Türk Telekom'lu İşyerlerine Türk Telekom'dan Kaçırılmayacak İnternet Fırsatı!

Türk Telekomlu İşyerlerine Sunulan Bu Fırsat Kaçmaz! Türk Telekom'a gelin, cazip fiyatlı İşyerim Paketleri ile limitsiz internet işinize güç katsın!

Türk Telekom'un kampanya kapsamındaki işyeri tarifelerinde bulunan veya hatlarını bu tarifelere geçiren işyerleri, Türk Telekom'dan alacakları İşyerim Paketleri ile 24 ay boyunca indirim ve sabit fiyat garantisi ile iletişim giderlerinde tasarruf ederken iş telefonu kullanmanın ayrıcalığını yaşıyor!

Kampanya 30.06.2016 tarihine kadar geçerlidir.​

​​

Kampanyaya dahilindeki Türk Telekom tarifeleri ve indirimli sunulacak olan Türk Telekom İşyerim paketleri ve ücretleri aşağıdaki gibidir:

İş'te Telefon İşte İnternet Kampanyası kapsamındaki Türk Telekom İşyerim Tarifeleri ve Fiyatları:

İş'te Telefon İşte İnternet Kampanyası kapsamındaki Türk Telekom İşyerim Tarifeleri ve Fiyatları Bilgisi
Paket Adı Bağlantı Hızı AKN Tarife (Vergi Dahil) Kampanyalı Fiyat (Vergi Dahil) İndirim Bedeli İndirim Süresi
Ultranet Limitsiz Başlangıç 16 Mbps'ye kadar 50 GB 80,00 TL 45,00 TL 35,00 TL 24 Ay
Fibernet Limitsiz Başlangıç 24 Mbps'ye kadar 75 GB 85,00 TL 48,00 TL 37,00 TL 24 Ay
Türk Telekom Fibernet Limitsiz Başlangıç 24 Mbps'ye kadar 75 GB 85,00 TL 48,00 TL 37,00 TL 24 Ay
Hipernet Limitsiz Başlangıç 24 Mbps'ye kadar 75 GB 85,00 TL 48,00 TL 37,00 TL 24 Ay
16 Limitsiz Başlangıç 16 Mbps'ye kadar   190,00 TL 145,00 TL 45,00 TL 24 Ay

Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

​​
  • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom ve Türk Telekom satış noktalarına başvurmanız gerekmektedir.
  • Türk Telekom'un İş Avantaj Her Yöne, Esnafa Özel ve Profesyonele Özel tarifelerindeyseniz ya da bu tarifelere geçerseniz, Türk Telekom İşyerim Ultranet Limitsiz Başlangıç(50 GB), Fibernet Limitsiz Başlangıç(75 GB), Türk Telekom Fibernet Limitsiz Başlangıç(75GB), Hipernet Limitsiz Başlangıç(75GB) ve 16 Limitsiz Başlangıç paketleri yeni alacağınız veya Türk Telekom'a taşıyacağınız aboneliklerinizde 24 ay boyunca indirimli sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom ve Türk Telekom aboneliklerinize 24 ay abonelik sözü vermeniz gerekmektedir.
  • Türk Telekom tarafından kampanya kapsamında sunulan İşyerim paketlerinden indirimli olarak yararlanabilmeniz için yeni abonelik almanız veya aboneliğinizi Türk Telekom'a taşımanız gerekmektedir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için en az 1 aydır Türk Telekom abonesi olmanız gerekmektedir.
  • Son 3 ay içerisinde Türk Telekom aboneliğinizi iptal ettirmiş olmanız durumunda kampanyadan yararlanamazsınız.
  • Kampanya başvurabilmek için Türk Telekom'un İş Telefonu Olana Yeni Alacakları İşyerim Paketlerinde İndirim Fırsatları Kampanyası'na katılmış olunması gerekmektedir.
  • Kampanyada sunulan Internet paketleri kampanyaya özel olarak indirimli olarak sunulmaktadır. İnternet kullanımı ile ilgili vergiler, bağlantı ücreti ve aylık indirimli paket bedeli Türk Telekom faturanıza yansıtılacaktır.
  • Ayrıca kampanyaya kapsamında sunulan pakete göre %0,948 (binde dokuz yüz kırk sekiz) damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturalarınıza (Türk Telekom) yansıtılacaktır.
​​

Kampanyaya başvurularınızı Türk Telekom satış kanalları üzerinden yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvurunuz için 444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.