Dilediğiniz tarifeyi yaratma özgürlüğü Türk Telekom'da!

Tarife Bilgisi

Türk Telekom'dan tüm işletmelere görülmemiş rahatlık! Kurumsal Menü'den ihtiyacınıza uygun konuşma, mesajlaşma ve data paketlerini seçin, seçtiğiniz kadar ödeyin. Üstelik numarasını taşıyan işletmelere ilk 3 ay bedava! 

Kurumsal Menü neden çok avantajlı ?

 • Kurumsal Menü ile dilediğiniz tarifeyi yaratma özgürlüğü sizin!
 • Hangi paketi seçerseniz seçin, Türk Telekom'lu tüm İşletmelerle sınırsız konuşursunuz! Tasarruf edersiniz!*
 • Seçtiğiniz pakete göre tüm Türk Telekom aboneleri ile sınırsız konuşabilirsiniz!**
 • Konuşma paketlerinin tümünde yer alan dakikalarla yurtdışını da ücretsiz arayabilirsiniz.***
 • Üstelik Kurumsal Menü'de; şirketinizin ihtiyaçlarına göre; dilediğiniz kampanyayı seçebilirsiniz!****
​​​​​​
​​
Menü Konuşma Paketleri  
Türk Telekom'lu Tüm İşletmelerle Limitsiz Görüşme Türk Telekom'lu Tüm İşletmelerle Limitsiz Görüşme
Tüm Türk Telekom Aboneleriyle Limitsiz Görüşme
Her Yöne Dakika*  - 300 Dk 600 Dk  1200 Dk  2400 Dk  3600 Dk  5000 Dk 
Ücret 16 TL 29 TL 39 TL 49 TL 59 TL 69 TL 89 TL
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçi Her Yöne Dakika Ücreti  Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS  Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 Mesajlaşma Paketleri
SMS 50 SMS  100 SMS  250 SMS  500 SMS  1000 SMS 
Paket Ücreti 5 TL 6 TL 9 TL 14 TL 19 TL
 İnternet Paketleri
Data  100 MB  1 GB  4 GB 
Paket Ücreti 5 TL 19 TL  29 TL 
Limitinde Duran İnternet Paketleri
Data  1 GB  4 GB 
Paket Ücreti 19 TL  29 TL 

* Menü Her Yöne Konuşma Paketler'inden yararlanmak için aylık 16 TL karşılığında Türk Telekom'lu işletmelerle limitsiz görüşme sunan menü paketi alınmalıdır. Yukarıda belirtilen her yöne konuşma paket ücretlerine, bu paketin fiyatı dahildir.

Data paketi paket aşım ücreti 5kr/MB 'dir.

Dilediğiniz paketi seçin, rahatça mesajlaşın, cepten internete girin!

Konuşmak yetmez diyorsanız, satın alınmak istediğniz  pakete karşılık gelen  anahtar kelimeyi 6368'e gönderin  iletişime ara vermeyin !  Örnek: MENU 100 SMS  yazın 6368'e gönderin, 6 TL'ye heryöne 100 SMS  gönderin.

Paket Anahtar Kelime SMS Paketi
50 SMS MENU 50 SMS 
 100 SMS MENU 100 SMS
 250 SMS MENU 250 SMS
 500 SMS MENU 500 SMS
 1.000 SMS MENU 1.000 SMS
Data Paketi Anahtar Kelime Data Paketi
100 MB MENU 100 MB
1 GB MENU 1 GB
4 GB MENU 4 GB
 1 GB Limitinde Duran MENU 1 GB FS
4 GB Limitinde Duran MENU 4 GB FS

Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

29.01.2013 tarihinden itibaren Menü Sabit Hatlarla Limitsiz Paketi yeni abone alımına kapatılmıştır.

18 Kasım 2014 itibarıyla yurt içinde Türk Telekom hatlarından yapılan 500 ve 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, arama başı 60 Kuruş olarak güncellenecektir.

Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinda yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.

