İşyerim Mobil Patron Tarifesi

Tarife Bilgisi

Farklı bir deneyim yaşamaya, Patron Tarifesi ile Patron gibi konuşmaya hazır mısınız? Yurtdışına çıkma ihtimaliniz mi var? İnternet ve Konuşma hemde kademeli tarife ile sadece konuştuğunuzda konuştuğunuz kadar ödeme koşulu ile! Ayrıcalıklı bir Müşteri Deneyimi ile sunuyoruz! Patron Tarifesi ve Büyük Patron Tarifesi tam size göre!​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Patron Tarifesi
110 TL
12 Ay Sözünüze 79 TL
Büyük Patron Tarifesi
120 TL
12 Ay Sözünüze 89 TL
3000 Dakika
3000 SMS
3 GB
Roaming 30 dk
Roaming Data 30 MB
5000 Dakika
5000 SMS
5 GB
Roaming 50 dk
Roaming Data 50 MB

Patron Tarifesi tekliflerinden seçtiği teklif şartlarına göre asgari 12 ay yararlanmayı taahhüt eden ve yeni aktivasyon,numara taşıma ,faturasızdan faturalıya geçiş veya tarife değişikliği yolu ile gelen mevcut müşteriler aşağıda belirtilen şartları sağlamaları koşulu ile faydanabileceklerdir.

Patron Teklifi: Taahhüt süresi 12 ay

Heryöne 3000 dk, 3 GB internet, her yöne 3000 SMS, uluslararası ve yurtdışı 30 dakika, yurtdışı 30 MB internet KDV ve ÖİV dahil 79 TL dir.

Büyük Patron Teklifi: Taahhüt süresi 12 ay

Heryöne 5000 dk, 5 GB internet, heryöne 5000 SMS, uluslararası ve yurtdışı 50 dakika, yurtdışı 50 MB internet KDV ve ÖİV dahil 89 TL dir.

Kampanyaya katılımı müteakiben, kampanyaya kayıt olan hatların herhangi birinin kampanyaya katılım tarihinden itibaren taahhüt edilen süre içerisinde haberleşmeye kapatılması veya TÜRK TELEKOM tarafından Abonelik Sözleşmesi ve/veya ilgili mevzuat uyarınca haklı nedenle kapatılması, başka bir operatöre taşınması, herhangi bir üçüncü kişiye devredilmesi, faturasız sisteme geçirilmesi, farklı bir kampanya ile değiştirilmesi, tarife değişikliği ve kampanya kapsamında yaralanmakta olduğu mevcut teklifinden düşük fiyatlı teklif değişikliği de dahil herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasıza geçirme/başka bir tarifeye geçiş işleminin yapıldığı dönem faturasına kampanyaya katılım tarihinden itibaren kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasıza geçirme/başka bir tarifeye geçiş tarihine kadar sağlanan indirimlerin toplamı ile taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen aylık taahhüt tutarının henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutarı yansıtılır.

TÜRK TELEKOM İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.​​​

Türk Telekom ofislerine ve Türk Telekom Kurumsal Bayilerine gelerek veya 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aracılığı ile yada

SMS ile;

PATRON ya da BUYUK PATRON yazıp 5555’e gönderince tarife değişikliği yapılıyor.

SOZ yazıp 5555’e gönderince uygun koşullardaysa aşağıdaki SMS geliyor;Faturalida kalma sozu ile tarifenizden 12 fatura boyunca 31TL indirimle yararlanmak icin bu SMS’i ONAY yazip cevaplayiniz. Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir. Bilgi: avea.com.tr. Bu mesaja ONAY yazıp 5555’e gönderdiğinizde taahhüdünüz aktif hale gelmiş olacak.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız 500 ve 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Detaylı bilgi için 550 Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

ROAMİNG GEÇERLİ ÜLKELER

1. Bölge Ülkeleri 

ABD Almanya Andorra Arnavutluk Avusturya Beyaz Rusya Belçika Bosna Hersek Bulgaristan Çek Cumhuriyeti Danimarka Estonya Finlandiya Fransa Hırvatistan Hollanda İngiltere İrlanda İspanya İsveç İsviçre İtalya İzlanda Karadağ KKTC Letonya Lihtenştayn Litvanya Lüksemburg Macaristan Makedonya malta Moldova Monako Norveç Polonya Portekiz Romanya Rusya San Marino Sırbistan Slovakya Slovenya Suudi Arabistan Ukrayna Yunanistan

2. Bölge Ülkeleri 

Afganistan Angola Anguilla Antigua Antigua ve Barbuda Arjantin Aruba Avusturalya Azerbaycan Bahreyn Bangladeş Barbados Belize (İngiliz Honduras'ı) Benin Bermuda Birleşik Arap Emirliği Bolivya Botsvana Brezilya Bruney Burkina Faso Cayman Adaları Cebelitarık Cezayir Cibuti Çad Çin Dominik Cumhuriyeti Dominika Ekvator Ekvatoral Gine El Salvador Endonezya Ermenistan Etiyopya Faroe Adaları Fas Fiji Fildişi Sahilleri Filipinler Filistin Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Gabon Gambiya Gana Grenada Grönland Guadelupe Guam Guatemala Guernsey Guyana Güney Afrika Güney Kore Gürcistan Haiti Hindistan Hollanda Antilleri Hollanda Antilleri (St. Eustatius) Hollanda Antilleri (Curacao) Hollanda Antilleri (Saba) HondurasHong Kong Irak İran İsrail Jamaika Japonya Jersey Kamboçya Kamerun Kanada Katar Kazakistan Kenya Kırgızistan Kiş Adaları (İran) Kolombiya Kongo Kongo Demokratik Cumhuriyeti Kosova Kuveyt Küba Laos Liberya Libya Lübnan Makao Madagaskar Malawi Maldivler Malezya Mali Man Adası Martinik Meksika Mısır Moğolistan Monserat Moritanya Morityus Namibya Nepal Nijer Nijerya Nikaragua Orta Afrika Cumhuriyeti Özbekistan Pakistan Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Porto Riko Samoa Senegal Seyşeller Sierra Leone Singapur Sri Lanka St. Kitts ve Nevis St. Lucia St. Vincent Sudan Surinam Suriye Şili Tacikistan Tahiti (Fransız Polinezyası) Tanzanya Tanzanya (Zanzibar) Tayland Tayvan Togo Trinidad ve Tobago Tunus Turks ve Caicos Adaları Türkmenistan Uganda Umman Uruguay Ürdün Venezuela Vietnam Virgin Adaları (ABD) Virgin Adaları (İngiltere) Yemen Yeni Zelanda Yeşil Burun Adaları ve Zambiya

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TÜRK TELEKOM İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Ek paketler kapsamında hattınıza tanımlanan internet kullanım haklarınız kapsamında yaptığınız internet kullanımları için ücretlendirme periyodu Byte’tır.

Kullanılmayan dakika ve datalar sonraki ayda devredilemez. Farklı kampanya ile birleştirilemez. Yurtdışı data aşımı gerçekleştiğinde Kademeli Yurtdışı Paketi otomatik olarak devreye girer. Detaylar için tıklayınız.

Türk Telekom İletişim Hizmetleri A.Ş. ile yeni hat alma, numara taşıma , faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaparak yada mevcutta kurumsal Türk Telekom abonesi olan ve PATRON TARİFESİ’nden yararlanmak isteyen, Abonelik Sözleşmesini ve diğer gerekli formları imzalayan Kurumsal abone olmak kaydıyla 20 Kasım 2015 - 20 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Taahhütname için tıklayınız.

​​​​​​