Smart Business Yurtdışında da yanınızda!

Kampanya 01.01.2019 tarihi itibari ile abone alımına kapatılmıştır.

Kampanya Bilgisi :

Smart Business 1200dk ve üzeri paketlere gelen müşterilerimiz şimdi tarifede kaldıkları süre boyunca 3 kez Tarifen Yurtdışında servisine ücret ödemiyor, yurtdışında tarifesindeki internet dakika ve mesajlarının tamamını kullanmanın keyfini çıkarıyor!*

* Kampanyadan 01.01.2018 tarihi itibari ile Tarifelerine yeni abonelik veya numara taşıma ile gelen Smart Business 1200dk, Smart Business 2400dk, Smart Business 3600 dk, Smart Business 5000dk ve Smart Business 9000dk abonelerimiz faydalanabilecektir.​

Smart Business tarifesi detayları için tıklayınız.

Katılım ve Koşullar:

Kampanya yalnızca SMS ile katılıma açıktır.

Kampanyaya katılmak için öncelikle tarifen yurtdışında servisine katılmanız gerekmektedir.

Tarifen Yurtdışında detayları için tıklayınız.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler Tarifen Yurtdışında Servisine kayıt olduktan sonra, SB YURTDISINDA yazıp 5555’e göndererek Smart Business Yurtdışında Kampanyasına katılabilirler.

Kampanya Kapsamında abonelerin servisin geçerli olduğu ülkelerde Türkiye saatiyle 00:00'a kadar yaptıkları yurtdışı kullanımları, yurtiçi tarifelerdeki her yöne konuşma, SMS ve internet kotalarından düşecek ve Tarifen Yurtdışında 35TL olan günlük ücret yansıtılmayacaktır.

Müşteriler tarifede kaldıkları süre boyunca günlük 35TL olan Tarifen Yurtdışında Servisinden ücretsiz faydalanmayı sağlayan kampanyadan, 3 kez faydalanabilir.

Türkiye Saati ile 00:00’da Tarifen Yurtdışında Servisi devreden çıkacaktır.​

Kampanyadan tekrar faydalanmak isteyen müşteriler tekrar SMS atarak katılım sağlamalıdır.

Kampanyaya SMS ile katılıp, Tarifen Yurtdışında servisini kullanmaya başlayan müşterilerimiz ilgili gün - saat itibari ile kampanyadaki 1 (bir) hakkını kullanmış sayılacaktır.

Kampanyaya katılım SMS’i atıp, Tarifesini Yurtdışında kullanmayan müşterilerimiz ise kampanyadaki haklarını kaybetmiş olmazlar.

Tarifen yurtdışında servisinin genel koşulları, ücretlendirmeleri ve aşım koşulları aynı şekilde geçerli olacaktır​.

 ​​​​​​​