Uluslararası SMS Paketi

Uluslararası SMS Paketi

50 SMS

Mesajlaşma

Uluslararası SMS Paketi

Türkiye'den yurt dışına 50 SMS göndermek faturalı hatlar için vergiler dahil 100 TL​​

Paket Bilgisi

Uluslararası SMS Paketi'nden tüm bireysel v​e kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir.

Pakete kayıt olmak için KAYIT yazıp 2726'ya SMS göndermek* yeterlidir.

*SMS ile pakete kayıt hizmetinden bireysel faturalı aboneler ve kamu hattı aboneleri faydalanabilmektedir. Kurumsal müşterilerimiz için şirket yetkilisinin Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini araması yeterlidir.


14.09.2023 tarihi itibarıyla Uluslararası SMS Paketi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 100 TL'dir.

4.11.2022 tarihi itibarıyla Uluslararası SMS Paketi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 19,90 TL olarak güncellenmiştir.


100TL1 Ay

Faturalı Hatlar
Paket Fiyatı100 TL
Paket İçeriğiYurt dışı yönüne ​50 SMS

Türk Telekom'lu olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Türk Telekom bayilerine gelin.

Faturalı Türk Telekom'lular
YURTDISI50 yazıp
5555 e gönderin

 • Paket kapsamındaki SMS'ler sadece yurtiçindeyken yurt dışı yönlere gönderilecek SMS'ler için geçerlidir, yurt içi yönlere gönderilecek SMS'leri kapsamaz.
 • Paket aşımları standart uluslararası SMS tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Faturalı tarife tipinden faturasız tarife tipine geçişlerde kalan paket faydaları faturalı tarafta kullanılamayacaktır. Ayrıca üyelik için tekrar kayıt işlemi gerçekleştirilmelidir.
 • Faturalı aboneler için paket kapsamında sunulan 50 SMS paketin alındığı fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • Faturalı aboneler pakete ilk kayıt olduklarında bir sonraki fatura kesim tarihine bakılmaksızın paket ücretinin tamamı alınır.
 • Kullanım süresi içerisinde kullanılmayan SMS'ler bir sonraki döneme devretmemektedir.
 • Paket abone tarafından iptal edilene kadar her kullanım süresinin sonunda yenilenecektir.
 • Paketten kullanım süresi içinde sadece 1 kez yararlanılabilecektir.
 • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.
 • Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.
 • Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.
 • Paket, uluslararası arama yapılan tüm ülkelere atılan SMS'leri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamındaki SMSler sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Türk Telekom, bu hizmetin kişisel kullanım dışında kullanıldığını tespit ettiği durumda yasal işlem yapma; hatları tek taraflı iptal etme hakkını saklı tutar.

PAKETTE KALAN KULLANIMLARI SORGULAMAK İÇİN Kullanım süresi boyunca paket dahilinde kullanılmamış SMS lerin bilgisi için SMS yazıp 5555'e gönderilebilir. PAKETİ İPTAL ETMEK İÇİN Paketi iptal ettirmek için ​IPTAL YURTDISI 50 yazıp 5555'e SMS gönderilebilir.

Fatura döneminizde kalan SMS miktarınızı SMS yazıp 6000’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Paketi iptal ettirmek için IPTAL yazıp 5555’e SMS gönderin.


İlginizi Çekebilir

Alo Amerika Paketi Faturalı

120 DK

Konuşma

70TL

1 Ay

Alo Avrupa Paketi Faturalı

100 DK

Konuşma

120TL

1 Ay

Alo Dünya Paketi Faturalı

Tüm Dünya ile

Konuşma

19,50TL

1 Ay