M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi

Yurt Dışı

M2M Paketi

M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi

Kurumsal Kademeli Yurt Dışı Servisi ile yurt dışında kullanımınıza uygun ses ya da internet paketiniz hattınıza otomatik tanımlanır, içiniz rahat eder.

Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi ile cihazlarınız ya da araçlarınız yurt dışındayken de avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz! M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi’ne bir kez üye olmanız yeterli; servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki ilk yurt dışı kullanımınızda paketleriniz hattınıza otomatik tanımlanır. Paketiniz bittiğinde bir üst paket otomatik olarak devreye girmektedir. Yurt dışında kullanım yapmadığınız sürece pakete herhangi bir ücret ödemezsiniz.


5,18TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

Yurt Dışı M2M paket ve ücretlerini “Paket ve Ücretlendirme” başlığı altında görüntüleyebilirsiniz.


Avrupa, ABD, Rusya ve KKTC Ülkeleri için M2M Yurt Dışı Data Paket Ücretleri;

 Avrupa, ABD, Rusya ve KKTC  ülkeleri
M2M Yurt Dışı Data Paketleri
5 MB5,18 TL
10 MB10,36 TL
15 MB 15,54 TL
20 MB20,72 TL
20 MB Üzeri2,08 TL / MB

Diğer Ülkeler için M2M Yurt Dışı Data Paket Ücretleri;

  Diğer Ükeler
M2M Yurt Dışı Data Paketleri
 5 MB19,69 TL
10 MB
39,37 TL
15 MB 60,09 TL
20 MB78,73 TL
20 MB Üzeri19,69 TL / MB

Fiyatlara KDV (20%) ve ÖİV (10%) dahildir.

Yurt Dışı M2M Paket ve Ücretleri, M2M Tarifesi fiyatlarına ek olarak alınmaktadır.

20 MB üzeri kullanımlarda, kademeli paketlere ek olarak MB başına 1.Bölge Ülkeleri için 2,08 TL, 2.Bölge Ülkeleri için 19,69 TL olarak ücretlendirilmektedir.

 • Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi’nden M2M tarifelerindeki aboneler faydalanabilecektir.
 • Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi’ne bir kez üye olmanız yeterlidir, servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki ilk yurt dışı kullanımınızla tekrar devreye girer.
 • İlk yurt dışı kullanımınızda, kullanım gerçekleştirilmek istenen ülkede, geçerli olan data paketinin ilk kademesi fatura kesim tarihinize kadar devreye girer.
 • 1.Bölge ve 2.Bölge’de yer alan ülkelerden her ikisinde kullanım yapılması durumunda her iki pakette hattınızda aktif olarak tanımlanır.
 • İlk data kullanımınızda data paketi tanımlanır. Kullanım yapmazsanız hiçbir ücret yansıtılmaz.
 • Kullanımınıza bağlı olarak en avantajlı fiyatlara kullanım yapmanız için otomatik olarak size uygun paket kademesine geçersiniz.
 • Ücretlendirme periyodu 10 KB’tır.
 • Yurt dışında kullanım yapmadığınız sürece fatura dönemlerinde herhangi bir ücret ödemezsiniz.
 • Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi diğer yurt dışı paketleri ile beraber kullanılabilir. Yurt dışı paketinizin kotası bitince Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi otomatik olarak devreye girer.
 • Fatura kesim tarihiniz geldiğinde paketinizde kalan hakkınız varsa sıfırlanacaktır. Yurt dışında kullanıma devam etmeniz halinde ilk kademe paketi üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.
 • Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi; Uydu, Maritime ve Cruise operatörlerinde geçerli değildir.
 • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınmaktadır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yansıtılmaktadır.
 • Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenmektedir.
 • 444 1 550 Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da Türk Telekom Kurumsal Satış Noktaları /Türk Telekom Ofisleri ile iletişime geçerek Kurumsal M2M Kademeli Yurt Dışı Paketi üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Servisi iptal etmeniz halinde; içinde bulunduğunuz fatura dönemi sonuna kadar servisten yararlanmaya devam edersiniz. Hattınıza tanımlanmış olan kullanım haklarınızı fatura dönemi sonuna kadar kullanabilir, bulunduğunuz kademedeki kota biterse, bir üst kademe pakete de geçiş gerçekleşir. Aboneliğiniz bir sonraki dönem yenilenmez.

1. Bölge Ülkeleri

ABD, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, KKTC, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldova, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Slovakya Slovenya, Suudi Arabistan, Ukrayna, Yunanistan.

2. Bölge Ülkeleri

Andorra, Afganistan, Angola, Anguilla, Antigua, Antigua ve Barbuda, Arjantin, Aruba, Avusturalya, Azerbaycan, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belize (İngiliz Honduras'ı) Benin, Bermuda, Birleşik Arap Emirliği, Bolivya, Botsvana, Beyaz Rusya, Brezilya, Bruney, Burkina Faso, Cayman Adaları, Cebelitarık, Cezayir, Cibuti, Çad, Çin, Dominik Cumhuriyeti, Dominika, Ekvator, Ekvatoral Gine, El Salvador, Endonezya, Ermenistan, Etiyopya, Faroe Adaları, Fas, Fiji, Fildişi Sahilleri, Filipinler, Filistin, Fransız Guyanası, Fransız Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gana, Grenada, Grönland, Guadelupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guyana, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Haiti, Hindistan, Hollanda Antilleri, Hollanda Antilleri (St. Eustatius), Hollanda Antilleri (Curacao), Hollanda Antilleri (Saba), Honduras, Hong Kong, Irak, İran, İsrail, Jamaika, Japonya, Jersey, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kiş Adaları (İran), Kolombiya, Kongo, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Kuveyt, Küba, Laos, Liberya, Libya, Lihtenştayn, Lübnan, Makao, Madagaskar, Malawi, Maldivler, Malezya, Mali, Man Adası, Martinik, Meksika, Mısır, Moğolistan, Monserat, Moritanya, Morityus, Monako, Namibya, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Panama, Papua Yeni Gine, Paraguay, Peru,Porto Riko, Samoa, Senegal, Seyşeller, Sierra, Leone, Singapur, Sri Lanka, St. Kitts ve Nevis, St. Lucia, St. Vincent, Sudan, Surinam, Suriye, Şili, Tacikistan, Tahiti (Fransız Polinezyası), Tanzanya, Tanzanya (Zanzibar), Tayland Tayvan, Togo, Trinidad ve Tobago, Tunus, Turks ve Caicos Adaları, Türkmenistan, Uganda, Umman, Uruguay, Ürdün, Venezuela, Vietnam, Virgin Adaları (ABD), Virgin Adaları (İngiltere), Yemen, Yeni Zelanda, Yeşil Burun Adaları ve Zambiya.İlginizi Çekebilir

Kademeli Yurt Dışı Paketi

İhtiyaca Göre

Konuşma + İnternet

49,98TL

30 DK