Esnaf'a ve Kobi'ye Her Yöne Tarifeleri

Esnaf'a ve Kobi'ye Her Yöne Tarifeleri

Konuşma

 Esnaf'a ve Kobi'ye Her Yöne Tarifeleri

Esnaf ve Kobilerimizin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış Esnafa ve Kobiye Her Yöne Tarifeler ile İş yeri telefon ihtiyacınızı karşılayabilir, dilediğiniz yöne konuşabilirsiniz.

Esnafa ve Kobi’ye Her Yöne tarifesinden size uygun olan dakikayı seçerek cep telefonu, şehir içi, şehirler arası, 444'lü özel servis numaraları, 3 rakamlı özel servis numaraları, Alternatif Operatör Aramaları (STH) ve uluslararası 1. kademe ülkelerle telefon görüşmelerinizi paket dakikalarınızı kullanarak rahat rahat yapabilirsiniz.

160TL01.2020-12.2022

  • İş yerinize ait bir iş telefonu sahibi olmanın prestijini yaşarsınız.
  • İş yerinizde olmasanız da yönlendirme özelliğini kullanarak iş yeri telefonunuza gelen çağrıları kaçırmazsınız. Böylece her an her yerde mobil numaranızı paylaşmanıza gerek kalmadan ulaşılabilir, yeni iş fırsatlarını kaçırmazsınız. Yönlendirme hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Türk Telekom'un en köklü hizmeti olan iş/ev telefonu hizmetinden, Türk Telekom kalitesi, güçlü ve yaygın altyapısı ile faydalanabilirsiniz.
  • Türk Telekom'un uzman teknik personelinden destek alabilirsiniz.

Şehir içi, şehirler arası, 444'lü numaralar yani paket dahilindeki yönlere yapılacak aramalardaki paket aşım ücreti 66 kuruştur. Yerel GSM Yönüne 68 kuruştur. Uluslararası 1. Kademe Ülkeler PSTN yönlerine 72 kuruştur.

Tarife kapsamında sabit yönlere ve GSM yönleri için ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. ​

Kamuya Özel Her Yöne Tarifeleri ücretlendirme bilgisi
Tarife PaketleriPaket DakikasıVergi Dahil Paket Ücreti (TL/Ay) KDV %18 , ÖİV %10
Esnafa ve Kobi'ye Her Yöne 400400160 TL
Esnafa ve Kobi'ye Her Yöne 800800210 TL
Esnafa ve Kobi'ye Her Yöne 16001600278 TL
Esnafa ve Kobi'ye Her Yöne 32003200424​ TL
  • Yukarıdaki tarifeden tüzel ve gerçek iş yeri aboneleri yararlanabilir.
  • Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) için aylık paket ücretleri ve paket dahilindeki bedava dakika hakları 30 katı olarak uygulanır.
  • Tarifeler kapsamında kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.
  • ​​Esnafa ve Kobiye Her Yöne tarifeleri yeni abone alımına kapatılmıştır.

Kampanya başvurularınızı Türk Telekom ofisleri, kurumsal bayiler, çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444' ü arayabilirsiniz.​​

İlginizi Çekebilir