Alo Uzak Doğu Paketi

120 DK

Konuşma

Alo Uzak Doğu Paketi

​Türk Telekom'lu yurt dışını ararken de avantajlı!

Türkiye'den Uzakdoğu yönünü aramak artık çok uygun. Alo Uzakdoğu Paketi'ne hemen üye olun, ayda sadece 120 TL ödeyerek Türkiye'den Uzakdoğu'yu 120 dakika arayın. Üstelik bir fatura dönemi boyunca geçerli olacak 120 dakikanızı mobil ve sabit yön ayrımı olmadan kullanabilirsiniz. Alo Uzakdoğu Paketi'nden tüm faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Paketi satın almak için UZAKDOGU yazıp 5555'e SMS göndermek* yeterlidir.

* SMS ile pakete kayıt hizmetinden bireysel faturalı aboneler ve kamu hattı aboneleri faydalanabilmektedir. Kurumsal müşterilerimiz için şirket yetkilisinin Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini araması yeterlidir.


14.09.2023 tarihi itibarıyla Alo Uzakdoğu Paketi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 120 TL'dir.

120TL1 Ay

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Alo Uzakdoğu Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Faturalı Paket ÜcretiAyda 120​ TL / 120 dakika

Türk Telekom'lu olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Türk Telekom bayilerine gelin.

Faturalı Türk Telekom'lular
UZAKDOGU yazıp
5555 e gönderin

 • Alo Uzakdoğu paketi Türkiye'den Uzakdoğu'ya doğru yapılacak ses çağrılarını kapsamaktadır.Görüntülü aramalar, uydu ve özel servis numaraları aramaları dahil değildir.
 • Alo Uzakdoğu paketi kapsamında faturalı aboneler her fatura döneminde 120 TL paket ücreti karşılığında Türkiye'den Uzakdoğu'daki mobil ve sabit hatlar ile 120 dakika konuşma hakkı elde edeceklerdir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil olup ücretlendirme periyodu 20 saniyedir.
 • Paket aktivasyonunda ve deaktivasyonda, abone paketi bitirmediği ya da paket aşımı yapmadığı sürece,paket ücretinin abonenin pakete kayıtlı kaldığı gün sayısının paketin geçerlilik süresine oranı kadarlık kısmı faturalandırılır.
 • Paket aynı ayda 1'den fazla kez alınamaz. Yenilemelerde 1 gün önce bilgi SMS'i gönderilecektir.Kullanılmayan dakikalar sonraki aya devretmeyecektir.
 • Paket kapsamındaki ülkeler: Çin, Tayland, Filipinler, Endonezya, Japonya, Malezya, Singapur, Tayvan, Vietnam, Kamboçya, Brunei, Hindistan, Güney Kore, Myanmar, Kuzey Kore, Laos, Bangladeş, Nepal, Moğolistan
 • Aboneler hatlarını faturalı tarife tipinden faturasız tarife tipine geçirmeleri halinde paket faydalarını faturasız tarafta kullanamayacaklardır.
 • Abonenin hattında hem Alo Dünya veya Tüm Dünya hem de Alo Uzakdoğu paketi varsa öncelikli Alo Uzakdoğu paketi geçerli olacaktır. Paket aşımları ücretlendirmelerinde, abone Alo Dünya veya Tüm Dünya abonesi ise bu tarifeler üzerinden , değilse standart uluslararası arama ücretleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Alo Uzakdoğu paketi, diğer paketlerle birlikte alınabilir.
 • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.
 • Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.
 • Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.
 • Faturalı aboneler SES yazıp 5555'e göndererek kalan dakika bilgisini sorgulayabilirler.
 • Faturalı aboneler IPTAL UZAKDOGU yazıp 5555'e göndererek paketlerini iptal edebilirler.
 • Alo Uzakdoğu paketine abone olmak isteyen tüm abonelerin hatları kapalı ise otomatik olarak uluslararası aramaya açılacaktır. (TR'den yurtdışı yönüne).
 • Eğer bireysel hat kullanıyorsanız; 444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ya da UZAKDOGU yazıp 5555'e kısa mesaj göndererek, ya da Türk Telekom Bayilerinden üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Yurtiçinden 5555'e gönderilen kayıt SMS'leri ücretsizdir.
 • Eğer kurumsal faturalı hat kullanıyorsanız; üyeliğinizi, şirket yetkiliniz Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak gerçekleştirebilir.

Bangladeş, Brunei, Çin, Endonezya, Filipinler, Güney Kore, Hindistan, Japonya, Kamboçya, Kuzey Kore, Laos, Malezya, Moğolistan, Myanmar, Nepal, Singapur, Tayland, Tayvan, Vietnam


İlginizi Çekebilir

Uluslararası SMS Paketi

50 SMS

Mesajlaşma

100TL

1 Ay

Alo Almanya Paketi

100 DK

Konuşma

120TL

1 Ay

Alo Amerika Paketi Faturalı

120 DK

Konuşma

70TL

1 Ay