Turizm Sektörü Özel Çözümler Kataloğu

Turizm Sektörü Özel Çözümler Kataloğu

​​​​​Turizm sektöründeki kurumsal müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuklarında, temassız teknolojiler ile iş süreçlerini dijitalleştirerek, yeni nesil müşteri deneyimi oluşturmalarına yönelik çözüm ihtiyaçlarında Türk Telekom Profesyonel Servisler ile yanındayız. ​


Misafir Etkileşim Platformu

Platformun akıcı ara yüzü ve sağladığı iç görüler sayesinde, marka itibarınızı arttırabilir, hizmetlerinizi daha güçlü bir etkileşimle sunmak için varlıklarınızı misafirlerinizin ceplerine taşıyabilirsiniz.

Digital Signage Çözümleri

Otel içerisinde dijital ekranlar ve digital signage çözümlerini misafirlerinizi bilgilendirmek, lobilerin, koridorların ve restoranların atmosferine katkı sağlamak, konferans salonlarında, oteldeki organizasyonlarla ilgili bilgilerin iletilmesinde ve yol bulma/yönlendirme işlemlerini gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

muud

Yoğunluk Ölçüm Çözümü

Kapasite sınırı olan alanlarda aşırı yoğunluğu önlemek için belirlenen alana giren ve çıkan kişilerin sayısını yüksek doğrulukta ölçümleyebilir, anlık yoğunluk durumunu alan girişlerine konumlandırılan ekranlara yansıtabilirsiniz.

muud

Personel ve Varlık Takip Çözümleri

Yüksek yatak kapasiteli ve geniş alana sahip tesislerde; en yüksek hassasiyette konum belirleme yapabilir, kamera ile takip ederek geniş alanlarda çalışanları ve işgücü dağılımını raporlayabilir, acil durumlarda hızlıca personel sayımı yaparak eksikleri belirleyebilirsiniz.

muud

İlginizi Çekebilir

Sektörel Uygulamalar

Sektörel ihtiyaçlara özel yazılım çözümleri sunuyoruz. İşletmenizin verimliliğini artıracak, özelleştirilmiş uygulamalarla tanışın.

İncele

IoT Çözümleri

Internet of Things (IoT) çözümleri ile cihazlarınızı akıllı hale getirin ve veriye dayalı kararlar alın. Türk Telekom ile işletmenizi geleceğe taşıyın.

İncele

İletişim Sistemleri Kataloğu

İncele