Prime Business Tarifen Yurt Dışında

Tarifen Yurt Dışında ile yurt dışında tam 119 ülkede yurt içinde gibi Türkiye'deki tarifenizdeki internet, dakika ve mesajlarınızın tamamını kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz! Vergiler dahil günlük 199 TL'den başlayan fiyatlarla yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, mesaj ve internetinizi yurt dışında kullanmak için “TARIFEN YURTDISINDA” yazıp 5555’e göndererek servise kayıt olabilirsiniz. Üstelik bir kez kayıt olmanız yeterli! Yurt dışında geçerli ülkelerde kullanım yaptığınızda otomatik devreye girecektir, kullanım yapmadığınız günler için ayrıca ücret ödemezsiniz.

​​

Uyarı İkonu

  Ücretlendirme

  BÖLGE

  GÜNLÜK ÜCRET

  Tarifen Yurt Dışında 1. Bölge

  199 TL / gün

  Tarifen Yurt Dışında 2. Bölge

  299 TL /  gün

  Tarifen Yurt Dışında 3. Bölge

  269 TL / gün

  Geçerli Olduğu Bölge ve Ülke Detayları

  Tarifen Yurt Dışında 1. Bölge:​

  Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bangladeş, Belçika, Birleşik Krallık, Bulgaristan, Çekya, Danimarka, Endonezya, Ermenistan, Estonya, Filistin, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jersey, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, KKTC, Kuveyt, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malezya, Moldova, Montserrat, Norveç, Pakistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Suudi Arabistan, Ukrayna, Yeni Zelanda, Yunanistan

  Tarifen Yurt Dışında 2. Bölge:
  Arjantin, Arnavutluk, Bahreyn, Belarus, Benin, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Burkina Faso, Cebelitarık, Çin, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Fas, Guatemala, Güney Kore, Gürcistan, Hindistan, Honduras, İran, Japonya, Kamerun, Kosta Rika, Lihtenştayn, Makao, Makedonya, Mali, Malta, Meksika, Mısır, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Porto Riko, Senegal, Şili, Tayland, Tayvan, Uruguay, Ürdün, Vietnam

  Tarifen Yurt Dışında 3. Bölge:
  Brezilya, Britanya Virjin Adaları, Cezayir, Ekvador, El Salvador, Gana, Gine, Güney Afrika, Kamboçya, Kenya, Kolombiya, Kosova, Liberya, Monako, Mozambik, Nepal, Özbekistan, Panama, Peru, Sri Lanka, Sudan, Surinam, Tunus

  Geçerli Olduğu Tarifeler

  • ​Cep Dostu Tarifeleri, Kontrol Sizde Tarifeleri, Smart Business Tarifeleri (Baz hariç), Güvenli Kobi Tarifeleri, Sınırları Kaldıran Tarifeler, Cepte Prestij Tarifeleri, Mobil İşyerim Tarifeleri, Cebim Rahat Tarifeleri, TT Grup Personel Tarifesi, Yeni Saha Tarifesi, Ensaf Menü Büyük Şirket Tarifesi, Cepte Fırsat Tarifeleri, İşime Göre Tarifeleri.
  • Servise yurt içi tarifelere ek olarak alınan paketler dahil değildir. İşime Göre data paketleri dahildir.
  • Servise yurt içi tarifelere ek olarak alınan paketler dahil değildir. Smart Business tarifelerinin data paketleri dahildir.
  • Tarifen Yurt Dışında Servisi, 14.08.2018 tarihi itibarıyla servisin geçerli olduğu tarifelere numara taşıma, yeni aktivasyon, Türk Telekom faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla dâhil olan ve mobil hattı uluslararası dolaşıma açık olan kurumsal faturalı müşterilerimize otomatik olarak tanımlanacaktır.

  *20.03.2019 tarihi itibarıyla Mobil İşyerim tarifeleri servisin geçerli olduğu tarifeler arasına eklenmiştir.

