Vademecum Online İlaç Rehberi Kampanyası

Türk Telekom ve Medical Tribune işbirliğinde sağlık profesyonelleri ve sağlık kuruluşlarına yönelik Vademecum Online Üyeliği’nin sunulduğu kampanyadır. Türk Telekom İş Avantaj Her Yöne / Profesyonele Özel ve İşyerim Esnafa Özel Tarifelerinde bulunan, bu tarifelerden yeni hat alan ya da bu tarifelere geçen müşterilerimize, 24 ay taahhüt karşılığında taksitli olarak Vademecum Online Üyeliği sunulmaktadır.​​​

Vademecum Online Üyeliği’nin içeriği aşağıdaki gibidir:

i. Vademecum online üyeliği başta doktor ve eczacılar olmak üzere sağlık sektöründe çalışanlar için online olarak sunulan bir ilaç bilgi kaynağıdır.

ii. Vademecum Online, ilaç ve ilaç benzeri ürünler, etken maddeler, ilaç etkileşimleri ve ilaç geri ödeme bilgileri gibi en sık sorgulanan bilgilerin yanında, giderek sayısı artan konu başlıklarıyla tıbbi tedavi alanında sağlık çalışanları için kılavuz niteliğinde olan güncel veritabanıdır.

​​Kampanyadan 24 ay abonelik sözü vererek faydalanabilirsiniz.​

Kampanyaya dâhil edilen hatlarınız için, kampanya kapsamındaki tarife ve paketlerinizin herhangi birinin kampanyadan çıkması, hattınızın ya da hizmetinizin kapatılması, başka operatöre taşınması, haklı nedenlerle sözleşmenizin iptali durumlarında kampanya cayma bedeli yansıtılır. Kampanyaya dâhil olduğunuz tarifeden daha yüksek bir tarifeye geçerseniz, ilk dâhil olduğunuz tarifedeki taksit tutarları yansıtılmaya devam edilir. Kampanyaya dahil olduğunuz hattın altındaki bir tarifeye geçerseniz kampanyadan çıkmış sayılırsınız. Kampanya için çıkacak ceza bedeli, Vademecum Online Üyeliği piyasa bedelinden, ödediğiniz taksitlerin çıkarılması ile kalan tutarın yansıtılması şeklinde olacaktır. Vademecum Online Üyeliği 2 yıllık paketin, piyasa bedeli KDV hariç 300TL’dir.​​​

​​Birden fazla aboneliğiniz için birden fazla başvurunuz kabul edilecektir.​

Kampanyadan yararlanabilmeniz için hatlarınızın tarifesini kampanya kapsamındaki tarifelere geçirmeniz ya da bu tarifelerden yeni hat almanız gerekir. Hali hazırda bu tarifelerden birindeyseniz kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında bulunması gereken tarifeler aşağıdaki gibidir:

İş Avantaj Her Yöne 100/200/300/600/1.000/1.500/2.000/3.500/5.000
Profesyonele Özel 100/200/300/600/1.000/1.500
Esnafa Özel 100/250/450/750/Özgür​

Kampanya kapsamında sunulan Vademecum Online Üyeliği ile ilgili her türlü konuda Vademecum Online Üyelik hizmetini sunan Medical Tribune’e ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden destek alabilirsiniz.

Medical Tribune iletişim bilgileri: 
Telefon: (212) 231 46 87 - 231 99 90
E-posta: info@vademecumonline.com.tr

Teknik destek için: teknikdestek@vademecumonline.com.tr

Türk Telekom ve Medical Tribune işbirliğinde sağlık profesyonelleri ve sağlık kuruluşlarına yönelik Vademecum Online Üyeliği’nin sunulduğu kampanyadır. Türk Telekom İş Avantaj Her Yöne / Profesyonele Özel ve İşyerim Esnafa Özel Tarifelerinde bulunan, bu tarifelerden yeni hat alan ya da bu tarifelere geçen müşterilerimize, 24 ay taahhüt karşılığında taksitli olarak Vademecum Online Üyeliği sunulmaktadır.

Vademecum Online Üyeliğinizi www.vademecumonline.com.tr sitesinde Yeni Kayıt bölümündeki ilgili alanlarda bilgilerinizi doldurup, aktivasyon kodunuzu kullanarak aktive edebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden canlı destek alabilirsiniz. Üyelik ile ilgili her türlü sorunuz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden de destek alabilirsiniz.

Telefon: (212) 231 46 87 - 231 99 90
E-posta: info@vademecumonline.com.tr

Teknik destek için: teknikdestek@vademecumonline.com.tr