Her Şey Dahil Yurt Dışı Paketi

1 GB

İnternet

1000 DK
100 SMS

Her Şey Dahil Yurt Dışı Paketi

​Yurtdışında rahat rahat internete girmek ve bol bol konuşmak ayda sadece 80,57 TL! 30 gün boyunca geçerli 1000DK+1GB+100SMS yurtdışı paketi ile yurtdışında da Türk Telekom faturalı hattınızı rahatça, fatura şoku yaşamadan kullanabilirsiniz.

Vergiler dahil 80,57 TL’ye 1 GB internet paketi + 1000 dk arama ve aranma + 100 SMS için YURTDISI yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

12 fatura dönemi* boyunca bu paketten otomatik olarak ve taahhüt vererek 60,18 TL’ye faydalanmak için ise 12AY YURTDISI yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.


80,57TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Paket Süresi​Paket İçeriğiPaket FiyatıSMS Keyword
Taahhütsüz – 30 gün boyunca geçerli1000 DK+1 GB+100 SMS80,57 TLYURTDISI
12 fatura dönemi boyunca geçerli1000 DK+1 GB+100 S​MS60,18 TL12 AY YURTDISI

*Pakete 12 fatura dönemi boyunca taahhüt veren abonelerimizin faturalarına aylık olarak 60,18 TL yansıtılacaktır.

Türk Telekom mobil hattı sahibi olmayanlar: Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Türk Telekom mağazalarına gelin.

Türk Telekom mobil hat sahibi olanlar:

YURTDISI yazıp 5555 'e gönderin. Yurtiçinden 5555'e gönderilen kayıt SMS'leri ücretsizdir.

444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayın.

Türk Telekom Online İşlemler Merkezi'ni ziyaret edin.

Türk Telekom mağazalarına gelin.

 • “Türk Telekom”, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. (“İşletmeci”) tarafından sunulan hizmetlerin markasıdır. Kampanya ve mobil hizmetler İşletmeci tarafından sunulmaktadır.
 • Her Şey Dahil Aylık Yurtdışı Paketlerinden, Kontrolü S.E.Ç. Tarifeleri, Ortak Tarife, Kontrollü Esnaf Tarifeleri ve Kontrollü Esnaf Dostu tarifeleri haricindeki tüm Şirketimiz Kurumsal Faturalı tarifelerinde bulunan kurumsal müşteriler faydalanabilecektir.
 • Her Şey Dahil Aylık Yurtdışı Paketleri kapsamında 2 adet paket sunulacak olup, paket detayları aşağıda belirtildiği gibidir.
 • 1) Her Şey Dahil Aylık Yurtdışı paketi; Paket kapsamında yurt dışı 1.bölge* ülkelerde geçerli olmak üzere, 30 gün boyunca geçerli 1000 dakika çağrı alma ve çağrı yapma hakkı, 100 SMS ve 1024 MB data hakkı sunulacaktır. Paketin fiyatı KDV ve ÖİV dahil 80,57 TL olacaktır. Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Vergiler dahil 80,57 TL’ye 1 GB internet paketi + 1000 dk arama ve aranma + 100 SMS için YURTDISI yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.
 • 2) Her Şey Dahil Aylık Yurtdışı Taahhütlü Paketi: ilgili pakete 12 fatura dönemi  taahhüt veren aboneler anılan paketten 80,57TL yerine 60,18TL’ye faydalanacaktır. Paket kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi abonelerin fatura dönemi boyuncadır. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan fatura döneminin sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise taahhüt süresi boyunca paket otomatik olarak yenilenecektir.    
 • 12 fatura dönemi boyunca bu paketten otomatik olarak ve taahhüt vererek 60,18 TL’ye faydalanmak için ise 12AY YURTDISI yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.
 • Paket kapsamında sunulan 1000 dakika hem gelen arama hem giden aramalar için geçerli olacaktır. Görüntülü aramalar dahil değildir. Uydu ve özel servis numaralarına yapılan aramalar paket kapsamında sunulan dakika faydasına dahil değildir.
 • Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda yoksa standart yurtdışı tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Sunulan ücretsiz dakikalar, smsler ve data hakkı devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Ücretlendirme periyodu: Çağrı yapma ve çağrı alma ücretlendirme periyodu 60 saniyedir, data faydasının ise 10KB üzerinden ücretlendirilmektedir.
 • Hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, faturasız ve/veya paket kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler paketten yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca taahhütlü pakete katılımı müteakiben, pakete kayıt olan hatların herhangi birinin pakete katılım tarihinden itibaren taahhüt edilen süre içerisinde haberleşmeye kapatılması veya TT Mobil tarafından Abonelik Sözleşmesi ve/veya ilgili mevzuat uyarınca haklı nedenle kapatılması, başka bir operatöre taşınması, herhangi bir üçüncü kişiye devredilmesi, faturasız sisteme geçirilmesi de dahil herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasıza geçiş işleminin yapıldığı dönem faturasına pakete katılım tarihinden itibaren kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasıza geçiş tarihine kadar sağlanan indirimlerin toplamı ile taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen aylık taahhüt tutarının henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutarı yansıtılır.
 • 5555'e gönderilen SMS'ler yurt içinde ücretsizdir; yurt dışında Dünya Varmış Tarifesiyle ücretlendirilir.
 • Hattı yurt dışında kullanıma kapalı olan müşterilerimizin kurumsal hatlarını yurt dışında kullanıma açtırmak için şirket yetkilisinin müşteri hizmetleri ile iletişime geçmesi gerekmektedir.
 • "Kalan" yazıp 5555'e göndererek paketinizde kalan MB miktarını öğrenebilirsiniz.
 • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.
 • 23.06.2017 tarihinden itibaren Andorra, Lihtenştayn ve Monako ülkeleri 2.bölge ülkeleri altına alınmıştır.
 • 4 Ağustos 2022 tarihi itibarıyla Beyaz Rusya, Brezilya, Japonya ve Tayvan ülkeleri paketin geçerli olduğu ülkeler arasından çıkarılmıştır.
 • ​* 1.Bölge ülkeleri: ABD, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Beyaz Rusya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, KKTC, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldova, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Suudi Arabistan, Ukrayna, Yunanistan

İlginizi Çekebilir

Aylık Kurumsal Yurt Dışı İnternet Paketi

1 GB

İnternet

199,90TL

Aylık

Aylık Suudi Arabistan Paketleri

150 DK

Konuşma

100 MB Whatsapp
50 SMS
94,90TL

Aylık

Aylık Suudi Arabistan Paketleri

300 DK

Konuşma

100 MB Whatsapp
50 SMS
179,90TL

Aylık