Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Tarifesi, Türk Telekom GSM şebekesini kullanarak kablosuz kredi kart terminali (POS) hizmeti verme imkanı sağlayan bir tarifedir.

Üye iş yerleri, POS terminalinin içindeki Türk Telekom SIM kartı sayesinde kabloya bağlı kalmadan müşterilerine konumdan bağımsız olarak her yerde kredi kartlı alışveriş imkanı tanır.

Kredi kartı kullanımı ve bankacılık işlemlerinde artış sağlar.

Kapıda teslim edilen ürün satışlarında kolayca kullanım imkanı verir.

Ücretsiz Kurumsal APN hizmetimiz sayesinde güvenli teknik altyapı ile finansal işlemler gerçekleşir.

GPRS kesintilerinden etkilenmeyecek yedekli altyapıya sahiptir.

Online provizyon işlemi sayesinde kredi kartı alışverişlerinde riskinizi minimize eder.​​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​

Yeni Nesil Yazar Kasa POS tarifesi aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 20,30 TL’dir.

24 ay taahhüt veren abonelerimiz için Yeni Nesil Yazar Kasa POS tarifesi aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 15,20 TL’dir.

24 aylık taahhütlü aboneliklerde taahhüt süresi bitmeden hatların kapatılması, başka tarifeye geçiş yapılması veya devredilmesi halinde taahhüt tarihinden kapanış, devir veya diğer tarifeye geçiş tarihine kadar olan indirim bedelleri ile sonraki aylarda ödenmesi aylık kullanım bedelleri karşılaştırılarak bu karşılaştırma sonrasında abone lehine olan tutar son faturaya yansıtılacaktır.

Yeni Nesil Yazar Kasa POS tarifesinde kullanılan hatlar sadece mobil pos cihazlarında amacına uygun olarak kullanılabilir.​​

​​

Aktivasyon ve abonelik ile ilgili daha fazla bilgi için size en yakın Kurumsal Teknoloji Merkezi veya satış temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.​