İş'te Mobil Wifi Modemli 250 GB Tarifesi

 

250 GB

 

Modemli İnternet

İş'te Mobil Wifi Modemli 250 GB Tarifesi

​​​İş'te Mobil Wifi Tarifeleri ile internetiniz yanınızda!

​​

İş'te Mobil Wifi tarifeleri ile dilediğiniz yerden internete bağlanmanın keyfini çıkartın​; dilediğiniz zaman​ özgürce bilgisayarınızdan, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan da internete erişebilirsiniz.

694TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

İş'te Mobil Wifi Modemli 250 GB
Tarifesi Taahhütlü ücret *
İş'te Mobil Wifi Modemli 250 GB
Tarifesi Taahhütsüz ücret **
694 TL 830 TL ​


(*) Belirtilen fiyat, tarifeye numara taşıma ve yeni hat aktivasyonu yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.

(**) 12 fatura dönemi sonunda geçerli olacak fiyatlardır.

 • Tarifeler ses ve MMS hizmetine kapalıdır.
 • Tarifelere tarifeye numara taşıma, yeni aktivasyon ya da faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız tükendiğinde, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Tarifeler kapsamında modemli tarifelerde Wi-Fi Modem 105 TL ücret ile temlikli olarak verilir.
 • Tarife kapsamında sunulan Data ve SMS faydaları sadece yurtiçinde geçerli olacaktır.
 • Yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 1,34 TL'dir
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde sadece Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Taahhüt süresi içerisinde aboneliğin devri, iptali, tarife değişikliği durumunda kampanya kapsamında sunulan ürün paketinin piyasa bedelinden ödediğiniz taksit tutarlarının düşülmesi sureti ile kalan tutar son faturanıza yansıtılır.
 • Bir fatura dönemi içerisindeki data kullanım miktarının, paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı miktarına ulaşmaması durumunda, o aya ait kalan kullanım hakları bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • Taahhüde aykırılık durumunda cayma bedeli yansıtılır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifelere Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri kanalları ile kayıt olunabilecektir. Paket iptal işlemleri de Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilecektir.
 • Modemsiz tarifelerde bulunan müşterilerin yararlanmakta olduğu 12 fatura dönemi taahhütlü tekliflerde kendi içerisinde aynı taahhüt süresine sahip olan ve mevcut tarifesinden daha yüksek fiyatlı bir tarifeye geçmesi durumunda, cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Taahhütlü tarifelerde Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak tarifeler için 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. Fatura taahhüt döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
 • Tarifeler kapsamında modemli tarifelerde Wi-Fi Modem temlikli olarak verilir.
 • Tarifesine 12 dönem dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

İlginizi Çekebilir

İş'te Mobil Wifi Modemli 50 GB Tarifesi

 

50 GB

 

Modemli İnternet

394TL

Aylık

İş'te Mobil Wifi Modemli 100 GB Tarifesi

 

100 GB

 

Modemli İnternet

514TL

Aylık

İş'te Mobil Wifi Modemli 500 GB Tarifesi

 

500 GB

 

Modemli İnternet

1.084TL

Aylık