Alo Ortadoğu Paketi

60 DK

Konuşma

Alo Ortadoğu Paketi

​Türkiye'den Ortadoğu'yu avantajlı arayın!

Alo Ortadoğu Paketi'ne hemen üye olun, ayda sadece 230 TL ödeyerek Türkiye'den Ortadoğu'yu 60 dakika arayın. Üstelik 1 fatura dönemi boyunca geçerli olacak 60 dakikanızı mobil ve sabit yön ayrımı olmadan kullanabilirsiniz.


14.09.2023 tarihi itibarıyla Alo Ortadoğu Paketi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 230 TL'dir.

24.11.2022 tarihi itibarıyla Alo Ortadoğu Paketi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 129,90 TL olarak güncellenmiştir.

230TL1 Ay

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Alo Ortadoğu Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Paket Ücreti230 TL/Ortadoğu yönüne 60 Dakika​​

Türk Telekom'lu olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Türk Telekom bayilerine gelin.

Faturalı Türk Telekom'lular
ORTADOGU yazıp
5555 e gönderin

 • Müşterilerimiz pakete abone olmak için ORTADOGU yazıp 5555'e göndereceklerdir. Paket tanımlandığında müşterimize bilgilendirme SMS'i gidecektir.Paketten tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Alo Ortadoğu paketi Türkiye'den Ortadoğu'ya doğru yapılacak ses çağrılarını kapsayacaktır.
 • Alo Ortadoğu paketi kapsamında hem faturalı hem faturasız müşteriler aylık 120 TL paket ücreti karşılığında Türkiye'den Ortadoğu'daki mobil ve sabit hatlar ile 60 dakika konuşabileceklerdir.
 • Bu paket görüntülü konuşmayı, uydu aramalarını ve yurtdışında kullanımı (roaming) kapsamamaktadır.
 • Paket kullanım süresi faturasız aboneler için 30 gün, faturalı aboneler için bir fatura dönemidir. Paket aynı ayda 1'den fazla kez alınamaz. Müşteri iptal etmediği sürece paket kendi kendini yenileyecektir. Kullanılmayan dakikalar sonraki aya devretmez.
 • Paket aşımlarında müşteri, Alo Dünya veya Tüm Dünya paketi varsa bu paketler üzerinden, yoksa standart yurt dışı ücretlendirme üzerinden fiyatlandırılacaktır.
 • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.
 • Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.
 • Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.
 • Abone deaktif olup Post ya da Prepaid tarafa geçiş yaparsa kullanmadığı dakikalar geçiş yaptığı tarafta kullanılamaz.
 • Kullanım süresi boyunca paket dahilinde kullanılmamış dakikaların bilgisi için faturalı hatlar 5555'e SES yazıp, faturasız hatlar da 5555'e KALAN yazıp SMS göndererek paket kapsamında kullanılmamış dakika bilgisini alabilirler.
 • Aboneler Alo Ortadoğu Paketi üyelik iptal işlemi için 444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir, IPTAL ORTADOGU yazıp 5555' e SMS gönderebilir veya Online İşlem Merkezi'ni kullanabilirler.
 • Eğer bireysel hat kullanıyorsanız; 444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ya daORTADOGUyazıp 5555'e kısa mesaj göndererek, ya da Türk Telekom Bayilerinden üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Yurtiçinden 5555'e gönderilen kayıt SMS'leri ücretsizdir.
 • Eğer kurumsal faturalı hat kullanıyorsanız; üyeliğinizi, şirket yetkiliniz Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak gerçekleştirebilir.

Azerbaycan, Afganistan, Katar, Lübnan, BAE,  Ermenistan, Yemen, Tacikistan, Suudi Arabistan, Kırgızistan, Ürdün, Irak, İran, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Kuveyt, Bahreyn, İsrail, Pakistan

*28.12.2022 tarihi itibarıyla Alo Ortadoğu paketi Fas, Tunus, Cezayir ve Suriye ülkeleri yönüne geçerli değildir.


İlginizi Çekebilir

Alo Dünya Paketi Faturalı

Tüm Dünya ile

Konuşma

30TL

1 Ay

Alo Avrupa Paketi Faturalı

100 DK

Konuşma

120TL

1 Ay

Alo Amerika Paketi Faturalı

120 DK

Konuşma

70TL

1 Ay