2 Kasım 2011 itibariyle faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması, abone talebi üzerine hattın belirli süre için haberleşme hizmetleri kullanımından sınırlanması ve süre sonunda/abone talebi halinde tekrar aktive edilmesi durumunda son aya ait tarife aylık ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılacaktır.

30 Haziran 2013 tarihi itibariyle yurt içi her yöne görüşme ücreti 43,89 Kr/dk olarak güncellenecektir.

15 Nisan 2012 tarihi itibariyle, kurumsal kobi faturalı hat aboneleri için geçerli olacak şekilde; abone talebi üzerine faturasız tarifelere geçiş yapılması durumunda hat başı 20 TL abonenin son faturasına yansıtılacaktır.

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom hatlarından yapılan 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları,1. dakikada sonlanması halinde 46,25 kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı​, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Açıklamalar:

* Şirketimizin Kurumsal Menü Tarifesinden yararlanan aboneler, tarifeye kayıt yaptırdıkları tüm hatları için, Türk Telekom tarafından sunulan Türk Telekom'lu Şirketlerle Sınırsız Konuşma Kampanyası 'ndan başvuru olmaksızın faydalanacaklardır. Kampanyaya katılım müteakiben, kampanyaya kayıt olan aboneler Türk Telekom Kurumsal Faturalı ses hattı sahibi tüm abonelerle, ek ücret ödemeden yurt içindeyken sınırsız görüşme yapabileceklerdir.

** Kurumsal Menü Tarifesi kapsamında Kurumsal Menü 1.200 dk, Menü 2.400dk, Menü 3.600 dk ve Menü 5.000 dk paketlerinde bulunan abonelerin başvuru koşulu olmaksızın "Kurumsal Menü Türk Telekomlularla Sınırsız Konuşma Kampanyası'ndan faydalanılabilecektir. Anılan Kampanya (değişiklik yapma hakkı Türk Telekom'da saklı kalmak kaydıyla) 1 Ocak 2014'e kadar geçerli olacaktır.

*** Konuşma paketlerinde yer alan dakikalar Avusturya, İspanya, İsveç, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Hollanda, Danimarka, Fransa, Macaristan, Almanya, İtalya ve İngiltere'deki sabit hat yönlerine de geçerlidir.

**** Aboneler Faturaya Mola, Menüye Hoşgeldin ve Faturanla Kazan kampanyalarından sadece birinden faydalanabilirler.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Türk Telekom, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

​​​
​​​​​

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp, kalan cepten internet hakkınızı ise INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat, internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

 • Kurumsal Menü'ye dahil olan tüm abonelerimiz aylık 16 TL(KDV ve ÖİV dahil) sabit ücret karşılığında limitsiz şirket içi görüşme sunan Menü Tarife'yi almalıdır. Tarifeye kayıt yaptırdıkları tüm hatları için, TÜRK TELEKOM tarafından sunulan Türk Telekom'lu Şirketlerle Sınırsız Konuşma Kampanyası'ndan başvuru olmaksızın faydalanacak ve Türk Telekom Kurumsal Faturalı ses hattı sahibi tüm abonelerle, ek ücret ödemeden yurt içindeyken sınırsız görüşme yapabileceklerdir.
 • Kurumsal Menü'deki konuşma paketlerinde yer alan dakikalar; yurtiçi sabit hatlar, tüm operatörler ve yurtdışı Avusturya, İspanya, İsveç, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Hollanda, Danimarka, Fransa, Macaristan, Almanya, İtalya ve İngiltere'deki sabit hat yönlerine geçerlidir.
 • Kurumsal Menü aboneleri; kurgu kapsamında sunulan dakika, SMS ve data paketlerini satın almadıkları durumda, yurtiçi her yöne konuşma 72,34 Kr/Dk, yurtiçi her yöne SMS 52,00 Kr/SMS ve 5 Kr/MB ile ücretlendirilecektir.
 • Kurumsal Menü'de bulunan kurumsal müşterilerimiz her bir paketten en fazla bir tane satın alabilecektir.
 • Kurumsal Menü Kurgusu; yeni aktivasyon ve Numara Taşıma ile tarifeye dahil olan kurumsal aboneler ile, mevcutta kurumsal abonesi olan ya da bireysel abonelikten kurumsal aboneliğe geçiş yapan müşterilerimize açık olacaktır.
 • Kurumsal Menü'de olan kurumsal müşterilerimiz sadece yukarıda belirtilen Dakika, SMS ve Data paketlerini satın alabileceklerdir. Türk Telekom tarafından kurumsal/bireysel müşterilerimize sunulan diğer SMS, Dakika ve Data paketlerinden yararlanamayacaktır.
 • SES yazılıp 5555'e SMS gönderildiğinde kalan dakika bilgisi ÜCRETSİZ olarak öğrenilebilir. Hem Her yöne dakikaların hem de sabit hatlar yönüne dakikaların %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. 2 gün öncesinin bilgilerini içerir.
 • Kurumsal müşterimiz(Şirket) "Kurumsal Menü"de yer alan aktif hat sayısına göre aşağıdaki %'lere indirim kazanacaktır. İndirim Menü tarife sabit ücreti, varsa dakika/SMS/Data paket ücretleri üzerinden uygulanacaktır.

