İşte Transter Fırsatı

1 GB

İnternet

Limitinde Durur
Yurt Dışında Geçerli

Kurumsal 1 AY 1 GB Yurtdışı İnternet Paketi

​​​​​​​​​​​​​​​Tarifen Yurtdışında Servisi ile günlük 39,78 TL'ye yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, mesaj ve internetinizi yurtdışında özgürce kullanabilirsiniz.​

14 Ağustos 2018 itibarıyla geçerli tarifelerde bulunup mobil hattı yurt dışı kullanıma açık olan tüm müşterilerimiz, yurt dışında 80 ülkede Tarifen Yurtdışında Servisi'nden hiçbir işlem yapmadan faydalanabilecektir.

​Servis yurt dışında geçerli ülkelerde kullanım yaptığınızda otomatik devreye girecektir, kullanım yapmadığınız günler için ayrıca ücret ödemezsiniz.​


Tarifeye Ek Faydalar

  • 20 GB Türk Telekom WiFi
  • 150 GB Türk Telekom Bulut
  • Aile İçi Sınırsız Görüşme

İşte Transter Fırsatı
İlk 3 Ay Bedava Kampanyası!
İlk Ay Bedava Kampanyası!
29,99TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) bilimsel, teknolojik ve sürekli kendini yenileyen eğitim anlayışı ile oluşturulan BTK Akademi, online eğitim sertifika programlarıyla Teknoloji dünyasının güncel bilgisini halka aktarmayı amaçlayan bir eğitim merkezidir.

"Bilginin Adresi" sloganıyla yola çıkan BTK Akademi, özellikle bilgi teknolojileri alanında oluşturduğu www.btkakademi.gov.tr dijital eğitim portalı ile tüm vatandaşlarımıza ulaşmayı hedeflemektedir. Online eğitimleriyle Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektörüne yönelik konularda eğitim almak isteyen her kesimin mesleki ve teknik ihtiyaçlarını mekan ve zamandan bağımsız olarak karşılamaktadır.

BTK Akademi yazıp 5555'e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetle​ri, Türk Telekom Online İşlemler Merkezi ve Türk Telekom Uygulaması​ aracılığıyla kampanyadan yararlanabilirsiniz.

IPTAL BTK Akademi yazıp 5555'e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Online İşlemler Merkezi ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyayı iptal edebilirsiniz.


Türk Telekom müşterisi değil misiniz?

Yeni müşterilerimiz özel tarife, paket ve servislerimizden faydalanın.

İlginizi Çekebilir

Türk Telekom’lu Ol!

Kurumsal Mobil Yeni Hat / Numara Taşıma

Türk Telekom Kurumsal Mobil dünyasındaki avantajları keşfedin.

Sizi Arayalım
bir sim kart görüntüsü

bir sim kart görüntüsü

img-badge

İş'te İnternet

Türk Telekom’un İş'te İnternet dünyasındaki avantajları keşfedin.

Sizi Arayalım
türk telekom modem görüntüsü

türk telekom modem görüntüsü

img-badge