Alo Amerika Paketi Faturalı

Alo Amerika Paketi Faturalı

120 DK

Konuşma

Alo Amerika Paketi Faturalı

​Türk Telekom'lu yurt dışını ararken de avantajlı !

Alo Amerika Paketi'ne hemen üye olun, ayda sadece 70 TL ödeyerek Türkiye'den Kuzey Amerika'yı 120 dakika arayın. Üstelik 1 fatura dönemi boyunca geçerli olacak 120 dakikanızı mobil ve sabit yön ayrımı olmadan kullanabilirsiniz.


14.09.2023 tarihi itibarıyla Alo Amerika Paketi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 70 TL'dir.

24.11.2022 tarihi itibarıyla Alo Amerika Paketi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 39,90 TL olarak güncellenmiştir.

70TL1 Ay

Faturalı Paket Ücreti / İçeriği70 TL/Amerika yönüne 120 Dakika​

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Türk Telekom'lu olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Türk Telekom bayilerine gelin.

Faturalı Türk Telekom'lular
AMERIKA yazıp
3079 a gönderin

 • Alo Amerika paketi dahilindeki dakikalarınızı sabit ve mobil operatör ayrımı olmadan kullanabilirsiniz.
 • Alo Amerika paketine görüntülü konuşma dahil değildir, bu paket sadece yurtdışını arama ses çağrılarını kapsamaktadır.
 • Tüm uluslararası uydu aramaları, yurtdışı özel numaralara yönelik yapılan çağrılar ve yurtdışında kullanım (roaming) Alo Amerika paketi kapsamı dışındadır.
 • Paket aşımları abonenin TümDünya tarifesi ya da Alo Dünya tarifesi varsa bu tarifeler üzerinden; yoksa standart uluslararası arama tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. 
 • Faturalıdan faturasız hatta veya faturasızdan faturalı hatta geçişte üyelik için tekrar kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 • Faturalı aboneler için paket kapsamında sunulan 120 dakika, paketin alındığı fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • Kurumsal müşterilerimiz, şirket yetkilileri aracılığı ile pakete kayıt yaptırabilirler.
 • Ücretlendirme periyodu 20 saniyedir. 
 • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.
 • Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.
 • Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.
 • Abone paketini iptal edene kadar paket, her kullanım süresinin sonunda yenilenecektir
 • Aboneler kullanım süresi boyunca paket dahilinde kullanılmamış dakikaların bilgisi için 3079'a "KALAN AMERIKA" yazıp SMS göndererek paket kapsamında kullanılmamış dakika bilgisini alabilirler.
 • Faturalı aboneler paketlerini iptal ettikleri takdirde paket kapsamında kalan dakikalarını bir sonraki fatura dönemine kadar kullanabilirler ve ilgili fatura dönemi sona ermeden pakete tekrar kayıt olamazlar.
 • Paketten kullanım süresi içinde sadece 1 kez yararlanılabilecektir
 • Paketi iptal ettirmek için IPTAL AMERIKA yazıp 3079'a SMS gönderilebilir
 • Paket kapsamındaki dakikalar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Türk Telekom, bu hizmetin kişisel kullanım dışında kullanıldığını tespit ettiği durumda yasal işlem yapma; hatları tek taraflı iptal etme hakını saklı tutar

PAKETE ÜYE OLMAK İÇİN

 • Eğer bireysel hat kullanıyorsanız; 444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ya da AMERIKA yazıp 3079'a kısa mesaj göndererek, ya da Türk Telekom Bayilerinden üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Yurtiçinden 3079'a gönderilen kayıt SMS'leri ücretsizdir.
 • Eğer kurumsal faturalı hat kullanıyorsanız; üyeliğinizi, şirket yetkiliniz Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak gerçekleştirebilir

A.B.D., A.B.D.(Alaska), A.B.D.(Havai), A.B.D.(Virjin Adl.), A.B.D.(Porto Riko) ve Kanada


İlginizi Çekebilir

Alo Dünya Paketi Faturalı

Tüm Dünya ile

Konuşma

19,50TL

1 Ay

Alo Ortadoğu Paketi

60 DK

Konuşma

230TL

1 Ay

Alo Uzak Doğu Paketi

120 DK

Konuşma

120TL

1 Ay