Kampanya Bilgisi

Kurumsal müşterilerimiz numara taşıma ile hem mobilde hem de Tivibu’da kazanıyor!

Sınırları Kaldıran 3GB ve Sınırları Kaldıran 4GB paketlerine gelen Türk Telekom abonelerine hem tarifelerindeki internet kadar internet paketi hem de TAM 6 AY BOYUNCA Tivibu paketi hediye! Yerli filmlerden komediye, aksiyondan festival filmlerine dolu dolu Sinema Paketi ve zengin içeriklerle dolu Giriş Paketi 6 Ay boyunca ücretsiz.

​​
​​
Paket Adı 24 Fatura Dönemi
Taahhütlü Ücreti
Paket ile 6 fatura dönemi hediye edilecek Tivibu Paketi 6 fatura dönemi hediyeden sonra 18 fatura dönemi Kampanyalı Tivibu Paket Ücreti*
İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 3GB 35 TL Tivibu Giriş Paketi 9 TL
İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 4GB 45 TL Tivibu Sinema Paketi 15 TL

​*Paketlerdeki cepten internet paketi kadar hediye internet paketi Türk Telekom sabit hat ya da sabit internet müşterilerine hediye edilecektir. Türk Telekom sabit hat ya da sabit internet müşterisi olmayan aboneler 2 kat cepten internetten faydalanamazlar. Bu aboneler, tablodaki cepten internet paketleri miktarında internetten faydalanabilir.

**Paketlerde şebeke içi sınırsız dakika + sabit hatlarla sınırsız dakika + diğer GSM operatörleri yönüne 3000 dakika

***Paketlerde şebeke içi sınırsız SMS + sabit hatlar ve diğer GSM operatörleri yönüne 3000 SMS​

​​​​​​

Kampanya, 11 Mayıs 2017 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Sınırları Kaldıran Tivibu Kampanyası, Sınırları Kaldıran 3GB ve Sınırları Kaldıran 4GB Tarife Paketleri için geçerlidir.

Sınırları Kaldıran Tarife detayları için tıklayınız.

Numara taşıma ile ilgili paketlere gelmiş, 30 gün içerisinde 24 ay taahhüt vermiş ve kampanya katılım talebini iletmiş Kurumsal müşterilerimiz kampanyadan faydalanabilir.

Türk Telekom ofis ve mağazaları, Kurumsal Satış Merkezi ya da SMS kanalıyla taahhüt verilmesinin ardından, SK TIVIBU yazıp 5555'e göndererek kampanyaya katılım şifresinin alınması gerekmektedir.

Gelen kampanya katılım şifresiyle Şifre alındıktan sonra, 444 5 375 Tivibu müşteri hizmetleri aranarak veya Türk Telekom ofis/bayilerine alınan şifre aktif ettirilerek,tarifenin avantajı olan Tivibu paketinizin ücretinin 6 fatura dönemi boyunca TT Mobil tarafından karşılanmasını sağlayabilirsiniz. 6 faturanın sonunda, Tivibu Giriş/Sinema paket üyeliğiniz 18 fatura dönemi boyunca kampanyalı fiyattan devam edecek olup, 24 fatura dönemi tamamlandığında paket üyeliklerinin güncel tarife ücreti ve cihaz kullanım bedeli müşteri tarafından ödenecektir.

 • Bu kampanyadan Türk Telekom tarafından sunulan mobil hizmetleri İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 3GB ve İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 4GB paketleri üzerinden alan, son 30 gün içerisinde numara taşıma ile gelen ve 24 fatura dönemi taahhüt veren aboneler yararlanabilmektedir.
 • Kampanyası kapsamında Numara Taşıma yoluyla İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 3GB ve İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 4GB paketlerine başarıyla kayıt olarak,  24 fatura dönemi boyunca ilgili paketlerde kalacaklarına dair taahhüt veren ve bu katılım formunu imzalayan ve şirket yetkili hattı olan abonelere  SK TIVIBU yazıp 5555'e SMS gönderdikleri takdirde TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından kampanya katılım ŞİFRE'si gönderilecektir.
 • Abone, mobil tarifesini değiştirme hakkına sahip olsa bile, Kampanya kapsamında yararlandığı TİVİBU paketini değiştiremez.  TİVİBU Paketini değiştiren müşterinin paket ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır.
 • Tivibu IPTV paketlerinde kampanya kapsamında sadece SD paket yer almaktadır.
 • Kampanyadan kaynaklanan hak ve yükümlülükler üçüncü kişi/kişilere devredemeyecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 3GB ve İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 4GB paketlerinden başka bir pakete geçilmesi, hattın başka bir operatöre taşınması veya hattın iptal edilmesi nedenleri de dahil olmak üzere paketlerde değişiklik yapılması ve mobil aboneliğin sona erdirilmesi durumlarında,  Tivibu Giriş/Sinema paketinin yürürlükteki güncel tarife ücreti müşteri tarafından ödenecektir.
 • 6 fatura dönemi paket ücreti alınmamasının ardından devam eden 18 fatura dönemi abonenin Tivibu Giriş/Süper paket aboneliği devam edecek olup, kampanyalı fiyatlardan ücretlenecektir. Toplam 24 fatura döneminin bitiminde Tivibu Sinema/Süper paket güncel tarife ücreti ve cihaz kullanım bedeli aboneye fatura edilecektir.
 • Cihazların mülkiyeti TTNET'e aittir. Abonenin herhangi bir sebeple kampanyadan ayrılması, aboneliğin her hangi bir nedenle feshi halinde 7 iş günü içinde verilen cihazların çalısır halde İŞLETMECİ'nin bayi ya da Türk Telekom Ofislerine teslim edilmesi gerekmektedir. Cihazların teslim edilmemesi durumunda aboneye cihaz bedelleri yansıtılır.
 • İç kurum ve aktivasyon bedelleri aboneden tahsil edilmeyecektir.
 • Tivibu IPTV paketlerinde kampanya kapsamında sadece SD paket yer almaktadır. İŞLETMECİ, IPTV / DTH Hizmeti kapsamında sunduğu kanallarda, içerik ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Kırmızı Halı gibi diğer ücretli içerikler, yukarıda belirlenen aylık tutarlar dâhilinde olmayıp, Abone'nin bu içerikleri kiraladığı veya izlediği taktirde, belirlenen ücret faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
 • İşbu kampanya bilgilendirme formunda yer almayan hususlarda  Abonelik Sözleşmesi hükümleri geçerlidir. Abonelik  sözleşmesi ile işbu kampanya bilgilendirme formu arasında çelişki olan hallerde öncelikle kampanya bilgilendirme formundaki hükümler dikkate alınacaktır.
 • Tivibu ile  belirtilmeyen tüm koşullar için Abonelik sözleşmesi  hükümleri geçerli olacaktır.
 • Faturalı tarifelerin taahhüdüne uyulmadığında BTK kararları uyarınca cayma bedeli faturalandırılır.  Cayma bedeli hesabına  kampanya kapsamında karşılanan Tivibu paket ücreti dahil edilmez.
 • Teklif kapsamında sunulan yurt içi faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemidir.

Sınırları Kaldıran Tivibu Kampanyası Kampanya Katılım Koşulları için tıklayınız.

​​​​​​​​​​