Türk Telekom Veri Merkezi (TTVM) Erişim hizmeti, TTVM'den aldığınız Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama, BuluTT Sunucu gibi hizmetlere erişebilmeniz için verilen TTVM ile internet arasındaki bağlantıyı kapsar.

TTVM Erişim Hizmeti Size Neler Sunuyor?

TTVM Erişim Hizmeti pazardaki en yüksek bant genişliği ile sunulur. Yüksek ve size özel atanmış bu bant genişliği sayesinde sunucularınızdaki veri ve uygulamalara çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

​​​​
​​

Fiyat tekliflerine ulaşmak ve ön başvuru yapmak için İşyerim Çağrı Merkezi numarası olan 444 5 444'ü arayabilirsiniz. Ayrıca, Türk Telekom Satış Temsilcileri veya Türk Telekom İl/Bölge Müdürlükleri aracılığıyla da başvuruda bulunabilirsiniz.​

​​
  • TTVM Erişim hizmeti tek başına alınabilen bir hizmet olmayıp, bu hizmeti diğer TTVM hizmetleriyle birlikte veya sonrasında alabilirsiniz.
  • Pazardaki en yüksek bant genişliği ile sunulan bu hizmet sayesinde veri akışı hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleşir.
  • Alacağınız sistemin gözetim ve yönetimini, Türk Telekom'un uzun süredir TTVM Erişim Hizmeti sunan, mühendis ve teknikerlerden oluşan tecrübeli teknik kadrosu gerçekleştirir.
  • Aynı zamanda bu tecrübeli teknik kadro sayesinde, oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumda anında teknik destek alabilirsiniz.
  • TTVM Erişim hizmeti kapsamında sağlanan fiziksel bağlantıya ek olarak anahtarlarda (switch) VLAN yaratılması, bant genişliği ve IP tanımlamasının yapılması için de destek verilir.
​​​​​​​​​​​​​​
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

TTVM Erişim ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.

​​