Paylaşımlı SSL VPN

SSL VPN çözümlerimizle uzaktan erişimde güvenlik ve gizliliği garantileyin. Türk Telekom ile kurumsal ağınıza her yerden güvenli erişim sağlayın.

Paylaşımlı SSL VPN

Türk Telekom Paylaşımlı SSL VPN servisimiz ile kullanıcılarınızın şirket kaynaklarına güvenle erişimini sağlıyoruz.

Uzaktan çalışma modelinin yaygınlaşması ile birlikte evden ya da ofis dışından şirket ağına bağlanan kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır ve güveniz ağlar üzerinden yapılan bağlantılara yönelik saldırılarda artışlar yaşanmaktadır. Şirket sistemlerinize uzak erişim sağlayan kullanıcıların doğrulanması ve sistemlerinize şifrelenmiş trafik üzerinden iletilmesi için Türk Telekom Paylaşımlı SSL VPN servisi ile yatırım maliyetine katlanmadan hizmet alabilirsiniz.

  • Kullanıcılarınızın belirlediğiniz erişim yetkileri kapsamında doğrulanarak sistemlerinize erişimleri sağlanır.
  • Kullanıcıların doğrulanması Türk Telekom’un omurga seviyesinde yapılır. Kendi lokasyonunuzda SSL VPN için bir yatırım ihtiyacı bulunmaz.
  • Kullanıcı yönetimi Türk Telekom tarafından yapılır. Esnek modelde ihtiyacınız kadar kullanıcı erişim hakkı alabilirsiniz.
  • Herhangi bir VPN donanımı ya da yazılımı gerekmeksizin çalışanlarınızın kurum ağına güvenle erişimini sağlayabilirsiniz .
  • Bakım destek ya da lisans yenileme gibi operasyonel maliyetlere katlanmadan hizmeti alabilirsiniz.
  • Ölçeklenebilir esnek tarife modeli ile ihtiyacınız olan kullanıcı sayısı kadar erişim hakkı alabilirsiniz.
  • Türk Telekom’un konusunda uzman kadrosundan 7/24 teknik destek alabilirsiniz.

​Aydınlatma Metni için tıklayınız​.​


İlginizi Çekebilir

Antivirüs Hizmetleri

Turk Telekom antivirüs hizmetleriyle, işletmenizi virüslere ve zararlı yazılımlara karşı koruyun. Güncel ve etkili koruma sağlayarak güvenliğinizi garanti altına alın.

İncele

Paylaşımlı SSL VPN

SSL VPN çözümlerimizle uzaktan erişimde güvenlik ve gizliliği garantileyin. Türk Telekom ile kurumsal ağınıza her yerden güvenli erişim sağlayın.

İncele

Temel Siber Güvenlik

Turk Telekom’un Temel Siber Güvenlik Paketi ile işletmenizi siber tehditlere karşı koruyun. Güçlü koruma alt yapısıyla güvenliğinizi artırın.

İncele