Otomasyon

Otomasyon çözümleri ile iş süreçlerinizi otomatikleştirin ve operasyonel verimliliği artırın. Türk Telekom ile modern otomasyon teknolojilerine geçiş yapın.

Otomasyon

İş yerinde verimliliği arttırmak için mevcut altyapınızı güncel son teknolojilerle modernize etme yolculuğunda Türk Telekom olarak y​anınızdayız.

Sistemlerinizde yapacağınız modernizasyonlar ile operasyonel süreçlerinizi iyileştirme, daha yüksek yatırım getirisi, hataların ortadan kaldırılması, düşük maliyet, zamandan tasarruf ve sistem güvenliğini kalıcı hale getirebilirsiniz.

Hızlı ve güvenli bir şekilde karmaşı​k otomasyon problemlerinin çözülmesi

Merkezi denetleme ve kontrol ile verilerin toplanması

Endüstriyel çalışma sahasında, insanlar ve makineler aracılığı ile gerçekleştirilen iş birliğinin yürütülmesi

Robotlar, makinalar ve bilgi teknolojileri gibi kontrol sistemleri üzerinden fabrika süreçlerin optimizasyonu

HVAC sistemleri, elektrik sistemleri, aydınlatma sistemleri, yangın sistemleri, güvenlik sistemleri ve asansör sistemlerinin otomasyonu

Sipariş yönetimi, envanter takibi, sevkiyat planlama, stok yönetimi, veri analitiği gibi işlemlerin entegre bir şekilde yönetilmesi

Aydınlatma ünitelerini ve elektrikli panjurları kontrol etme


İlginizi Çekebilir

Robotik Sistemler

Türk Telekom robotik sistemler ile endüstriyel otomasyonu bir adım öteye taşıyın. Yüksek verimlilik ve hata oranını azaltan robotik çözümlerimizle tanışın.

İncele

Bakım Yönetim Çözümleri

Bakım yönetim çözümleriyle ekipmanlarınızın ömrünü uzatın ve arıza sürelerini azaltın. Türk Telekom ile maliyet etkin ve sürekli bakım hizmetleri alın.

İncele

Üretim Yönetim Sistemleri

Endüstriyel otomasyon ve üretim yönetim sistemleri ile işletmenizin üretim süreçlerini optimize edin. Verimlilik ve kaliteyi artırarak rekabet avantajı sağlayın.

İncele