Replikasyon Hizmeti

Türk Telekom replikasyon hizmeti ile verilerinizi yedekleyin ve felaket anlarında bile iş sürekliliğinizi koruyun. Güvenli ve hızlı veri kurtarma çözümlerimizle tanışın.

Replikasyon Hizmeti

Türk Telekom Replikasyon hizmeti, olası felaket durumlarında iş sürekliliğinizi sağlayabilmeniz için sunucularınızın veri merkezlerimizde ayağa kaldırılarak çalışmaya devam etmesine olanak sağlar.

İlk yatırım maliyetine katlanmadan aylık ödeme modeliyle yararlanabileceğiniz Sanal Sunucu Replikasyon ve Buluta Replikasyon hizmetleri sayesinde veri merkezlerimiz arası veya on prem’den Türk Telekom Veri Merkezlerine sanal sunucularınızı replike edebilir, 7/24 faaliyet gösteren teknik destek ekibimizden ilk kurulum ve arıza durumlarında destek alabilirsiniz.

Sanal Sunucu Replikasyon

Esenyurt ve Ümitköy Veri Merkezleri arası kullandıkça öde modeliyle sunduğumuz Sanal Sunucu Replikasyon hizmeti ile kritik sunucularınıza felaket anında hızlı bir şekilde erişebilme imkanı sunarak iş sürekliliğinizi sağlıyoruz.

VMware ortamlarının CDP bazlı Türk Telekom veri merkezleri arası replikasyonu ile operasyonlarınızda hiçbir kesinti yaşamadan iş sürekliliğinizi sağlayabilir, replikasyon yönetiminizi yönetim paneli üzerinden yapabilirsiniz. Sanal Sunucu Replikasyon hizmeti Türk Telekom Bulut Platformundan Sanal Sunucu veya Sanal Veri Merkezi hizmeti alan müşterilerimize sunulmakta olup, GB başı ücretlendirme yapılmaktadır.

Türk Telekom Bulut üyeliği oluşturarak Sanal Sunucu Replikasyon hizmetini deneyimlemeye hemen başlayabilirsiniz!

Türk Telekom Bulut platformu için tıklayınız.

Buluta Replikasyon

On prem’deki sanal sunucularınızı olası felaket durumlarında Türk Telekom Veri Merkezinden ayağa kaldırarak iş sürekliliğinizi sağlayın! İlk yatırım maliyetine katlanmadan, Tier 3 sertifikalı veri merkezlerimize sanal sunucularınızı replike ederek iş sürekliliği sağlayabilirsiniz.

Replikasyon hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak veya hemen kullanmak için Türk Telekom Bulut'u ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Başvurun, Sizi Arayalım


İlginizi Çekebilir

Sanal Sunucu

Esnek ve maliyet etkin sanal sunucu çözümleri ile Türk Telekom, iş yüklerinizi güvenli ve verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Hemen keşfedin!

İncele

Depolama Hizmeti

Verilerinizi Türk Telekom’un güvenli ve esnek depolama hizmetleriyle saklayın. Yüksek erişilebilirlik ve mükemmel performans için ideal çözümler.

İncele

Sanal Veri Merkezi

Tüm IT altyapınızı tek panelden bütünleşik olarak yönetin.

İncele