Kademeli Yurt Dışı Paketi

İhtiyaca Göre

Konuşma + İnternet

Kademeli Yurt Dışı Paketi

Kurumsal Kademeli Yurt Dışı Servisi ile yurt dışında kullanımınıza uygun ses ya da internet paketiniz hattınıza otomatik tanımlanır, içiniz rahat eder.

Paket Bilgisi

Kademeli ses ve data paketleri ile paket aşımı yaşamadan rahat rahat konuşup internete girebilirsiniz. Yurt dışı servisine bir kez üye olmanız yeterli, servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki yurt dışı seyahatinizde size özel yurt dışı paketleriniz ilk kullanımınızda hattınıza otomatik tanımlanır. Paketiniz bittiğinde otomatik devreye giren bir üst paket sayesinde paket aşımı yaşamazsınız. ​​​​​​​​​


49,98TL30 DK

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 Avrupa, ABD, Rusya ve KKTC  ülkeleri​
 Konuşma Paketleri İnternet Paketleri
Her 30 DK 25,50 TLHer 100 MB 25,50 TL


 Diğer Ülkeler
 Konuşma Paketleri İnternet Paketleri
Her 30 DK 49,98 TLHer 30 MB 49,98 TL

Tüm Ücretlendirme Detayları

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

1. Bölge Ülkeleri

Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, KKTC, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldova, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Suudi Arabistan, Ukrayna, Yunanistan

2. Bölge Ülkeleri

Afganistan, Angola, Andorra, Anguilla, Antigua ve Barbuda, Arjantin, Aruba, Avusturalya, Azerbaycan, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belize (İngiliz Honduras'ı), Benin, Bermuda, Birleşik Arap Emirlikleri, Bolivya, Botsvana, Brezilya, Bruney, Burkina Faso, Cayman Adaları, Cebelitarık, Cezayir, Cibuti, Çad, Çin, Dominik Cumhuriyeti, Dominika, Ekvator, Ekvator Ginesi, El Salvador, Endonezya, Ermenistan, Etiyopya, Faroe Adaları, Fas, Fiji, Fildişi Sahilleri, Filipinler, Filistin, Fransız Guyanası, Fransız Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gana, Grenada, Grönland, Guadelupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guyana, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Haiti, Hindistan, Hollanda Antilleri, Hollanda Antilleri (St. Eustatius), Hollanda Antilleri (Curacao), Hollanda Antilleri (Saba), Honduras, Hong Kong, Irak, İran, İsrail, Jamaika, Japonya, Jersey, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kiş Adaları (İran), Kolombiya, Kongo, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Kuveyt, Küba, Laos, Liberya, Libya, Lihtenştayn, Lübnan, Makao, Madagaskar, Malawi, Maldivler, Malezya, Mali, Man Adası, Martinik, Meksika, Mısır, Moğolistan, Monserat, Moritanya, Morityus, Monako, Namibya, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Panama, Papua Yeni Gine, Paraguay, Peru, Porto Riko, Samoa, Senegal, Seyşeller, Sierra, Leone, Singapur, Sri Lanka, St. Kitts ve Nevis St., Lucia St., Vincent, Sudan, Surinam, Suriye, Şili, Tacikistan, Tahiti (Fransız Polinezyası), Tanzanya, Tanzanya (Zanzibar), Tayland, Tayvan, Togo, Trinidad ve Tobago, Tunus, Turks ve Caicos Adaları, Türkmenistan, Uganda, Umman, Uruguay, Ürdün, Venezuela, Vietnam, Virgin Adaları (ABD), Virgin Adaları (İngiltere), Yemen, Yeni Zelanda, Yeşil Burun Adaları, Zambiya

Tüm faturalı Kurumsal tarifelerde geçerlidir.

Tüm kurumsal müşterilerimiz Kademeli Yurt Dışı Paketlerinden yararlanabilir.

 • Kademeli Yurt Dışı Paketine KY yazıp 3910'e göndererek ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
 • Kurumsal Kademeli Yurt Dışı Paketi'nden aşağıda belirtilen tarifeler faydalanabilecektir.
 • Yurt dışında ilk kullanım yaptığınızda bulunduğunuz ülkede geçerli olan ve fatura kesim tarihinize kadar geçerli olan ses veya internet paketinin ilk kademesi devreye girer.
 • İlk konuşma dakikanızda konuşma, ilk internet kullanımınızda internet paketi tanımlanır. Kullanım yapmazsanız hiçbir ücret yansıtılmaz.
 • Kullanımınıza bağlı olarak paket aşımı yapmamanız için otomatik olarak size uygun paket kademesine geçersiniz.
 • Ücretlendirme periyodu; konuşma paketlerinde 60 saniye, internet için 10 KB'tır.
 • Kademeli Yurt Dışı'na bir kez üye olmanız yeterlidir, servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki yurt dışı seyahatinizde ilk kullanımınızla devreye girer.
 • Yurt dışında kullanım yapmadığınız sürece herhangi bir ücret ödemezsiniz.
 • IPTAL YURTDISI yazıp 3910'e göndererek Kademeli Yurt Dışı üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Servisi iptal etmeniz halinde; içinde bulunduğunuz fatura dönemi sonuna kadar servisten yararlanmaya devam edersiniz. Hattınıza tanımlanmış olan kullanım haklarınızı fatura dönemi sonuna kadar kullanabilir, bulunduğunuz kademedeki kota biterse, bir üst kademe pakete de geçiş gerçekleşir.
 • Kademeli Yurt Dışı Paketi diğer yurt dışı paketleri ile beraber kullanılabilir. Yurt dışı paketinizin kotası bitince Kurumsal Kademeli Yurt Dışı Paketi otomatik olarak devreye girer.
 • Fatura kesim tarihiniz geldiğinde paketinizde kalan hakkınız varsa sıfırlanacaktır. Yurt dışında kullanıma devam etmeniz halinde ilk kademe paketi üzerinden ücretlenmeye devam edersiniz.
 • Dakikaları aboneler yurt dışındayken; arama/aranma olarak kullanılabilecektir.
 • %80 ve %100 bilgilendirme SMS'leri data paketleri için her kademe geçişinde gönderilir. Ses paketlerinde %80 ve %100 için bilgilendirmek SMS'I gönderilmemektedir.
 • Paketler, uydu ve maritime  ve cruise operatörlerinde geçerli değildir
 • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.

İlginizi Çekebilir

Aylık Suudi Arabistan Paketleri

300 DK

Konuşma

100 MB Whatsapp
50 SMS
179,90TL

Aylık

Aylık Suudi Arabistan Paketleri

500 DK

Konuşma

100 MB Whatsapp
50 SMS
259,90TL

Aylık

Bütün Dünyada Geçerli

Yurt Dışı Konuşma Paketleri

60 DK

Konuşma

Bütün Dünyada Geçerli
249,90TL

Aylık