Hazır Cevap Servisi

Hazır Cevap Servisiyle, müşterilerinizle çift yönlü olarak kolayca iletişime geçebilir aldığınız geri dönüşlerle hizmet standartlarınızı arttırabilirsiniz.

Hazır Cevap Servisiyle, kredi başvurusu, rezervasyon, randevu, LCV, memnuniyet anketi, sipariş alma, onay alma, izin/red/şifre işlemleri ve benzeri işler kolayca yapılabilir.

Müşterilerinize kampanya ile ilgili bilgilendirmeler yapabilir, müşteri memnuniyet anketi düzenleyebilir, toplantı ve randevularınıza katılacak kişilere SMS'le tarih ve saat bilgisini hatırlatıp katılım konusunda SMS ile konfirmasyon alabilirsiniz.

Otel, ulaşım, restoran v.s. rezervasyonunda bulunan kişilere SMS ile konfirmasyon vermelerini sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinize, Hazır Cevap kısa numaranızı vererek şikâyet ve isteklerini SMS ile size iletmelerini ve müşterilerinizin SMS ile sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz.TT Mobil aboneleri SMS bazlı sorgu yaparak ve firmalar tarafından gönderilen SMS'e yanıt vererek servisten yararlanabilirler.

Hazır Cevap Servisi, SMS bedelini müşterilerin ödediği durumda SMS başına tüm vergiler dahil 1 TL ile ücretlendirilmektedir.

SMS bedelini firmaların karşıladığı durumda toplu SMS tarifesine göre ücretlendirme yapılır.

Kayıt sistemi bulunmadığı için iptal işlemi yapılmamaktadır. Kısa numaralara SMS gönderildiği  takdirde ücretlendirme sağlanır.

​​​​​​​​​​​