Prime Business İspark

​​​​Türk Telekom Prime Business’la aracınızı dilediğiniz İSPARK noktasına park edip Türk Telekom Prime Business’ın otopark ayrıcalığından ayda 3 kez ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Business Müşterileri
ISPARK KAYIT 34ABC12 yazıp 7227''ye SMS gönderilmesi ve şifre temini gerekmektedir.

Prime Business hakkında daha fazla bilgi için www.turktelekomprime.com/primebusiness web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Uyarı İkonu

 • ​​​​Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kullanım hakkı Türk Telekom Prime Business müşterileri için ayda 3 adet ile sınırlıdır. kampanyasından faydalanılacağının belirtilmesi yeterli olacaktır.
 • Her plaka için ayrı kayıt SMS'i gönderimi yapılması gerekmektedir. Faydalanmak için plakanın bir kez kaydedilmesi yeterlidir. Plaka iptali için ISPARK IPTAL "PLAKA" yazılarak 7227'ye gönderilebilir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz kullanım hakkı başkasına satılamaz ve devredilemez. Kalan sorgusu için ISPARK KALAN yazılarak 7227'ye gönderilebilir.
 • Bir plaka sadece bir müşteri tarafından kaydettirilebilir.
 • Kampanya kapsamında İSPARK’a ait yol üstü otoparklarda tek seferde günde 2 saat ya da kapalı (bariyerli) otoparklarda tek seferde günde 4 saat ücretsiz park hakkı verilmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz kullanım hakkı başkasına satılamaz ve devredilemez.
 • Türk Telekom Prime Business müşterileri belirtilen ücretsiz kullanım süresinden daha az park kullanımı yapmaları durumunda otopark tipine göre ücretsiz kullanım süresi kadar kullanım yapmış sayılırlar.
 • Belirtilen zaman dilimi aşımı söz konusu olursa fark ücreti İSPARK tarafından müşteriden tahsil edilir.
 • “Ücretsiz Park” kampanyasından yalnızca binek otomobil tarifesine tabi araçlar yararlanabilecektir. Taksi (Ticari), minibüs, midibüs, kamyonet, kamyon, çekici, tır, otobüs gibi araçlar farklı ücret tarifesine tabi olmaları nedeniyle kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanya İSPARK Gürpınar Balık Hali Otoparkı, İSPARK Belgrad Ormanı (Bahçeköy Girişi, Kurtkemeri Girişi ve Fatih Çeşmesi Tabiat Parkı Girişi) Otoparkı, İSPARK Kozyatağı ve Bayrampaşa Sebze-Meye Hali Otoparkı, Bezmi Alem Vakıf Üniversitesi Otoparkı, Alibeyköy Cep Otogarı Otoparkı, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Sultan Ahmet Açık Otoparkı, Emirgan Korusu Açık Otoparkı dışındaki tüm İSPARK otoparklarında geçerlidir. Kadıköy Eski Salı Pazarı, Söğütlüçeşme Açık ve Seyrantepe Katlı otoparkında maç günleri yoğunluk nedeni ile POS yerine fiş kesilerek işlem yapılabilmektedir. Maç günleri manuel fiş kesilmesi halinde, sistemde hizmetin yavaşlamasına neden olabilecek sorunlar nedeniyle Kampanya hakkı kullanılamayacaktır. Kampanyanın geçerli olduğu lokasyonlar dışında yaşanabilecek sorunlardan dolayı tarafların müşteriye (kampanya kullanıcısına) karşı herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında hizmet verecek firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Türk Telekom sorumlu değildir ve İSPARK Otomasyon sisteminde oluşan anlık bağlantı problemleri, teknik hatalar vb. durumlardan dolayı ücret tahsilatı yapılan parklar için ücret iadesi yapmaz. Müşterinin, kampanyadan kaynaklanan belirlenen süreler dâhilindeki ücretsiz park hakkı bir sonraki park sırasında kullanılmak üzere saklı kalır.
 • Müşteri el terminali ile çalışan yol üstü otoparklarında girişte; katlı ve kapalı (bariyerli) otoparklarda ise çıkışta İSPARK personeline Türk Telekom Prime Business kampanyasından faydalanmak istediğini beyan eder. İSPARK görevlisi, müşterinin önceden kampanya kaydı yaptığı araç plakasının kontrolü uygulama üzerinden gerçekleştirir. Kampanya onayı alınması halinde müşteri kampanya hakkı ile park edebilir. Her iki otopark türü için de belirlenen kampanya ücretsiz diliminin aşılması durumunda park yapan müşteriden aşan sürenin dilim ücreti ile kampanya dâhilindeki süreye ilişkin dilim ücreti arasındaki fark tahsil edilir.
 • Kampanya için atılan SMS, tüm Türk Telekom Prime Business müşterileri için 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilecektir.
 • Detaylı bilgi için 444 1 550 no'lu Prime Business Müşteri Hizmetleri aranabilir.


İlginizi Çekebilir

Autowax Araç Yıkama

Kampanya Bitiş Tarihi:
31 Aralık 2024

Mükellef Kampanyası

Kampanya Bitiş Tarihi:
20 Haziran 2024