İş İnterneti Alana Tivibu Go Kampanyası

İş İnterneti Alana Tivibu Go Kampanyası

Tivibu

Kampanyaları

İş İnterneti Alana Tivibu Go Kampanyası

​​​​​​​Şimdi Kurumsal İnternet Müşterilerimiz Tivibu Go içeriklerini çok avantajlı fiyatlarla deneme şansını yakalıyor!
Mevcut kurumsal aboneliği olan veya yeni kurumsal internet aboneliği için başvuruda bulunan müşterilerimiz, Tivibu Go yeni aboneliklerinde indirimli fiyatlardan yararlanabilecek.​​​​​​

6,50TLAylık

Mevcut Kurumsal İnternet Müşterilerine Özel
​Kampanya Kapsamındaki Tivibu Go PaketleriKampanya SüresiKampanyalı Fiyat (Aylık)
Tivibu Go Sinema Paketi12 Ay6,50 TL
Tivibu Go Süper Paket12 Ay8,50 TL

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV dahildir.

Kampanya kapsamında sunulan Tivibu Go Paket’leri, web, cep, tablet erişimini kapsamaktadır.

Söz konusu indirimler sadece hizmetin aylık kullanım ücretlerini kapsamaktadır. Kırmızı Halı gibi diğer ücretli içerikler yukarıda belirlenen aylık tutarlar dâhilinde olmayıp, Abone’nin bu içerikleri kiraladığı veya izlediği taktirde belirlenen ücret faturasına ayrıca yansıtılacaktır.

Tivibu GO paketi, bağlantı kurulan internet paketinin kotasını etkileyecektir.

Kampanyaya başvuru yapmak için online başvuru formumuzu doldurabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları'na uğrayabilirsiniz. Size en yakın​ Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayınız

 • İş İnterneti Alana Tivibu Go Kampanyası 4 Ağustos 2021 ile 5 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir.​
 • Kampanyadan mevcut kurumsal internet müşterilerimiz veya yeni abonelik alacak kurumsal internet müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için Yeni Tivibu Go abonelik başvurusunda bulunulmalıdır.
 • Kampanya kapsamında yapılan indirimler 12 ay geçerli olacaktır.
 • Kampanya Tivibu Go Sinema ve Süper paketleri için geçerlidir.
 • Abone, işbu Kampanyaya katılmış olması sebebiyle ve yeni Tivibu Go abonesi olmak kaydıyla seçmiş olduğu Tivibu Go paketinden 12 ay süreyle indirimli ücretler üzerinden yararlanabilir. Abone, indirimli kullanım süresinden sonra yürürlükteki TV paket ücreti üzerinden ücretlendirilecektir. Ancak, indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre güncellenecektir. Abone’nin internet aboneliğinin herhangi bir sebeple sonlanması durumunda Tivibu Go aboneliği de sona erecektir.
 • ISLETMECI ile Net Ekran 11 Televizyon Ve Medya Hizmetleri A.S (Net Ekran11). kanallar, istege baglı hizmetler, etkileşimli hizmetler de dahil tüm içerik, kanal ve hizmetlerin sürekliligini taahhüt etmemektedir/edememektedir. Bu sebeple Net Ekran 11, söz konusu içerik, kanal ve hizmetleri herhangi bir gerekçeye dayanmaksızın ve diledigi zamanda kısmen veya tamamen Tivibu Go kapsamından çıkarma, degistirme hakkına sahiptir.
 • Tivibu Go Hizmeti Net Ekran11 sirketi tarafından verilmekte olup, ISLETMECI, 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kurulusları Hakkında Kanunu’nun 12/2(b) maddesine göre Net Ekran11 sirketinin ticari temsilcisidir. Bu kapsamda, Abonenin seçmis oldugu Tivibu Go paketine iliskin olarak paket ücreti, Abone ile ISLETMECI ile arasındaki abonelik iliskisi çerçevesinde ISLETMECI tarafından düzenlenen faturaya “Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmetler” baslıgı altında ayrı bir kalem olarak eklenmek suretiyle tahsil edilecektir.
 • Abone’nin Tivibu Go paketi seçmesi halinde, abonelik, altyapı durumunun tespiti, tahsilatına aracılık ve tahsilat takip amaçlarıyla sınırlı olmak kaydıyla Abone’nin TCKN/VKN/MSISDN/ /hizmet no/fatura bilgileri ISLETMECI ve Net Ekran 11 arasında paylasılacaktır.
 • Tivibu Go Hizmeti Satış Sözleşmesi için tıklayınız.
 • Yeni Kurumsal Müşterilerin bu kampanyaya dahil olabilmesi için Esnafa Destek veya Tekno İşyerim Kampanyalarından birine dahil olmaları gerekmektedir.
 • Esnafa Destek Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Tekno İşyerim Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.
  Mevcut Kurumsal İnternet Müşterilerinin bu kampanyaya dahil olabilmesi için İşini Rahatlatan Kampanya veya İşte Hesaplı Kampanyalarından birine dahil olmaları gerekmektedir.
 • İşini Rahatlatan Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.
 • İşte Hesaplı Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir