Toplantı Odası Çözümleri Kataloğu

Toplantı Odası Çözümleri Kataloğu

​​​​​​​​​​Kurumsal müşterilerimizin, iş yerindeki toplantı salonlarında dijitalleşme ihtiyaçlarına yönelik; toplantı odası çözümlerimiz kapsa​​​​​​mında sağladığımız video konferans donanım çözümleri ile güvenli ve verimli çalışmaları için Türk Telekom Profesyonel Servisler ile yanındayız.​

Toplantı Odası Çözümleri Kataloğu

Kurumsal müşterilerimizin, iş yerindeki toplantı salonlarında dijitalleşme ihtiyaçlarına yönelik; toplantı odası çözümlerimiz kapsamında sağladığımız video konferans donanım çözümleri ile güvenli ve verimli çalışmaları için Türk Telekom Profesyonel Servisler ile yanındayız.

muud

Büyük Odalar için Video Konferans Çözümleri

Büyük odalarda, esnek ve kolay konumlandırılabilen, modüler video konferans sistemi ile yüksek kalitede video, olağanüstü renkler ve optik doğrulukla, verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Orta ve Büyük Odalar için Video Konferans Çözümleri

Yüksek kaliteli HD video ile son derece net ses sağlayan video konferans sistemi ile orta ve büyük ölçekli toplantı alanlarınızı video konferans alanına dönüştürebilirsiniz.

muud
muud

Küçük Odalar için Video Konferans Çözümleri

Küçük odalar için hızlı ve kolayca kurulabilen veya taşınabilir video konferans sistemleri ile her zaman, her yerde görüntülü toplantılar yürütebilirsiniz.

Video Konferans Opsiyonel Destek Ürünleri

Video konferans sistemleri opsiyonel destek ürünleri ile erişim mesafesini genişletebilir, takvim entegrasyonu, kolay içerik paylaşımı, kurulum ve güvenli kablolama sağlayabilirsiniz.

muud

İlginizi Çekebilir

İletişim Sistemleri Kataloğu

İncele

Entegratörlük Hizmetleri

Entegratörlük hizmetlerimiz ile karmaşık sistemleri entegre edin ve iş süreçlerinizi kolaylaştırın. Profesyonel çözümlerle işletmenizi geliştirin.

İncele

İletişim Yazılımları

İletişim yazılımları ile işletmenizin iç ve dış iletişimini daha etkin hale getirin. Entegre çözümlerle iletişim kalitenizi artırın.

İncele