Profesyonele Özel Tarifeler

Profesyonele Özel Tarifeler

Konuşma

Profesyonele Özel Tarifeler

Ofisinizin kullanım alışkanlıklarına uygun dakika içeriklerinden birini seçerek artık Profesyonele Özel tarifeler ile de cep telefonu, şehir içi, şehirler arası, 444’lü özel servis numaraları, 3 rakamlı özel servis numaraları, alternatif operatör Aramaları (STH) ve uluslararası 1. kademe ülkelerle telefon görüşmelerinizi rahat rahat yapabilirsiniz!

Profesyonele Özel Tarifeler Neler Sunuyor?

 • İhtiyacınıza uygun her yöne dakika içerikleri ile iş yerinize ait bir iş telefonu sahibi olmanın prestijini yaşarsınız.
 • İş yerinizde olmasanız da kullanım kolaylıklarını kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilir; tek numara, konferans görüşme gibi kolaylıklar ile işinizi en iyi şekilde takip etme ve yeni iş bağlantılarını yakalama şansınızı arttırabilirsiniz. İş telefonu kullanım kolaylıkları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Türk Telekom’un en köklü hizmeti olan iş/ev telefonu hizmetinden, Türk Telekom kalitesi, güçlü ve yaygın altyapısı ile faydalanabilir, uzman teknik personelinden destek alabilirsiniz.
​​​

86TL04.2014-12.2022

Profesyonele Özel Tarifeler ücret bilgisi
Tarife PaketiPaket dahilinde bedava görüşme (dk)Vergi dahil Paket Ücreti (TL) KDV%18 ÖİV%10
Profesyonele Özel 10010086
Profesyonele Özel 200200100
Profesyonele Özel 300300127
Profesyonele Özel 600600180
Profesyonele Özel 1.0001.000256
Profesyonele Özel 1.5001.500​
333
 • Profesyonele Özel tarife paketleri ile sunulan bedava dakikalar şehir içi, şehirlerarası, yerel GSM (Turkcell - 053, Vodafone - 054, TTMobil- 050, 055) Uluslararası Aramalar( I. Kademe PSTN), Alternatif Operatör Aramaları (STH), 3 haneli özel servis numaraları ve 444 yönlerine yapılan aramaları kapsar. Tarife kapsamında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Profesyonele Özel tarifeleri paket dâhilinde bulunmayan yönlere dair ücretlendirme ve paket aşım ücretleri için tıklayınız.
 • Sadece detay alınabilen santrallerden hizmet alan aboneler bu tarifelerden faydalanabilir.
 • İş yeri müşterisi olan gerçek kişi / tüzel kişi aboneler tarifeden faydalanabilir.
 • Bu tarifeler ticari amaçlı olarak 3. kişilere kullandırılamaz.
 • Tarifeden en fazla 50 PSTN hattınız varsa faydalanabilirsiniz.
 • Profesyonele Özel tarifeler Türk Telekom tarafından sunulan herhangi bir ses havuz uygulamasına dahil edilemez.
 • Profesyonele Özel tarifelerinde şehir içi, şehirler arası, 444’lü numaralar, 3 Haneli Özel Servis Numaraları yönlerine yapılacak aramalardaki paket aşım ücreti 66 kuruştur. Yerel GSM yönü 68 kuruştur. Uluslararası 1. Kademe Ülkeler PSTN yönü 72 kuruştur.​

Profesyonele Özel Tarife Paketleri, Türk Telekomünikasyon A.Ş. ("Türk Telekom") tarafından şahsa veya şahıs şirketlerine ait olan işyerlerine yönelik olarak hazırlanan ve/veya İşyeri Sahibi’nin/işyerindeki telefon hatları adına tahsisli olan Abone’nin, Ülke genelinde kendisine tahsisli telefon hattı sayısının en fazla 50 (elli) adet olması ve söz konusu telefon hatlarının Abone tarafından işyerinde kullanıldığının beyan edilmesi koşuluyla yararlanılabilen tarife paketleridir.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​Türk Telekom ofisleri ve İşyerim Çağrı Merkezi (444 5 444) aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​

İlginizi Çekebilir

12 Ay Ek 200 Dakika Paketi

200 Dakika

Konuşma

22TL

Aylık

İşyerim Alo Paketleri

Alo Paketler

Konuşma

79TL

Aylık