Yurt Dışı Konuşma Paketleri

90 DK

Konuşma

Yurt Dışı 90 Dakika Konuşma Paketi

​​Dünya Türk Telekomlunun! Yurt dışındayken sevdiklerinizle konuşmanın keyfini Türk Telekom’un avantajlı paketleriyle çıkarın.

Yurt Dışı 90 Dakika Konuşma Paketi​’ne kayıt olarak, KDV, ÖİV dahil 199,90 TL paket ücreti karşılığında 30 gün boyunca Avrupa, Rusya, Amerika, Kuveyt, Bahreyn, Suudi Arabistan ve K.K.T.C.’de toplam 90 dakika çağrı yapma ve çağrı alma süresine sahip olursunuz.

21 Kasım 2023 tarihi itibarıyla Yurt Dışı 90 Dakika Konuşma Paketi​’nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 199,90 TL olarak güncellenmiştir.

199,90TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Paket ÜcretiÜcretsiz Süre*
Yurt Dışı 90 Dakika Konuşma Paketi199,90 TL 90 dk

Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

* Paket kapsamındaki konuşma ​​süresi, uluslararası dolaşımdayken çağrı yapma veya çağrı alma için istenildiği şekilde kullanılabilir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Türk Telekom'lu olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Türk Telekom bayilerine gelin.

Faturalı Türk Telekom'lular
AY90 yazıp
5555 e gönderin

 • Yurt Dışı Konuşma Paketleri yurt dışında iken geçerlidir.
 • Paketlerden faturalı hat sahibi bireysel ve kurumsal müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Yurt Dışı 90 Dakika Konuşma Paketi'ne üye olan müşterilerimiz KDV, ÖİV dahil 199,90 TL karşılığında yurt dışındayken 30 gün boyunca geçerli toplam 90 dakika çağrı yapma ve çağrı alma süresi kazanacaklardır.​
 • 90 dakikalık sürelerin tamamlanmasının ardından çağrı yapma ve çağrı alma için Dünya Varmış Tarifesi standart ücretleri geçerli olacaktır. TümDünya Paketi olan aboneler için paket süreleri tamamlandıktan sonra yurt dışında çağrı alma için TümDünya Paketi'nin ücretleri geçerli olacaktır.
 • Paket satın alındığında hattınız yurt dışında kullanıma kapalı ise Kurumsal müşterilerimiz için şirket yetkilisinin Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini araması yeterlidir.
 • 30 günlük kullanım süresi içerisinde aynı paketten sadece 3 kez faydalanılabilecektir ve kullanılmayan dakikalar kullanım süresinin sonunda silinecektir.
 • Yurt dışı aranma ve yurt dışı konuşma paketinin aynı anda tanımlı olması halinde çağrı alındığında öncelikle aranma paketinin süresinden düşecektir.
 • Konuşma paketleri ile sunulan ücretsiz süreler, görüntülü görüşmeleri kapsamamaktadır.
 • Paketle sunulan avantajlardan yararlanmak için hattınızın yurt dışında kullanıma açık olması gereklidir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamındaki konuşma süresi, uluslararası dolaşımdayken çağrı yapma veya çağrı alma için istenildiği şekilde kullanılabilir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • 04.08.2022 tarihi itibarıyla geçerli ülkeler aşağıdaki gibi olacaktır:​

  Avrupa, Rusya ve Amerika bölge ülkeleri: Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, KKTC, Kosova, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldova, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Ukrayna, Yunanistan​

  Diğer bölge ülkeleri: Avustralya, Bahreyn, Çin, Endonezya, Ermenistan, Filistin, Guatemala, Gürcistan, Hong Kong, Irak, İran, Gürcistan, İsrail, Jersey, Kanada, Katar, Kuveyt, Makao, Malezya, Myanmar, Pakistan, Papua Yeni Gine, Singapur, Suudi Arabistan, Tayland, Yeni Zelanda, Nepal​

  23.06.2017 tarihi itibarıyla, ön ödemeli müşterilerimiz için paketin geçerli olduğu ülkeler arasından Andorra, Lihtenştayn, Monako çıkarılmıştır.​

  04.08.2022 tarihi itibarıyla paketin geçerli olduğu ülkeler arasından Brezilya, Beyaz Rusya, Japonya ve Tayvan çıkarılmıştır.
  ​​
  Bahsedilen güncellemeler hâlihazırda paketten yararlanmakta olan mevcut müşterilerimiz ve pakete belirtilen tarih itibariyle katılım sağlayacak yeni müşterilerimiz için geçerli olacaktır.
 • Paket, uydu, maritime, satellite operatörlerinde geçerli değildir.
 • Paketin kullanım süresi bittiğinde SMS ile bilgilendirme yapılır.
 • Paket kotası sona erdiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilememektedir.
 • 5555'e gönderilen SMS'ler yurtiçinde ücretsizdir; yurt dışında Dünya Varmış Tarifesiyle ücretlendirilir.
 • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.

İlginizi Çekebilir

Yurt Dışı SMS Paketi

15 SMS

Mesajlaşma

29,90TL

Aylık

Yurt Dışı Konuşma Paketleri

120 DK

Konuşma

249,90TL

Aylık

Dünya Varmış Tarifesi

Tüm Dünyada

Geçerli

Konuşma + Mesajlaşma + İnternet
2,04TL

Aylık