TESK Esnaf Tarifesi

TESK Esnaf Tarifesi

2250 DK

Konuşma

Diğer Operatörlerle 350 DK

TESK Esnaf Tarifesi

Esnafın dilinden anlayan tarife. Ayda 27 TL'ye tam 2250 dakika!

TESK Esnaf Tarifesi, esnaflara özel olarak sunulan avantajlı fiyatlarla iletişim harcamalarını hafifletir; tüm esnafları ayda 27 TL'ye toplam 2.700 dk doya doya konuşturur.27TL1 Ay

  Baz Teklif Taahhütlü Teklif NT Abonelerine Özel Taahhütlü Teklif
Aylık Ücret 34 TL27 TL27 TL
Türk Telekom ve Sabit Hatlar 2250 DK2250 DK2250 DK
Diğer Operatör 350 DK350 DK450 DK
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurt İçinde Her Yöne 29 Kr/dk29 Kr/dk29 Kr/dk
SMS 33,25 Kr/SMS33,25 Kr/SMS33,25 Kr/SMS
MMS 99 Kr / MMS99 Kr / MMS99 Kr / MMS

Baz tekliften, 1 yıl boyunca tarifede kalma taahhüdü vermeden yeni hat alarak, numarasını taşıyarak veya tarife değişikliği yaparak kayıt olan tüm müşterilerimiz faydanalabilir.

Taahhütlü tekliften, tarifeye yeni hat alarak veya tarife değişikliği yaparak kayıt olan ve tarifede 1 yıl kalma taahüdünü imzalayan müşterilerimiz yararlanabilir.

NT abonelerine özel taahhütlü tekliften, numarasını taşıyarak ve 1 yıl tarifede kalma taahhüdü vererek kayıt olan müşterilerimiz yararlanabilir. (Bu teklif, Numarasını Türk Telekom'a taşıyan yeni müşteriler için geçerlidir, daha önceden Numarasını Türk Telekom'a taşımış olan müşterilerimiz taahhüt vererek “Taahhütlü Teklif“ten yararlanabilirler.)

 • Tarifeden Türkiye'deki tüm Esnaf ve Sanatkarlar Odaları üyeleri, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu'na (TESK) bağlı esnaf ve sanatkarlar odaları, birlikleri ve esnaf ve sanatkarlar mesleki federasyonlarının personeli ile TESK personeli yararlanabilecektir. Bir müşterinin 3 hat alma hakkı vardır ve her hattı için 3 kişiye referans olabilir.
 • Bireysel faturalı hat başvurusu esnasında gereken belgelere ek olarak, bağlı olunan esnaf ve sanatkar odaları tarafından verilen oda kayıt belgesi veya esnaf kimlik kartını, esnaf ve sanatkarlar sicil müdürlükleri tarafından verilen sicil tasdiknamelerini, oda, birlik ve federasyon çalışanları için esnaf ve sanatkar odaları, birlikleri ve federasyonlarının çalışanı olduğunu gösteren personel kimlik kartını veya TESK personel kimlik kartınızı göstererek Türk Telekom İletişim Merkezleri'nden TESK Esnaf Tarifesi'ne başvurabilirsiniz.
 • 1 yıl taahhüt vererek kayıt olan müşterilerimizin tarifeden 1 yıl önce çıkması, 1 yıl içerisinde hattını kapatması, başka bir operatöre taşıması veya kapanmasına neden olması halinde, geçiş veya iptal tarihine kadar tarifede kalınan süre boyunca Türk Telekom tarafından aylık sabit ücret indirim bedeli üzerinden sağlanan indirim tutarı ve/veya Türk Telekom tarafından sağlanan ücretsiz dakikaların müşteri tarafından kullanılan kısmı, tarife değişikliği veya hat iptalinin gerçekleşmiş olduğu ayın faturasına tazminat bedeli olarak yansıtılır.
 • Ay içinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar bir sonraki aya devretmez.
 • Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • 1 Şubat 2013 itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.

   
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı yolu izleyerek taleplerini gerçekleştirebilir.Her Yöne Arama Kapsamı

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TÜRK TELEKOM İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Türk Telekom hatlarından yapılan 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, ilk 25 sn ücretsiz ve 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.


İlginizi Çekebilir

Esnaf Menü Büyük Şirket Tarifesi

30 GB

İnternet

5000 DK
500 SMS
26,55TL

1 Ay

Pttcell M2M Tarifesi

M2M Mobil

İnternet

Aylık Sabit Ücret
1,02TL

1 Ay