İşte Bol Dakikalar Tarifeleri

İşinize ve ihtiyaçlarınıza uygun hazırlanmış İşte Bol Dakikalar Tarifeleri ile siz de iş yerinizde iş telefonuyla bol bol konuşun.

İşte Bol Dakikalar tarifesinden size uygun olan dakikayı seçerek cep telefonu, şehir içi, şehirler arası, 444'lü özel servis numaraları, 3 rakamlı özel servis numaraları, Alternatif Operatör Aramaları (STH) ve uluslararası 1. kademe ülkelerle telefon görüşmelerinizi paket dakikalarınızı kullanarak rahat rahat yapabilirsiniz.

İşte Bol Dakikalar Tarifeleri Neler Sunuyor?

  • İş yerinize ait bir iş telefonu sahibi olmanın prestijini yaşarsınız.
  • İş yerinizde olmasanız da yönlendirme özelliğini kullanarak iş yeri telefonunuza gelen çağrıları kaçırmazsınız. Böylece her an her yerde mobil numaranızı paylaşmanıza gerek kalmadan ulaşılabilir, yeni iş fırsatlarını kaçırmazsınız. Yönlendirme hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Türk Telekom'un en köklü hizmeti olan iş/ev telefonu hizmetinden, Türk Telekom kalitesi, güçlü ve yaygın altyapısı ile faydalanabilirsiniz.
  • Türk Telekom'un uzman teknik personelinden destek alabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​

Şehir içi, şehirler arası, 444'lü numaralar yani paket dahilindeki yönlere yapılacak aramalardaki paket aşım ücreti 49 kuruştur. Yerel GSM Yönüne 51 kuruştur. Uluslararası 1. Kademe Ülkeler PSTN yönlerine 54 kuruştur.

Tarife kapsamında sabit yönlere ve GSM yönleri için ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

İşte Bol Dakikalar Tarifeleri ücretlendirme bilgisi
Tarife Paketleri Paket Dakikası Vergi Dahil Paket Ücreti (TL/Ay) KDV %18 , ÖİV %10
İşte Bol Dakikalar 400 400 114 TL
İşte Bol Dakikalar 800 800 149 TL
İşte Bol Dakikalar 1600 1600 195 TL
İşte Bol Dakikalar 3200 3200 294 TL
  • Yukarıdaki tarifeden tüzel ve gerçek iş yeri aboneleri yararlanabilir.
  • Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) için aylık paket ücretleri ve paket dahilindeki bedava dakika hakları 30 katı olarak uygulanır.
  • Tarifeler kapsamında kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.
  • İşte Bol Dakikalar tarifeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
​​​​​​​
​​

Kampanya başvurularınızı Türk Telekom ofisleri, kurumsal bayiler, çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444' ü arayabilirsiniz.