Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Kurumsal Kademeli Yurt Dışı Servisi ile yurt dışında kullanımınıza uygun ses ya da internet paketiniz hattınıza otomatik tanımlanır, içiniz rahat eder.

Paket Bilgisi

30.11.2016 tarihi itibariyle Kurumsal Kademeli Yurtdışı Paketi kapsamında sunulan kademelerde güncelleme yapılacak olup, 30.11.2016 tarihi itibariyle ilgili tarih öncesindeki sunulan kademeler yerine 1.bölge ülkeleri; her 100MB 25 TL, her 30 dakika 25 TL olan kademeler üzerinden, 2.bölge ülkeleri ise her 30MB 49 TL, her 30 dakika 49 TL olan kademeler üzerinden ücretlendirilecektir. Halihazıra paketten faydalanmakta olan mevcut müşteriler geçerlilik süresi sonunda güncel kademeler üzerinden ücretlendirilecektir. Paketin diğer koşulları aşağıda belirtildiği gibi uygulanmaya devam edecektir.

Kademeli ses ve data paketleri ile paket aşımı yaşamadan rahat rahat konuşup internete girebilirsiniz. Yurt dışı servisine bir kez üye olmanız yeterli, servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki yurt dışı seyahatinizde  size özel yurt dışı paketleriniz ilk kullanımınızda hattınıza otomatik tanımlanır. Paketiniz bittiğinde otomatik devreye giren bir üst paket sayesinde paket aşımı yaşamazsınız. ​​​​​​​​

​​​
 Avrupa, ABD, Rusya ve KKTC  ülkeleri​
 Konuşma Paketleri  İnternet Paketleri
Her 30 DK  25 TL Her 100 MB  25 TL
 Diğer Ülkeler
 Konuşma Paketleri  İnternet Paketleri
Her 30 DK  49 TL Her 30 MB  49 TL
​​

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​​​
​​
 • Kademeli Yurt Dışı Paketine KY yazıp 3910'e göndererek ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
 • Kurumsal Kademeli Yurt Dışı Paketi’nden aşağıda belirtilen tarifeler faydalanabilecektir.
 • Yurt dışında ilk kullanım yaptığınızda bulunduğunuz ülkede geçerli olan ve fatura kesim tarihinize kadar geçerli olan ses veya internet paketinin ilk kademesi devreye girer.
 • İlk konuşma dakikanızda konuşma, ilk internet kullanımınızda internet paketi tanımlanır. Kullanım yapmazsanız hiçbir ücret yansıtılmaz.
 • Kullanımınıza bağlı olarak paket aşımı yapmamanız için otomatik olarak size uygun paket kademesine geçersiniz.
 • Ücretlendirme periyodu; konuşma paketlerinde 60 saniye, internet için 10 KB’tır.
 • Kademeli Yurt Dışı’na bir kez üye olmanız yeterlidir, servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki yurt dışı seyahatinizde ilk kullanımınızla devreye girer.
 • Yurt dışında kullanım yapmadığınız sürece herhangi bir ücret ödemezsiniz.
 • IPTAL YURTDISI yazıp 3910’e göndererek Kademeli Yurt Dışı üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Servisi iptal etmeniz halinde; içinde bulunduğunuz fatura dönemi sonuna kadar servisten yararlanmaya devam edersiniz. Hattınıza tanımlanmış olan kullanım haklarınızı fatura dönemi sonuna kadar kullanabilir, bulunduğunuz kademedeki kota biterse, bir üst kademe pakete de geçiş gerçekleşir.
 • Kademeli Yurt Dışı Paketi diğer yurt dışı paketleri ile beraber kullanılabilir. Yurt dışı paketinizin kotası bitince Kurumsal Kademeli Yurt Dışı Paketi otomatik olarak devreye girer.
 • Fatura kesim tarihiniz geldiğinde paketinizde kalan hakkınız varsa sıfırlanacaktır. Yurt dışında kullanıma devam etmeniz halinde ilk kademe paketi üzerinden ücretlenmeye devam edersiniz.
 • Dakikaları aboneler yurt dışındayken; arama/aranma olarak kullanılabilecektir.
 • %80 ve %100 bilgilendirme SMS’leri data paketleri için her kademe geçişinde gönderilir. Ses paketlerinde %80 ve %100 için bilgilendirmek SMS’I gönderilmemektedir.
 • Paketler, uydu ve maritime  ve cruise operatörlerinde geçerli değildir
 • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.

Tüm faturalı Kurumsal tarifelerde geçerlidir.

Tüm kurumsal müşterilerimiz Kademeli Yurt Dışı Paketlerinden yararlanabilir.

1. Bölge Ülkeleri 

ABD Almanya Arnavutluk Avusturya Beyaz Rusya Belçika Bosna Hersek Bulgaristan Çek Cumhuriyeti Danimarka Estonya Finlandiya Fransa Hırvatistan Hollanda İngiltere İrlanda İspanya İsveç İsviçre İtalya İzlanda Karadağ KKTC Letonya Litvanya Lüksemburg Macaristan Makedonya malta Moldova Norveç Polonya Portekiz Romanya Rusya San Marino Sırbistan Slovakya Slovenya Suudi Arabistan Ukrayna Yunanistan

2. Bölge Ülkeleri 

Afganistan Angola Andorra Anguilla Antigua Antigua ve Barbuda Arjantin Aruba Avusturalya Azerbaycan Bahreyn Bangladeş Barbados Belize (İngiliz Honduras'ı) Benin Bermuda Birleşik Arap Emirliği Bolivya Botsvana Brezilya Bruney Burkina Faso Cayman Adaları Cebelitarık Cezayir Cibuti Çad Çin Dominik Cumhuriyeti Dominika Ekvator Ekvatoral Gine El Salvador Endonezya Ermenistan Etiyopya Faroe Adaları Fas Fiji Fildişi Sahilleri Filipinler Filistin Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Gabon Gambiya Gana Grenada Grönland Guadelupe Guam Guatemala Guernsey Guyana Güney Afrika Güney Kore Gürcistan Haiti Hindistan Hollanda Antilleri Hollanda Antilleri (St. Eustatius) Hollanda Antilleri (Curacao) Hollanda Antilleri (Saba) HondurasHong Kong Irak İran İsrail Jamaika Japonya Jersey Kamboçya Kamerun Kanada Katar Kazakistan Kenya Kırgızistan Kiş Adaları (İran) Kolombiya Kongo Kongo Demokratik Cumhuriyeti Kosova Kuveyt Küba Laos Liberya Libya Lihtenştayn Lübnan Makao Madagaskar Malawi Maldivler Malezya Mali Man Adası Martinik Meksika Mısır Moğolistan Monserat Moritanya Morityus Monako Namibya Nepal Nijer Nijerya Nikaragua Orta Afrika Cumhuriyeti Özbekistan Pakistan Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Porto Riko Samoa Senegal Seyşeller Sierra Leone Singapur Sri Lanka St. Kitts ve Nevis St. Lucia St. Vincent Sudan Surinam Suriye Şili Tacikistan Tahiti (Fransız Polinezyası) Tanzanya Tanzanya (Zanzibar) Tayland Tayvan Togo Trinidad ve Tobago Tunus Turks ve Caicos Adaları Türkmenistan Uganda Umman Uruguay Ürdün Venezuela Vietnam Virgin Adaları (ABD) Virgin Adaları (İngiltere) Yemen Yeni Zelanda Yeşil Burun Adaları ve Zambiya

​​​​