  Hat Sayısı  4-10 hat  11-50 hat  51-100 hat  100 + hat 
  İndirim %  10%  15%  20%  25% 
 • İndirimler her ay sonunda müşterinin Kurumsal Menü'de bulunan hat sayısına göre güncellenecektir. (Örneğin Abonenin 2012 Nisan ayında Menü Tarifesinde 5 hattı varsa; %10 indirim alacaktır. 2012 Mayıs'ta Menü tarifesinde ki hat sayısı 1'e düşerse aboneye herhangi bir indirim tanımlanmayacak ve Nisan ayı için geçerli olan %10'luk indirim Mayıs ayında geçerli olmayacaktır.)
 • Kurumsal Menü tarifesine geçen abonelerimiz, Faturaya Mola, Menü'ye Hoşgeldin, Faturanla Kazan ve hatlarına indirim veren diğer kampanyaların sadece birinden yararlanabilmektedirler.
 • Tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, ilgili hat Türk Telekom tarafından görüşmeye kapatılabilir, tarifesi değiştirilebilir veya abonelik sözleşmesi feshedilebilir.
 • Tarife/Paketler kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde ve web üzerinden gönderilerde kullanılamaz. Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Türk Telekom'lu Şirketlerle Sınırsız Konuşma Kampanyası'ndan faydalanan aboneler GRUPICIMI yazıp boşluk bırakarak sorgulamak istediğiniz 10 haneli telefon numarasını yazarak , 5555'e gönderdiğinde, arayacağı numaranın kampanyaya dahil olup olmadığını sorgulayabilirler. Örnek: GRUPICIMI 555 *** *** ***
 • 6 saniyede bir ücretlendirilecektir.
 • TT Mobil'in Kurumsal Menü Kurgusu'nun tüm mali ve sair koşullarını usulüne uygun olarak değiştirmek suretiyle değiştirme hakkı saklıdır. 
 • Kurumsal Menü Kurgusu'na kaydedilen hatlar FCT ya da benzer cihazlarla kullanılamaz. Aksi halde Türk Telekom'un ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, hattın sahibi olan kurumun faturasına, bu şekilde kullanılan her bir hat için 500 TL ceza yansıtılır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Kurumsal Menü Kurgusu'ndan faydalanan hatlar Faturaya Mola veya Menüye Hoşgeldin Kampanyaları'nın yalnızca birinden faydalanabilirler.
 • Limitinde duran internet paketlerinde kullanım kotası dolduğunda ücretlendirme durdurulacak, internet kullanım hızı 5 KBPS'ye düşürülecektir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
​​​​​​​