Profesyonele Özel 1500 Tarifesi

Profesyonele Özel 1500 Tarifesi

1500 Dk

Konuşma

Profesyonele Özel 1500 Tarifesi

​​​​​​Profesyonele Özel tarifeler ile de cep telefonu, şehir içi, şehirler arası, 444’lü özel servis numaraları, 3 rakamlı özel servis numaraları, alternatif operatör A​​ramaları (STH) ve uluslararası 1. kademe ülkelerle telefon görüşmelerinizi rahat rahat yapabilirsiniz!

189TLAylık

 • İhtiyacınıza uygun her yöne dakika içerikleri ile iş yerinize ait bir iş telefonu sahibi olmanın prestijini yaşarsınız.
 • İş yerinizde olmasanız da kullanım kolaylıklarını kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilir; tek numara, konferans görüşme gibi kolaylıklar ile işinizi en iyi şekilde takip etme ve yeni iş bağlantılarını yakalama şansınızı arttırabilirsiniz. İş telefonu kullanım kolaylıkları ile ilgili detaylı bilgi içintıklayınız
 • ​Türk Telekom’un en köklü hizmeti olan iş/ev telefonu hizmetinden, Türk Telekom kalitesi, güçlü ve yaygın altyapısı ile faydalanabilir, uzman teknik personelinden destek alabilirsiniz.

Şehir içi, şehirler arası, 444'lü numaralar, Uluslararası 1. Kademe Ülkeler PSTN yönlerine yani paket dahilindeki yönlere yapılacak aramalardaki paket aşım ücreti 42.84 kuruştur. Yerel GSM Yönüne 42 kuruştur.

Tarife kapsamında sabit yönlere ve GSM yönleri için ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Profesyonele Özel Tarifeler ücret bilgisi
Tarife PaketiPaket dahilinde bedava görüşme (dk)Vergisiz Paket Ücreti (TL)Vergi dahil Paket Ücreti (TL) KDV%18 ÖİV%10
Profesyonele Özel 1.5001.500147,66 189,00​
 • Profesyonele Özel tarife paketleri ile sunulan bedava dakikalar şehir içi, şehirlerarası, yerel GSM (Turkcell - 053, Vodafone - 054, TTMobil - 050, 055) Uluslararası Aramalar( I. Kademe PSTN), Alternatif Operatör Aramaları (STH), 3 haneli özel servis numaraları ve 444 yönlerine yapılan aramaları kapsar. Tarife kapsamında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Profesyonele Özel tarifeleri paket dâhilinde bulunmayan yönlere dair ücretlendirme ve paket aşım ücretleri için tıklayınız.
 • ​Sadece detay alınabilen santrallerden hizmet alan aboneler bu tarifelerden faydalanabilir.
 • İş yeri müşterisi olan gerçek kişi / tüzel kişi aboneler tarifeden faydalanabilir.
 • Bu tarifeler ticari amaçlı olarak 3. kişilere kullandırılamaz.
 • Tarifeden en fazla 50 PSTN hattınız varsa faydalanabilirsiniz.
 • Profesyonele Özel tarifeler Türk Telekom tarafından sunulan herhangi bir ses havuz uygulamasına dahil edilemez.
 • Profesyonele Özel tarifelerinde şehir içi, şehirler arası, 444’lü numaralar, 3 Haneli Özel Servis Numaraları yönlerine yapılacak aramalardaki paket aşım ücreti 42,84 kuruştur. Yerel GSM yönü 42 kuruştur. Uluslararası 1. Kademe Ülkeler PSTN yönü 53,5 kuruştur.
 • Profesyonele Özel Tarife Paketleri, Türk Telekomünikasyon A.Ş. ("Türk Telekom") tarafından şahsa veya şahıs şirketlerine ait olan işyerlerine yönelik olarak hazırlanan ve/veya İşyeri Sahibi’nin/işyerindeki telefon hatları adına tahsisli olan Abone’nin, Ülke genelinde kendisine tahsisli telefon hattı sayısının en fazla 50 (elli) adet olması ve söz konusu telefon hatlarının Abone tarafından işyerinde kullanıldığının beyan edilmesi koşuluyla yararlanılabilen tarife paketleridir.

Türk Telekom ofisleri ve İşyerim Çağrı Merkezi (444 5 444) aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz.​


İlginizi Çekebilir