Türk Telekom Yönetilen İçerik Filtreleme Hizmeti ile internet ağınızı zararlı içeriklerden korumak artık mümkün! Bu hizmet ile taranacak web sitesi içeriklerini ve tarama kurallarını belirleyebilir, belirlediğiniz kurallara göre tespit edilen zararlı içeriklerin ağınıza ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Yönetilen İçerik Filtreleme hizmeti, taranan web sitelerinde herhangi bir zararlı içerik tespit edildiğinde bu bilginin içerik filtreleme sunucularına gönderilmesini sağlar. Bu sunucular sayesinde de ilgili kullanıcılar engelleme sayfası görüntüler.

İçerik Filtreleme Hizmeti Size Neler Sunuyor?

Maliyet Tasarrufu

Bilgisayarlarınıza herhangi bir yazılım kurma maliyetine katlanmadan içerik filtrelemesi yapabilirsiniz.

Kurallar

İstediğiniz ağ ve/veya IP'ler için uygulanacak içerik filtreleme politikalarını oluşturabilir ve içerikte yer alan belirli dosya türlerini arayabilirsiniz.

​​​

444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi numarasını arayarak ya da Türk Telekom İl Müdürlükleri'ni ziyaret ederek bilgi alabilir, ön başvuru ve başvuruda bulunabilirsiniz.​

​​
  • Web sitesi içeriklerinde yalnızca belirli dosya türlerini arayabilirsiniz.
  • İzinli, yasaklı URL/domain listesi oluşturabilir, önceden sınıflandırdığınız bu URL/domain listesine göre filtrelemeleri yapabilirsiniz.
  • Zararlı içerikteki siteleri alt kategorilerine (yetişkin, kumar, uyuşturucular vb.) göre ayırabilir, yapay zekâ algoritması yardımı ile filtreleyebilirsiniz.
  • İçeriği yasaklanan siteler açıldığında özelleştirilmiş blok sayfasının görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.
​​
​​​​​​​​​​​​​​​​
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İçerik Filtreleme ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.

​​​​​​​​​​​​​​​​​