Robotik Sistemler

Türk Telekom robotik sistemler ile endüstriyel otomasyonu bir adım öteye taşıyın. Yüksek verimlilik ve hata oranını azaltan robotik çözümlerimizle tanışın.

Robotik Sistemler

Robotik Sistemler, endüstriyel robot ve/veya parçaları, maddeleri, aletleri ya da özel işlem takımlarını, çeşitli programlarla istenen görev doğrultusunda hareket edebilen bir tasarımdır. Sisteminizde operasyon süresini kısaltma, hızlı hizmet, süreç optimizasyonu ve doğruluk ihtiyacınız varsa robotik sistemlere geçiş yapabilirsiniz.

Otonom hareket eden yük taşıma araçları​

Endüstriyel uygulamalarda kullanılan, üç veya daha fazla programlanabilir ekseni olan, otomatik kontrollü, yeniden programlanabilir çok amaçlı hareketli robotlar​​​

İlginizi Çekebilir

Otomasyon

Otomasyon çözümleri ile iş süreçlerinizi otomatikleştirin ve operasyonel verimliliği artırın. Türk Telekom ile modern otomasyon teknolojilerine geçiş yapın.

İncele

Bakım Yönetim Çözümleri

Bakım yönetim çözümleriyle ekipmanlarınızın ömrünü uzatın ve arıza sürelerini azaltın. Türk Telekom ile maliyet etkin ve sürekli bakım hizmetleri alın.

İncele

Diğer Endüstriyel Yazılımlar

Çeşitli endüstriyel ihtiyaçlar için geliştirilmiş yazılımlarımızla işletmenizin verimliliğini artırın. Türk Telekom’un özel yazılım çözümleri ile tanışın.

İncele