Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi ile yurt dışında kullanımınıza uygun data paketiniz M2M hattınıza otomatik tanımlanır, makineleriniz ya da araçlarınız yurtdışındayken de içiniz rahat eder.

Paket Bilgisi

Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi ile makineleriniz ya da araçlarınız yurt dışındayken de avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz!

M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi’ne bir kez üye olmanız yeterli; servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki ilk yurt dışı kullanımınızda paketleriniz hattınıza otomatik tanımlanır. Paketiniz bittiğinde bir üst paket otomatik olarak devreye girmektedir.

Yurt dışında kullanım yapmadığınız sürece pakete herhangi bir ücret ödemezsiniz.

​​​​
​​​​
 Avrupa, ABD, Rusya ve KKTC  ülkeleri
M2M Yurt Dışı Data Paketleri
 5 MB  5,10 TL
10 MB 10,20 TL
15 MB 15,30 TL
20 MB 20,40 TL
20 MB Üzeri 2,04 TL / MB

​​
  Diğer Ükeler
M2M Yurt Dışı Data Paketleri
 5 MB 19,38 TL
10 MB 38,76 TL
15 MB 58,14 TL
20 MB 77,51 TL
20 MB Üzeri 19,38 TL / MB
​​​​
​​​​
 • Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi'ne 444 1 550 Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ya da Türk Telekom Kurumsal Satış Noktaları /Türk Telekom Ofisleri ile iletişime geçerek ücretsiz kayıt olabilirsiniz
 • Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi'nden sadece belirli M2M tarifelerindeki aboneler faydalanabilecektir.
 • İlk yurt dışı kullanımınızda bulunduğunuz ülkede ve fatura kesim tarihinize kadar geçerli olan data paketinin ilk kademesi devreye girer.
 • İlk data kullanımınızda data paketi tanımlanır. Kullanım yapmazsanız hiçbir ücret yansıtılmaz.
 • Kullanımınıza bağlı olarak en avantajlı fiyatlara kullanım yapmanız için otomatik olarak size uygun paket kademesine geçersiniz.
 • Ücretlendirme periyodu 10 KB'tır.
 • Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi'ne bir kez üye olmanız yeterlidir, servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki ilk yurt dışı kullanımınızla tekrar devreye girer.
 • Yurt dışında kullanım yapmadığınız sürece fatura dönemlerinde herhangi bir ücret ödemezsiniz.
 • 444 1 550 Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ya da Türk Telekom Kurumsal Satış Noktaları /Türk Telekom Ofisleri ile iletişime geçerek Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Servisi iptal etmeniz halinde; içinde bulunduğunuz fatura dönemi sonuna kadar servisten yararlanmaya devam edersiniz. Hattınıza tanımlanmış olan kullanım haklarınızı fatura dönemi sonuna kadar kullanabilir, bulunduğunuz kademedeki kota biterse, bir üst kademe pakete de geçiş gerçekleşir. İptal talebiniz sonrası aboneliğiniz bir sonraki dönem yenilenmez.
 • Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi diğer yurt dışı paketleri ile beraber kullanılabilir. Yurt dışı paketinizin kotası bitince Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi otomatik olarak devreye girer.
 • Fatura kesim tarihiniz geldiğinde paketinizde kalan hakkınız varsa sıfırlanacaktır. Yurt dışında kullanıma devam etmeniz halinde ilk kademe paketi üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.
 • Paketler, uydu ve maritime  ve cruise operatörlerinde geçerli değildir
 • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.

1. Bölge Ülkeleri 

ABD Almanya Arnavutluk Avusturya Beyaz Rusya Belçika Bosna Hersek Bulgaristan Çek Cumhuriyeti Danimarka Estonya Finlandiya Fransa Hırvatistan Hollanda İngiltere İrlanda İspanya İsveç İsviçre İtalya İzlanda Karadağ KKTC Letonya Litvanya Lüksemburg Macaristan Makedonya malta Moldova Norveç Polonya Portekiz Romanya Rusya San Marino Sırbistan Slovakya Slovenya Suudi Arabistan Ukrayna Yunanistan

2. Bölge Ülkeleri 

Afganistan Angola Andorra Anguilla Antigua Antigua ve Barbuda Arjantin Aruba Avusturalya Azerbaycan Bahreyn Bangladeş Barbados Belize (İngiliz Honduras'ı) Benin Bermuda Birleşik Arap Emirliği Bolivya Botsvana Brezilya Bruney Burkina Faso Cayman Adaları Cebelitarık Cezayir Cibuti Çad Çin Dominik Cumhuriyeti Dominika Ekvator Ekvatoral Gine El Salvador Endonezya Ermenistan Etiyopya Faroe Adaları Fas Fiji Fildişi Sahilleri Filipinler Filistin Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Gabon Gambiya Gana Grenada Grönland Guadelupe Guam Guatemala Guernsey Guyana Güney Afrika Güney Kore Gürcistan Haiti Hindistan Hollanda Antilleri Hollanda Antilleri (St. Eustatius) Hollanda Antilleri (Curacao) Hollanda Antilleri (Saba) HondurasHong Kong Irak İran İsrail Jamaika Japonya Jersey Kamboçya Kamerun Kanada Katar Kazakistan Kenya Kırgızistan Kiş Adaları (İran) Kolombiya Kongo Kongo Demokratik Cumhuriyeti Kosova Kuveyt Küba Laos Liberya Libya Lihtenştayn Lübnan Makao Madagaskar Malawi Maldivler Malezya Mali Man Adası Martinik Meksika Mısır Moğolistan Monserat Moritanya Morityus Monako Namibya Nepal Nijer Nijerya Nikaragua Orta Afrika Cumhuriyeti Özbekistan Pakistan Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Porto Riko Samoa Senegal Seyşeller Sierra Leone Singapur Sri Lanka St. Kitts ve Nevis St. Lucia St. Vincent Sudan Surinam Suriye Şili Tacikistan Tahiti (Fransız Polinezyası) Tanzanya Tanzanya (Zanzibar) Tayland Tayvan Togo Trinidad ve Tobago Tunus Turks ve Caicos Adaları Türkmenistan Uganda Umman Uruguay Ürdün Venezuela Vietnam Virgin Adaları (ABD) Virgin Adaları (İngiltere) Yemen Yeni Zelanda Yeşil Burun Adaları ve Zambiya

​​​​​​​