İşte Avantaj Zamanı Kampanyası 16 Mbps

İşte Avantaj Zamanı Kampanyası

16 Mbps

İnternet

Limitsiz

İşte Avantaj Zamanı Kampanyası 16 Mbps

​​​​​Türkiye’nin Fiber Gücü Türk Telekom ile İnternette Avantajın Tam Zamanı !

Ek Bilgiler

Modem ücreti dahil değildir
390TLİlk 9 Ay

18 ay taahhütlü olup, ilk  9 ay 390 TL, son 9 ay 490 TL’dir.

Kampanya Kapsamındaki Paketler
('e kadar)
Kampanya Fiyatı
(1-9 Ay)
Kampanya Fiyatı
(10-18 Ay)
16 Mbps Limitsiz İnternet ₺390,00₺490,00

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

 • Kampanya, 3 Nisan 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya abonelik yaşı 3 aydan büyük mevcut kurumsal müşterilerimizin 18 ay sözü karşılığında geçerlidir.
 • Kampanya fiyatları 18 ay boyunca indirimli olup indirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanya, ilk 9 ay ve sonraki 9 ay farklı kampanyalı fiyatları sunan 18 ay taahhüt süreli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında sunulan ilk 9 aydaki ve sonraki 9 aydaki kampanyalı fiyatlar taahhüt süresince değişmemektedir.
 • Kampanyadan Yalın internet /Alo Paket erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Yalın/Alo Paket erişim hizmeti ile yararlanmak isteyen müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın ve Alo Paket aylık erişim ücreti ayda 60 TL yerine 30 TL olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart erişim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Kampanyanın iptali veya kampanya koşullarına aykırılık halinde taahhütnamede belirtilen hesaplama yöntemine göre taahhüt ihlal ücreti yansıtılacaktır.
 • Kampanyanın iptali halinde taahhütnamedeki şartlar baz alınır.
 • Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin ve kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Fiber altyapıda (FTTH) hizmet alan müşterilerimize, internet hizmeti ücretlerine ek olarak, internet abonelikleri devam ettiği sürece kampanya kapsamında tüm vergiler dahil aylık 75 TL modem kullanım ücreti fatura edilecektir. Söz konusu tutar müşterilerimizin mevcut durumuna/kampanyasına göre müşteri lehine olacak şekilde daha düşük tutarda yansıtılabilecektir.
 • ​ Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den ses hizmeti almıyor olması halinde Kampanya kapsamındaki FIBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmetini ve Kampanya kapsamındaki FIBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FIBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW Fiber Güçlü Modem, iptal başvurusundan itibaren 7 gün içerisinde eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modemin o tarihteki rayiç bedeli tahsil edilir. Modem rayiç bedeli dahil tüm güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabilir. Abonenin borcunu ödememesi başta olmak üzere abonelik sözleşmesinin feshine neden olacak tüm haller ile teknik nedenle iptal hallerinde de iptal ile birlikte 7 gün içinde HGW Modemi Türk Telekom ofislerine sağlam ve eksiksiz sekilde iade etmesi gerekir. Ayrıca Abone’ye arıza kaynaklı yeni bir HGW modem verilmesi gibi durumlarda da Abone’nin mevcut HGW modemini yeni modemin teslim anında iade etmesi gerekir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Seçilen paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • ​Mevcut sabit telefonu olanlar için kampanyaya dahil olan internet paketleri ve fiyatları;
  Kampanya Kapsamındaki Paketler
  ('e kadar)
  Kampanya Fiyatı
  (1-9 Ay)
  Kampanya Fiyatı
  (10-18 Ay)
  16 Mbps Limitsiz İnternet ₺390,00 ₺490,00
  16 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺390,00 ₺490,00
  24 Mbps Limitsiz İnternet ₺390,00 ₺490,00
  24 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺390,00 ₺490,00
  35 Mbps Limitsiz Eve Kadar Fiber İnternet ₺390,00 ₺490,00
  35 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺430,00 ₺530,00
  35 Mbps Limitsiz Hiper İnternet ₺430,00 ₺530,00
  50 Mbps Limitsiz Eve Kadar Fiber İnternet ₺470,00 ₺570,00
  50 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺470,00 ₺570,00
  50 Mbps Limitsiz Hiper İnternet ₺470,00 ₺570,00
  75 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺550,00 ₺650,00
  75 Mbps Limitsiz Hiper İnternet ₺550,00 ₺650,00
  100 Mbps Limitsiz Eve Kadar Fiber İnternet ₺550,00 ₺650,00
  100 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺550,00 ₺650,00
  100 Mbps Limitsiz Hiper İnternet ₺550,00 ₺650,00
  200 Mbps Limitsiz Fiber İnternet ₺600,00 ₺700,00
  500 Mbps Limitsiz Fiber İnternet ₺680,00 ₺780,00
  1000 Mbps Limitsiz Fiber İnternet ₺780,00 ₺880,00

  Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar.
 • Taahhütname için tıkla​​​​yınız.

1.Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan abonelik yaşı 3 aydan büyük işte internet müşterileri 3 Nisan 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında yararlanabilir.

2.Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

 • İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 18 ay söz karşılığında 18 ay boyunca sabit fiyatlı ve indirimlidir.
 • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri: Yalın internet erişim ücreti 18 ay boyunca indirimli olarak 60 TL yerine aylık 30 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri: Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Erişim Ücreti kampanya kapsamında 18 ay boyunca indirimli olarak 52 TL yerine aylık 30 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

3. Kampanyada internet paket ücretine ek olarak başka ücretler ödeyecek miyim?

Mevcut durumda Yalın İnternet Paketiniz yoksa ve Yalın İnternet kullanmak istiyorsanız, Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dâhil peşin 59 TL) ile paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere işte internet faturasına yansıtılır. Fiber altyapıda (FTTH) mülkiyeti size ait olmayan HGW modem kullanıyor iseniz HGW modem kullanım ücreti internet hizmeti ücretlerine ek olarak ayrıca yansıtılır. 75 TL olan HGW modem kullanım ücreti, müşterilerimizin mevcut durumuna/kampanyasına göre müşteri lehine olacak şekilde daha düşük tutarda yansıtılabilecektir.

4. Kampanya kapsamında modem ücretsiz midir?

Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacaktır. Modem ihtiyacınız olması halinde mülkiyeti tarafınıza ait olacak şekilde avantajlı fiyatlarla sunulan modem tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Fiber altyapıda (FTTH) hizmet alan müşterilerimize, internet abonelikleri devam ettiği sürece tüm vergiler dahil aylık 75 TL olan HGW modem kullanım ücreti, müşterilerimizin mevcut durumuna/kampanyasına göre müşteri lehine olacak şekilde daha düşük tutarda yansıtılabilecektir.

5.Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirebileceğim abonelik işlemleri nelerdir?

  Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

 • Evet. Kampanya başlangıcından sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.
 • Kampanya süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

 • Kampanya süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız.
 • İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

 • DevirNakil ve Hat Dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​​
 • Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

  Kampanya iptali için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

  Kampanya iptalinde bir bedel ödeyecek miyim?

 • İndirim süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, indirim başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle indirim dönemi kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;​
  • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
  • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
  • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.