Türk Telekom Veri Merkezi (TTVM) Erişim hizmeti, TTVM'den aldığınız Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama, BuluTT Sunucu gibi hizmetlere erişebilmeniz için verilen TTVM ile internet arasındaki bağlantıyı kapsar.

TTVM Erişim Hizmeti Size Neler Sunuyor?

TTVM Erişim Hizmeti pazardaki en yüksek bant genişliği ile sunulur. Yüksek ve size özel atanmış bu bant genişliği sayesinde sunucularınızdaki veri ve uygulamalara çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

​​​​​​​​​
​​

Fiyat tekliflerine ulaşmak ve ön başvuru yapmak için İşyerim Çağrı Merkezi numarası olan 444 5 444'ü arayabilirsiniz. Ayrıca, Türk Telekom Satış Temsilcileri veya Türk Telekom İl/Bölge Müdürlükleri aracılığıyla da başvuruda bulunabilirsiniz.​

​​
  • TTVM Erişim hizmeti tek başına alınabilen bir hizmet olmayıp, bu hizmeti diğer TTVM hizmetleriyle birlikte veya sonrasında alabilirsiniz.
  • Pazardaki en yüksek bant genişliği ile sunulan bu hizmet sayesinde veri akışı hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleşir.
  • Alacağınız sistemin gözetim ve yönetimini, Türk Telekom'un uzun süredir TTVM Erişim Hizmeti sunan, mühendis ve teknikerlerden oluşan tecrübeli teknik kadrosu gerçekleştirir.
  • Aynı zamanda bu tecrübeli teknik kadro sayesinde, oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumda anında teknik destek alabilirsiniz.
  • TTVM Erişim hizmeti kapsamında sağlanan fiziksel bağlantıya ek olarak anahtarlarda (switch) VLAN yaratılması, bant genişliği ve IP tanımlamasının yapılması için de destek verilir.
​​​

Türk Telekom Veri Merkezi'ne erişebilmek için TTVM Erişim veya TTNET Erişim hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.​​​

TTVM Erişim hizmeti için taahhüt vermenize gerek yoktur.​​​

TTVM Erişim hizmetinde seçtiğiniz bant genişliği size dedikedir.​​​

Evet. Bu hizmet ile birlikte Sanal Güvenlik Duvarı da alabilirsiniz.​​​

Talebinizi TTVM Erişim hizmeti talebinizle birlikte yapmanız halinde, kurulum hem TTVM Erişim hem de Sanal Güvenlik Duvarı için aynı süre içinde yapılır. Bu süre konusunda detaylı bilgi kurulum ekipleri tarafından aktarılır.​​​

​​Evet. Bu hizmet ile birlikte DDos Atak Önleme sistemi da alabilirsiniz. Alacağım DDoS Atak Önleme sistemini ne zaman kullanmaya başlayabilirim? Trafiğiniz iki haftalık bir gözlem süresinden sonra korumaya alınır.​

TTVM Erişim hizmetini BuluTT Sunucu dışında bir hizmet için kullanmayı planlıyorsanız, uygun kapasitede Port ihtiyacınız da olacaktır.​​​

​​Evet. Port sayısı ve hız talepleriniz geçmiş döneme ait borcunuz olmaması durumunda karşılanır.​