Visa Kampanyası

Visa Kampanyası

Türk Telekom faturanıza Visa Ticari Kredi Kartı ile otomatik ödeme talimatınıza 200 TL indirim!

​​​​Türk Telekom online işlemler web sayfasında, Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden veya Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden elektronik haberleşme faturalarına ilişkin otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde, talimat verdikleri hizmetin oluşacak ikinci faturasında bir defaya mahsus olmak üzere 200TL indirimden yararlanacaktır.
Visa Ticari Kredi Kart ile 31 Aralık​​ 2022 tarihine kadar Türk Telekom faturalarınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatınıza 200TL indirim!

 • Kampanya 1 Aralık 2022 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) geçerlidir.
 • Türk Telekom online işlemler web sayfasında, Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden veya Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden elektronik haberleşme faturalarına ilişkin otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde, talimat verdikleri hizmetin oluşacak ikinci faturasında bir defaya mahsus olmak üzere 200TL indirimden yararlanacaktır.
 • Kazanılan 200TL indirim, talimat verilen hizmetin, talimat verildikten sonra oluşacak ikinci faturasına talimatın devam etmesi kaydıyla indirim olarak yansıtılacaktır.
 • ”Kampanyaya katılım sınırlı sayıdır. Kampanya, Türk Telekom online kanalları üzerinden ödeme talimatını Visa Ticari Kredi Kart ile gerçekleştiren ilk 2​.000 Müşteri için geçerlidir.
 • ​​​Kampanya Visa Ticari Kredi Kartı ile işlem yapan müşteriler için geçerli olacaktır.
 • Her müşteri Kampanyadan en fazla bir defa ve sadece tek bir fatura için faydalanabilir.
 • Müşteri’nin kampanyaya katıldıktan sonra oluşacak ikinci faturasının 200-TL altında kalması durumunda ise Müşteri ancak faturası kadar indirimden yararlanabilecektir. 200-TL’lik indirim başka faturaya/faturalara aktarılmayacaktır.
 • Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez ve kazanılan hak devredilemez.
 • Bu kampanya ayrıcalığı Müşterilere nakit olarak ödenmez, bölünemez, başkasına devredilemez.
 • Kampanya kapsamında fatura indirimi Türk Telekom tarafından Müşteri faturalarına yansıtılacaktır.
 • ​VISA ve Türk Telekom mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. VISA kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcıları hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, Kampanya’nın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır.
 • Visa ve Türk Telekom kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar www.turktelekom.com.tr ve www.visa.com.tr sitesinde duyurulacaktır.
Kampanyalara nasıl katılabilirim?

Tüm kampanyalara katılım için,
"ANAHTARKELİME" boşluk TCKN yazıp 6262’ye göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. SMS ile gelen şifreyi kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyalara herkes katılabiliyor mu?

Aksi belirtilmedikçe kampanyalara tüm Türk Telekom mobil / evde internet / ev telefonu hat sahibi müşterileri katılabilir. Katılım kıstı olması durumunda kısıtlar kampanya detaylarında belirtilecektir.

Kampanyalara katılım ücreti var mı? Varsa ne kadar?

Kampanyalara katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil mesajlar ise bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir.

Kampanyalara başarılı katılım yaptığımda nasıl bir mesaj metni alacağım?

“Tebrikler ANAHTARKELİME kampanyasından şifreniz. İlginiz için teşekkür ederiz.”

Hatalı mesaj gönderdiğimde ücretlendiriliyor muyum?

Evet, gönderilen her mesaj standart SMS tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


​​
​​

İlginizi Çekebilir