Yeni Kurumsal Bereketli Kampanya

Yeni Kurumsal Bereketli Kampanya

​​​​​​​ ​​​​​​​​​​

​​İlinize Özel Bereketli Kampanya ile GB’larınız bol, işleriniz yolunda olsun! Siz de Türk Telekom’a gelerek 12 ay boyunca tarifenize ek ayda 2 GB / 5GB hediye kazanın.

Kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için siz de Antalya, Balıkesir, Trabzon, Aydın, Ordu, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Kocaeli, Adana, Konya, Sivas, Samsun, Sakarya, Aksaray, Yozgat, Muğla, Amasya, Yalova, Edirne, Bursa, Kayseri, Ankara, Eskişehir ve Mersin illerindeki  Türk Telekom bireysel bayilerine veya Türkiye’deki tüm Türk Telekom ofislerine gidip Cep Dostu Tarifeleri’nden birini alarak, 12 ay boyunca ayda 2 GB / 5G hediye cepten internetin sahibi olabilirsiniz.​​

​​​

 • Kampanyaya katılımın 22 Nisan 2021 - 22 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılması gerekmektedir. 22 Nisan 2022’den sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • Yeni Kurumsal Bereketli Kampanya kapsamında; Cep Dostu Tarifeleri’ne yeni hat aktivasyonu veya numara taşıma yolu ile gelen müşterilerimize 12 ay boyunca;
  • Cep Dostu 3 GB, Cep Dostu 6 GB ve Cep Dostu 10 GB tarifeleri için ayda ek 2GB hediye internet
  • o Cep Dostu 15 GB, Cep Dostu 20 GB, Cep Dostu 30 GB ve Cep Dostu 40 GB tarifeleri için ayda ek 5GB hediye internet sunuyoruz. Belirtilen koşulları sağlayan kurumsal abonelere kampanya kapsamında 12 ay boyunca, ayda 2GB ücretsiz ek cepten internet faydası otomatik tanımlanacaktır.
 • Geçerli İller:
  • Cep Dostu 3 GB, Cep Dostu 6 GB, Cep Dostu 10 GB tarifeleri için: Antalya, Balıkesir, Trabzon, Aydın, Ordu, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Kocaeli, Adana, Konya, Sivas, Samsun, Sakarya, Aksaray, Yozgat, Muğla, Amasya, Yalova, Edirne illerindeki Bireysel Bayilerimiz ve Türkiye’deki tüm Türk Telekom Bölge Müdürlük Ofisleri
  • Cep Dostu 15 GB, Cep Dostu 20 GB, Cep Dostu 30 GB, Cep Dostu 40 GB tarifeleri için: Yukarıdaki illere ek Bursa, Kayseri, Ankara, Eskişehir, Mersin illerindeki Bireysel Bayilerimiz ve Türkiye’deki tüm Türk Telekom Bölge Müdürlük Ofisleri
  • Cep Dostu 3 GB, Cep Dostu 6 GB, Cep Dostu 10 GB, Cep Dostu 15 GB, Cep Dostu 20 GB, Cep Dostu 30 GB, Cep Dostu 40 GB tarifeleri için: Türkiye’deki tüm Kurumsal Bayilerimizde 15 Temmuz 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakkı, hat/hatların belirtilen faturalı tarifelerinden birinde aktif olduğu fatura dönemi itibariyle otomatik olarak tanımlanacak; tanımlamanın gerçekleştirilmesinin hemen ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Aboneler kampanya kapsamında sunulan ek cepten internet faydasından bahse konu bilgilendirme SMS'nin ardından yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kez faydalanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan cepten internet hakkının süresi otuz bir gün olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan cepten internet faydası yurt içinde internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya aktivasyon esnasında tanımlanır ve geçerlilik süresi boyunca iptal edilmediği sürece otomatik yinelenir. İlgili kampanyayı iptal etmek isteyen müşteriler müşteri hizmetlerini arayarak iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir internet paketi ya da faydası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan cepten internet hakları transfer edilemez.
 • Kampanya geçerlilik süresi hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimizin kampanya kapsamında yararlandığı 2GB / 5GB faydası işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle iptal edilecektir.
 • Türk Telekom Mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.İlginizi Çekebilir