İşte Yüksek Hızda Fırsat Günleri Kampanyası 50mbps

50 Mbps

İnternet

Limitsiz

İşte Yüksek Hızda Fırsat Günleri Kampanyası 50mbps

İş yerleri, limitsiz yüksek hızlı internet ile fırsat günlerinde avantajı yakalıyor!

Şimdi Türk Telekom sabit işyeri internet müşterisi olanlar, yüksek hızda fiber güçlü internete çok avantajlı fiyatlarla sahip oluyor!

Müşteri Alımına Kapatılmıştır.

117TLAylık

İşte Yüksek Hızda Fırsat Günleri Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Kampanya Kapsamındaki
Paketler
Bağlantı HızıAylık KullanımKampanyalı FiyatKampanya Süresi
35 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz35 Mbps'ye KadarLimitsiz₺107,0024 Ay
50 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz50 Mbps'ye KadarLimitsiz₺117,0024 Ay
100 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz100 Mbps'ye KadarLimitsiz₺127,0024 Ay

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve % 10 ÖİV dahildir.

Fiyatlara bağlantı ücreti dahildir.

*Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 12 TL şeklinde faturaya ek olarak yansıtılacaktır.

​​​​​​​

Kampanyaya nasıl başvuru yaparım?

Kampanyaya başvuru yapmak için online başvuru formumuzu doldurabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları'na uğrayabilirsiniz. Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!​

Kampanya Koşulları

 • İşte Yüksek Hızda Fırsat Günleri Kampanyası, 18 Şubat 2022 – 12 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan kurumsal yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 12 TL olarak faturaya ek olarak yansıtılacaktır.
 • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus alınan 13 TL devre hazırlama ücreti, kampanya kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup abone, dilerse taksitli modem kampanyasından yararlanarak 1 adet Standart Modemi aylık 20 TL taksitle 24 ay boyunca ya da 1 adet Premium Modemi 30 TL taksitle 24 ay boyunca ödeyerek alabilecektir.
 • Standart modemler IEEE 802.11 AC (WiFi 5), Premium modemler IEEE 802.11 AX (WiFi 6) standartlarını desteklemektedir.WiFi 6 kablosuz ağ erişim teknolojisi, WiFi 5 standartlarına göre daha geniş kanallarda daha fazla bant genişliği, çoklu kullanıcı desteğine ve daha hızlı çalışma performansına sahiptir.
 • Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelere, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 15 TL (OnBeşTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan Fiber Güçlü (HGW) modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, seçtiği paketin bağlantı hızına kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • ALO Paket tercih eden müşterilerimize, taahhüt süresi boyunca aylık 14,90 TL sabit ücret ve seçtiği konuşma paketi faturaya ek olarak yansıtılacaktır. ALO paket ile ilgili ücretlendirme tablosu aşağıdaki gibidir:

  ALO paket ile ilgili ücretlendirme tablosu
  Paket İsmiKampanyalı FiyatTarife ÜcretiAylık İndirim Bedeliİndirim Süresi
  Alo Paket Aylık Sabit Ücret14,90 TL24,00 TL9,10 TL24 Ay
  Alo Paket 2504,90 TL22,00 TL17,10 TL24 Ay
  Alo Paket 5006,90 TL40,00 TL33,10 TL24 Ay
  Alo Paket 100011,90 TL56,00 TL44,10 TL24 Ay
  Alo Paket Limitsiz24,90 TL45,00 TL20,10 TL24 Ay
 • Taahhütnameyi indirmek için tıklayın​​​​​​.
​​​​​

Full Limitsiz İnternet için bağlantı ücreti ödeyecek miyim?

Yeni aboneliklerde alınan vergiler dahil 264 TL bağlantı ücreti, 24 aylık Taahhüt Süresi boyunca aylık 11 TL olarak Abone'nin hizmet faturasına ayrıca yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturanıza yansıtılır.

Yalın İnternet hizmeti başvurusu yaptıysanız, sabit telefon hattı ve internet hizmeti yeni abone olmak istiyorsanız, bir defaya mahsus alınan 13 TL devre hazırlama ücreti, kampanya kapsamında alınmayacaktır.

Kampanya hangi tarihe kadar geçerlidir?

İşte Yüksek Hızda Fırsat Günleri Kampanyası, 18 Şubat 2022 – 05 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yaralanmak için kaç ay taahhüt vermem gerekir?

Kurumsal yeni müşterimiz iseniz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirsiniz.

Kampanyada yalın paket tercih edersem ne kadar ek ücret ödeyeceğim?

Kampanya kapsamında yalın paketleri tercih etmeniz durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti faturaya ek 12 TL olarak yansır.

Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilecek mi?

Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecektir.

Dilerseniz taksitli modem kampanyasından yararlanarak 1 adet Standart Modemi aylık 20 TL taksitle 24 ay boyunca ödeyerek ya da 1 Adet Premium Modemi aylık 30 TL taksitle 24 ay boyunca ödeyerek alabilirsiniz.

Fiber altyapınız (FTTH) bulunuyorsa, modem üzerinden sunulan internet hizmet ücretine ek, vergiler dahil aylık 15 TL modem kullanım ücreti, aboneliğiniz devam ettiği sürece faturanıza yansır.

Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

Taahhüt bitiminden sonra nasıl ücretlendirme yapılacak?

24 ay boyunca indirimli fiyattan yararlanabilirsiniz. Taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.

Taahhüttüm süresince paket geçişi yapabilir miyim?

24 aylık taahhüt süreniz boyunca başlangıçta seçtiğiniz internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmaması kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilirsiniz.

Kampanyayı nasıl iptal edebilirim?

Türk Telekom Kurumsal Çağrı Merkezi aracılığıyla iptal başvurusunda bulunabilirsiniz.

Taahhüt süresi bitmeden iptal edersem ne kadar öderim? İptal ettiğimde modemimi teslim etmeli miyim?

Taahhütnameyi imzaladığınız tarihten, taahhüde aykırılık oluşan döneme kadar tarafınıza sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı tarafınızdan tahsil edilir. Ancak taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde, lehinize, düşük olan tutar tarafınızdan tahsil edilir.

Varsa bağlantı ücretinin, taksitli cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tarafınızdan tahsil edilir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den ses hizmeti almıyorsanız, FİBERNET aboneliğinizi iptal etmeniz veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinizi birlikte iptali etmeniz halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan Fiber Güçlü (HGW) modemlerin iptal başvurusunda eksiksiz iade etmezseniz modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tarafınızdan tahsil edilir.

İlginizi Çekebilir