  Servis Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  18 Nisan 2024 tarihi itibarıyla Tarifen Yurt Dışında Bölge 1’in günlük ücreti 199,00 TL/gün; Tarifen Yurt Dışında Bölge 2’nin günlük ücreti 229,00 TL/gün; Tarifen Yurt Dışında Bölge 3’ün günlük ücreti 269,00 TL/gün olarak güncellenmiştir.​

  26 Eylül 2023 tarihi itibarıyla Tarifen Yurt Dışında Servisi’nin yapısında revizyona gidilmiş olup servis, farklı ülkelerden oluşan üç ayrı bölgeye ayrılmıştır. Her bölgenin günlük ücreti farklı olup, Tarifen Yurt Dışında servisi aktif olan abonelerimiz yurt dışında kullanım yaptığı bölgenin günlük ücreti üzerinden ücretlendirilecektir. Tarifen Yurt Dışında Bölge 1’in günlük ücreti 169,90 TL/gün; Tarifen Yurt Dışında Bölge 2’nin günlük ücreti 199,90 TL/gün; Tarifen Yurt Dışında Bölge 3’ün günlük ücreti 239,90 TL/gün olarak belirlenmiştir.

  Servise kayıt olmanız durumunda, yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, SMS ve interneti yurt dışında 119 ülkede otomatik olarak bulunduğunuz bölgenin günlük ücreti karşılığında kullanabilirsiniz.

  Servise bir kez üye olmanız yeterlidir, servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder. Bir sonraki yurt dışı seyahatinizde, servisin geçerli olduğu ülkelerde yaptığınız kullanımlarda otomatik olarak yurt içi tarifenizi kullanabilirsiniz.

  Yurt dışında kullanım yapılmayan günlerde herhangi bir ücret yansıtılmaz.

  Yurt içi tarifeye ek satın alınan paketler kapsam dışıdır.

  Günlük ücret karşılığında her gün Türkiye saatiyle 00:00'a kadar kullanım yapabilirsiniz. Türkiye saatiyle 00:00'dan sonra yapılan kullanımlar için tekrar günlük ücret alınır.

  Aynı gün içinde birden fazla bölgede kullanım yapmanız halinde, gün içinde ilk kullanım yaptığınız bölgenin günlük ücreti üzerinden ücretlendirilirsiniz. Gün içinde diğer bölgelerde yaptığınız kullanımlar için tekrar ücret yansıtılmaz.

  Ücretlendirme periyodu, "TARIFEN YURTDISINDA" kapsamında yurt içi tarifenizdeki kotanız kapsamında yaptığınız yurt dışı ses kullanımınız için 60 sn, internet kullanımınız için 10 KB olarak uygulanacaktır.

  Yurt içi tarifenizdeki internet kotanızı aştığınız durumda, yapılan kullanımların ücretlendirme periyodu 1MB olarak uygulanacaktır.

  Yurt içi tarifenizdeki kotanızı kampanyaya kayıtlı iken yurt dışında aştığınız durumda, 91,79Kr/Dk, 91,79Kr/MB, 91,79Kr/SMS üzerinden ücretlendirilirsiniz.

  Servise kayıt olduğunuzda, hattınız yurt dışında kullanıma kapalı ise otomatik olarak açılacaktır.

  Servisin geçerli olduğu tarifelerden, geçerli olmayan bir tarifeye geçiş yapıldığında servis otomatik olarak iptal edilecektir.

  Dilerseniz "IPTAL TARIFEN YURTDISINDA" yazıp servisi iptal edebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda, kalan kullanım haklarınız anında iptal olur ve günlük ücret iade yapılamaz.

  Sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.  Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Servisten, geçerli tarifelerde bulunan bireysel faturalı mobil müşterilerimiz yararlanabilir.

  5555'e gönderilen SMS'ler yurt içinde ücretsizdir; yurt dışında Dünya Varmış Tarifesiyle ücretlendirilir.

  IPTAL TARIFEN YURTDISINDA yazıp 5555'e göndererek servisi iptal edebilirsiniz

  Fiyatlara tüm vergiler dahildir.Kampanya uydu, maritime ve cruise operatörlerinde geçerli değildir.


İlginizi Çekebilir

Autowax Araç Yıkama

Kampanya Bitiş Tarihi:
31 Aralık 2024

Mükellef Kampanyası

Kampanya Bitiş Tarihi:
20 Haziran 2024

Prime Business Setur Yaz

Kampanya Bitiş Tarihi:
31 Aralık 2024