M2M Mobil Data Tarifesi

M2M 100 SMS
+

100 MB İnternet

M2M Tarifesi

​​​​​​M2M Tarifesi ile M2M servislerini tasarruflu kullanın!

M2M Tarifesi ile M2M servislerinde kullanılmak üzere alınan hatlardan Özel iletişim, Hat Açılış Vergisi alınmaz!

M2M servisleri gün geçtikçe hayatımızın daha çok alanına giriyor ve hayatımızı her geçen gün daha çok kolaylaştırıyor. M2M servisleri bina otomasyonundan enerji sektörüne, sağlıktan ulaşıma, lojistikten tarım ve hayvancılığa kadar geniş bir yelpazede her geçen gün daha çok kullanılıyor. M2M servisleri sayesinde sahadaki çalışanlarınızı oturduğunuz yerden yönetebilir, şehirler arası araçlarınızın konum, hız, ve hatta sıcaklık gibi bulunduğunuz sektör için çok önemli olabilecek bilgileri anında alabilirsiniz.

17,16TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

​​
TarifeTaahhütsüz12 Ay Taahhütle24 Ay Taahhütle
M2M Tarifesi (100 MB + 100 SMS)*17,16 TL16,15 TL15,13 TL

Yurt içi kullanımda geçerli 100 MB data ve 100 SMS içeren M2M Tarifesi taahhütsüz aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 17,16 TL, 12 ay taahhütlü 16,15TL, 24 ay taahhütlü ücreti 15,14 TL’dir.

M2M Tarifesi ses ve MMS hizmetine kapalıdır. Bu tarife ile aktivasyonu yapılan hatlar diğer Türk Telekom tarifelerine geçiş yapamazlar.

Bu tarife herhangi bir data ve SMS paketi içermez. M2M Tarifesi ile yapılan internet kullanımları, internet paketi ve/veya havuzu olmayan kurumsal abonelerimiz için Standart internet ücretlendirmesi ile gerçekleşir.

Tarifelerde 199 TL Fatura Stop (paket aşım ücretlerinde 199 TL üst limit uygulaması) bulunmaktadır.

M2M Tarifesinde birim SMS fiyatı KDV ve ÖİV dahil 40,75 Krş'tur.

M2M Data Paketleri için tıklayınız.​​

M2M Mobil Data Tarifesi'nden sadece "iş ve hizmetlerin merkezi bir sunucu tarafından uzaktan izlenmesi ve yürütülmesine yönelik makineler arası veri aktarımına mahsus olan ve bunların yürütülmesi için zorunlu olanlar dışında sesli, görsel iletişim veya genel amaçlı internet erişimi yapmayacak” kurumsal faturalı hat sahibi müşteriler, hatlarının İnternet APN'e kapatılmasını ve Türk Telekom tarafından sağlanan Kurumsal APN'in hatlarına tanımlanmasını kabul etmeleri suretiyle ayrıca M2M Hat Kullanım Taahhütnamesi'ni imzaladıkları takdirde faydalanabilirler.

Bilgi için ücretsiz arayın 444 1 550

M2M Tarifesi ve M2M​ Paketleri Taahhütnamesi​ için tıklayınız.

​M2M Amaçlı Hat Kullanım Koşulları Taahhütnamesi için tıklayınız.