Prime Business YouTube Premium

​​​Türk Telekom Prime Business’la YouTube Premium’un kesintisiz keyfini çıkarın! 3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium’la arka planda, çevrim dışı ve reklamsız bir deneyim yaşayın!

Katılım için ; YOUTUBE yazılmalı ve 5555'e kısa mesaj gönderilmelidir.

​Prime Business hakkında daha fazla bilgi için www.turktelekomprime.com/primebusiness​ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.​

Uyarı İkonu

 • 13 Ocak 2023 tarihinden sonra Cepte Fırsat 30GB Tarifesi MASS, Cepte Fırsat 40GB Tarifesi MASS, Cepte Fırsat 50GB Tarifesi MASS, Cepte Fırsat 30GB Tarifesi SME, Cepte Fırsat 40GB Tarifesi SME Cepte Fırsat 50GB tarifelerine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya içeriden geçiş ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • 11 Ağustos 2023 tarihinden sonra Cepte Avantaj 30GB MASS, Cepte Avantaj 40GB MASS, Cepte Avantaj 40 GB Limitsiz MASS, Cepte Avantaj 30GB SME, Cepte Avantaj 40 GB SME, Cepte Avantaj 40 GB Limitsiz SME tarifelerine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya içeriden geçiş ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • ​​Kampanya kapsamında 3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium aboneliği sunulacaktır.
 • Kampanya 13 Ocak 2023 ile 30 Ağustos 2024 tarihleri arasında geçerlidir​.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler tarifeye geldikleri ilk 30 gün içerisinde YOUTUBE yazıp 5555’e göndererek kampanyaya katılım başvurusunda bulunabilecektir. 3 ay ücretsiz YouTube Premium aboneliği oluşturmak için gerekli link SMS ile gönderilecektir.
 • SMS ile gelen linke tıklayarak açılan YouTube Premium sayfasında “Ücretsiz Deneyin” butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer kayıtlı bir ödeme yönteminiz yoksa ödeme yönteminizi ekleyerek veya mevcut ödeme yöntemlerinizden birini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım için gelen linkin aktif edilme süresi 30 Eylül 2024​ tarihine kadardır.
 • Kampanyadan şu anda YouTube Music Premium veya YouTube Premium abonesi olmayan, daha önce YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik abonesi olmamış olan veya daha önce bir YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik promosyonuna katılmamış olan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Google hesabı gereklidir.
 • YouTube Premium’a kayıt sırasında geçerli bir ödeme şekli belirtilmesi gereklidir ancak deneme süresi sona erene kadar ücret alınmayacaktır. Deneme süresi sonunda, şu anda aylık ₺29,99 olan standart abonelik ücreti sizden otomatik olarak alınacaktır. Deneme süresini, süre dolmadan istediğiniz zaman ücretsiz olarak sonlandırabilirsiniz.
 • Kısmi fatura dönemleri için geri ödeme yapılmaz.
 • Kampanyadan her müşteri en fazla 1 kez yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • YouTube Premium abonelik şartlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • YouTube ve Türk Telekom kampanya koşullarını ve tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyalara nasıl katılabilirim?

Tüm kampanyalara katılım için, "ANAHTARKELİME" boşluk TCKN yazıp 6262’ye göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. SMS ile gelen şifreyi kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyalara herkes katılabiliyor mu?

Aksi belirtilmedikçe kampanyalara tüm Türk Telekom mobil / evde internet / ev telefonu hat sahibi müşterileri katılabilir. Katılım kıstı olması durumunda kısıtlar kampanya detaylarında belirtilecektir.

Kampanyalara katılım ücreti var mı? Varsa ne kadar?

Kampanyalara katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil mesajlar ise bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir.

Kampanyalara başarılı katılım yaptığımda nasıl bir mesaj metni alacağım?

“Tebrikler ANAHTARKELİME kampanyasından şifreniz. İlginiz için teşekkür ederiz.”

Hatalı mesaj gönderdiğimde ücretlendiriliyor muyum?

Evet, gönderilen her mesaj standart SMS tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

​​ ​
​​​ ​