İşte Bol Dakikalar 400 Tarifesi

İşte Bol Dakikalar 400 Tarifesi

400 Dakika

Konuşma

İşte Bol Dakikalar 400 Tarifesi

​​​​​İşinize ve ihtiyaçlarınıza uygun hazırlanmış İşte Bol Dakikalar Tarifeleri ile siz de iş yerinizde iş telefonuyla bol bol konuşun.

İşte Bol Dakikalar tarifesinden size uygun olan dakikayı seçerek cep telefonu, şehir içi, şehirler arası, 444'lü özel servis numaraları, 3 rakamlı özel servis numaraları, Alternatif Operatör Aramaları (STH) ve uluslararası 1. kademe ülkelerle telefon görüşmelerinizi paket dakikalarınızı kullanarak rahat rahat yapabilirsiniz.

239TLAylık

  • İş yerinize ait bir iş telefonu sahibi olmanın prestijini yaşarsınız.
  • İş yerinizde olmasanız da yönlendirme özelliğini kullanarak iş yeri telefonunuza gelen çağrıları kaçırmazsınız. Böylece her an her yerde mobil numaranızı paylaşmanıza gerek kalmadan ulaşılabilir, yeni iş fırsatlarını kaçırmazsınız. Yönlendirme hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Türk Telekom'un en köklü hizmeti olan iş/ev telefonu hizmetinden, Türk Telekom kalitesi, güçlü ve yaygın altyapısı ile faydalanabilirsiniz.
  • Türk Telekom'un uzman teknik personelinden destek alabilirsiniz.

Şehir içi, şehirler arası, 444'lü numaralar yani paket dahilindeki yönlere yapılacak aramalardaki paket aşım ücreti 1,04 kuruştur. Yerel GSM Yönüne 1,09 kuruştur. Uluslararası 1. Kademe Ülkeler PSTN yönlerine 1,25 kuruştur.

Tarife dakikaları içinde şehir içi, şehirlerarası, GSM, 444 yönleri ve STH yönü 60 saniye olarak periyotlandırılmaktadır. 60 saniyeye kadar her arama 1 dakika olarak periyotlandırılır.

Tarife kapsamında sabit yönlere ve GSM yönleri için ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Tarife PaketleriPaket DakikasıVergi Dahil Paket Ücreti (TL/Ay) KDV %20 , ÖİV %10
İşte Bol Dakikalar 400​400239 TL
  • Yukarıdaki tarifeden tüzel ve gerçek iş yeri aboneleri yararlanabilir.
  • Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) için aylık paket ücretleri ve paket dahilindeki bedava dakika hakları 30 katı olarak uygulanır.
  • Tarifeler kapsamında kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.
  • İşte Bol Dakikalar tarifeleri hakkında detaylı bilgi için ​tıklayınız.​

Kampanya başvurularınızı Türk Telekom ofisleri, kurumsal bayiler, çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444' ü arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İşte Bol Dakikalar 800 Tarifesi

800 Dakika

Konuşma

319TL

Aylık

İşte Bol Dakikalar 1600 Tarifesi

1600 Dakika

Konuşma

399TL

Aylık

İşte Bol Dakikalar 3200 Tarifesi

3200 Dakika

Konuşma

559TL

Aylık