Şimdi İş Avantaj ve İşyerim Esnafa Özel Tarifelerini kullanan iş yerleri için internete girmek çok kolay!

Kampanyamıza katılın, her an internete bağlı kalın işinizi kesintisiz sürdürün!

Her an internete bağlı kalmak, ofis dışındayken de iletişimini sürdürmek istiyorsanız sizler için büyük fırsat: Ücretsiz 3G İnternet Kampanyası.

İş telefonu kullanmanın ayrıcalığını hissedin!

Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir.

Esnaf ve KOBİ’ lerin en büyük destekçisi BİZ, iletişiminizi kesintisiz sürdürebilmeniz için faydalar sunmaya devam ediyor. 2 yıl abonelik sözü verin İş Avantaj Her Yöne ve Esnafa Özel paketlerinize 1 GB kapasiteli 3G Mobil Internet ve mobil modem ücretsiz olsun!​

Katılım Koşulları

​​
 • İş Avantaj Her Yöne 300 ve üzeri ve Esnafa Özel 450 ve üzeri paketlerde olup 2 yıl abonelik sözü vermeniz kampanyaya katılımınız için yeterlidir.
 • Kampanyanın tanımlandığı hattınız nakledilebilir.
 • Bu kampanya başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanyadan yararlanan hattınızın son 6 aylık faturalarında ödenmemiş borcunun olmaması gerekir.
 • Kampanyanın tanımlandığı hattınızı devretmeniz, dâhil olduğunuz tarifeden daha düşük bir tarifeye geçmeniz ve/veya iptal etmeniz durumunda kampanyadan çıktığınız varsayılacağından ve kampanya cayma bedeli olarak ücretsiz sunulan 3G İnternet paketi ve mobil modemin piyasa bedeli kampanyaya dâhil ettiğiniz hattınızın faturasına yansıtılır. Sunulan mobil modemin piyasa bedeli aşağıdaki gibidir:

  Ücretsiz 3G İnternet Kampanyası mobil modem ücret bilgisi
  Modem Ceza Bedeli (Vergiler Dâhil)
  Mobil Modem 120,00 TL
 • Kampanya kapsamında sunulan 1 GB internet paketinin yürürlükteki tarifesi 15 TL’dir. Kampanyadan cayma bedeli olarak kampanyadan yararlandığınız ay sayısı x paketin tarifesi kadar cayma bedeli Avea faturanıza yansıtılır.

​​​

Kampanya Taahhütnamesi için tıklayın.​​

​​​​
​​