İş Telefonu Her Yöne Tarifeleri

İş Telefonu Her Yöne Tarifeleri

Konuşma

İş Telefonu Her Yöne Tarifeleri

​​​​​​​​​​​​İş yeri telefon ihtiyacınızı Türk Telekom’un size özel İş Telefonu Tarifesi ile karşılayıp, rahat rahat her yöne konuşmak için doğru adrestesiniz!

İş Telefonu tarifesinden size uygun olan dakikayı seçerek cep telefonu, şehir içi, şehirler arası, 444'lü özel servis numaraları, 3 rakamlı özel servis numaraları, Alternatif Operatör Aramaları (STH) ve uluslararası 1. kademe ülkelerle telefon görüşmelerinizi paket dakikalarınızı kullanarak rahat rahat yapabilirsiniz.

179TL'den Başlayan Fiyatlarla

  • İş yerinize ait bir iş telefonu sahibi olmanın prestijini yaşarsınız. İş yerinizde olmasanız da yönlendirme özelliğini kullanarak iş yeri telefonunuza gelen çağrıları kaçırmazsınız. Böylece her an her yerde mobil numaranızı paylaşmanıza gerek kalmadan ulaşılabilir, yeni iş fırsatlarını kaçırmazsınız. Yönlendirme hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıkl​ayınız
  • Türk Telekom'un en köklü hizmeti olan iş/ev telefonu hizmetinden, Türk Telekom kalitesi, güçlü ve yaygın altyapısı ile faydalanabilirsiniz.
  • Türk Telekom'un uzman teknik per​​​sonelinden destek alabilirsiniz.

Şehir içi, şehirler arası, 444'lü numaralar yani paket dahilindeki yönlere yapılacak aramalardaki paket aşım ücreti 1,04 kuruştur. Yerel GSM Yönüne 1,09 kuruştur. Uluslararası 1. Kademe Ülkeler PSTN yönlerine 1,25 kuruştur.​

Tarife dakikaları içinde şehir içi, şehirlerarası, GSM, 444 yönleri ve STH yönü 60 saniye olarak periyotlandırılmaktadır. 60 saniyeye kadar her arama 1 dakika olarak periyotlandırılır.

İş Telefonu Tarifesi ücretlendirme bilgisi
DakikaVergi Dahil KDV %20, ÖİV %10
İş Telefonu Her Yöne 250179
İş Telefonu Her Yöne 500254
İş Telefonu Her Yöne 750324
İş Telefonu Her Yöne 1250449
İş Telefonu Her Yöne 2500749
İş Telefonu Her Yöne 5000​1109
  • Yukarıdaki tarifeden tüzel ve gerçek iş yeri aboneleri yararlanabilir.
  • İş Telefonu Tarifesinde paket dâhilinde bulunmayan yönlere dair ücretlendirme ve paket aşım ücretleri için tıklayınız.​
  • Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) için aylık paket ücretleri ve paket dahilindeki bedava dakika hakları 30 katı olarak uygulanır.
  • Dijital ikili hatlar (ISDN BA) için aylık paket ücretleri ve paket dahilindeki bedava dakika hakları 2 katı olarak uygulanır.
  • Dilerseniz talep ettiğiniz hatlarınız için havuz uygulamasından faydalanabilirsiniz. Havuz uygulaması, hatlarınızın sahip olduğu paket dakikalarını ortaklaşa kullanmasını sağlayan bir uygulamadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Tarifeler kapsamında kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.

Kampanya başvurularınızı Türk Telekom ofisleri, kurumsal bayiler, çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444' ü arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir