Cepte Prestij şimdi yurtdışında!

Türk Telekom ofislerinden, mağazalarından ve kurumsal satış yöneticileri aracılığı ile Cepte Prestij Tarifesi Bronze, Silver, Gold tekliflerinden birine yeni hat alımı, faturasızdan faturalıya geçiş ya da numara taşıma ile gelen aboneler 12 fatura dönemi boyunca, 34 ülkede geçerli 1 GB yurtdışı faydası, toplamda 12 GB yurtdışı internet kazanıyor!​​​

​​
Cepte Prestij Yaz Kampanyası Ücretlendirme Bilgileri
Cepte Prestij Bronze Cepte Prestij Silver** Cepte Prestij Gold**
İnternet 10 GB 15 GB 25 GB
Her Yöne Dakika 1000 1500 2000
Her Yöne SMS 1000 1500 2000
24 Fatura Dönemi Taahhütlü Fiyat 43 TL 69 TL 99 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 90 TL 120 TL 180 TL

**Cepte Prestij Silver ve Cepte Prestij Gold Tarifesi aboneleri, data paylaşım özelliği hariç olarak Türk Telekom Prime Business faydalarından yararlanabilir.

Prime Business detayları için tıklayınız.

Cepte Prestij Bronze, Silver ve Gold tarifeleri şebeke içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika içermektedir.

Tabloda belirtilen taahhütlü fiyatlar, tarifeye numara taşıma, yeni aktivasyon ya da faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla son 60 gün içerisinde gelip, kampanyaya katılarak 24 fatura dönemi taahhüt veren aboneler için geçerlidir. 24 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.​

​​

Tarifeye belirtilen koşullarla gelen abonelere, belirtilen kanallardaki yetkililer tarafından şifre kart verilir.

Şifre karttan çıkan şifreyi PRESTIJ YURTDISI boşluk şifre yazıp 5555 e gönderilmelidir.

Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerimizin faturasızdan faturalıya geçiş, numara taşıma ya da yeni aktivasyon işleminin gerçekleşmesinin ardından 17.08.2018 - 01.01.2019 tarihleri arasında Türk Telekom ofisleri, mağazaları ve Türk Telekom satış yöneticilerinden aldıkları şifre karttan çıkan şifreyi SMS atarak, faydalarını tanımlamalıdır.

 • Fatura dönemi boyunca geçerli 1 GB 34 ülkede geçerli yurtdışı cepten internet kazanılacaktır.
 • Fayda 12 fatura dönemi boyunca tekrar edecektir.
 • Bahse konu şifre yalnızca 1 kez kullanılabilecek olup, her hat kampanyadan 1 kere faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data faydası yurt dışında sadece belirtilen ülkelerde geçerlidir. Data faydasının geçerli olmadığı bir ülkeye gidilmesi halinde, abonenin başka paketi yok ise, o ülkede geçerli olan standart ücretler üzerinden ücretlendirilir.
 • Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için hat/hatlarının bahse konu tekliflerden biri ile Şirketimiz sistemlerinde kampanya tarihleri (13.08.2018 – 31.12.2018) içerisinde aktif olmasının ardından 17.08.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında kampanya için talepte bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarih aralığında kullanılmayan şifrelerin geçerlilik süresi dolacaktır.
 • Kampanya, 13 Ağustos 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Belirtilen tarihler arasında, kampanya koşulları ile şirketimiz sistemlerinde aktif olan abonelerin şifre karttan çıkan şifreyi 17.08.2018 – 01.01.2019 tarihleri arasında SMS atarak yurtdışı internet hediyelerini tanımlamaları gerekmektedir. Bu tarihler dışında hediye yurtdışı internet faydası tanımlanmaz.
 • Kampanya kapsamındaki hediye 34 ülkede geçerli 1 GB cepten internet olup, tanımlanma tarihinden itibaren fatura dönemi boyunca kullanılabilir, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan paketler devretmez. Paket tükendikten sonra abonenin tarife/paketinde başka internet faydası mevcut değilse aboneler tarifelerindeki standart internet aşımından ücretlenirler.
 • Kampanya kapsamındaki hediye yurtdışı internet faydası 12 fatura dönemi boyunca tekrar edecek olup, abonelere 12 fatura dönemi boyunca 1 GB, toplamda 12 GB yurtdışı internet hediye edilecektir.
 • 1 GB cepten internet için kampanya kodunun kullanma tarihi 17.08.2018 - 01.01.2019 tarihleri aralığındadır.
 • Aboneler istedikleri takdirde paketi iptal edebilecektir. İptal talebi onaylandıktan sonra aboneye bilgi verilecek ve paket faydaları silinecektir.
 • IPTAL PRESTIJ YURTDISI yazıp 5555'e göndererek paket iptal edilebilir.
 • Abonelerin kampanya kapsamındaki haklarını bitirmeleri durumunda paketin standart aşım ücretinden ücretleneceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data faydası yurt dışında sadece belirtilen ülkelerde geçerlidir. Data faydasının geçerli olmadığı bir ülkeye gidilmesi halinde, abonenin başka paketi yok ise, o ülkede geçerli olan standart ücretler üzerinden ücretlendirilir.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya süresi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanyanın geçerli olduğu tarifeler dışında bir tarifeye geçiş yapan aboneler kampanyadan faydalanmaya devam edemeyecektir. Belirtilen nedenlerden ötürü kampanyanın sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında sunulan data hakkı ile ilgili herhangi bir ceza yansımayacak; ancak ilgili tarifeler çerçevesince verilen taahhütlere ilişkin koşullar iletildiği şekilde uygulanacaktır.
 • Kampanyadan kaynaklanan hak ve yükümlülükler üçüncü kişi/kişilere devredemeyecektir.

Cepte Prestij Yaz Kampanyasından Türk Telekom kurumsal bayileri, mağazaları ve Ofis'ler aracılığı ile Cepte Prestij Bronze, Cepte Prestij Silver, Cepte Prestij Gold tarifelerinden herhangi birine faturasızdan faturalıya geçiş numara taşıma ya da yeni abonelik alarak gelerek, 24 fatura dönemi boyunca tarifede kalma taahhüdü veren müşterilerimiz faydalanabilecektir.

Cepte Prestij Yaz Kampanyasından Cepte Prestij Cepte Prestij Bronze, Cepte Prestij Silver, Cepte Prestij Gold tarifelerinden herhangi birine faturasızdan faturalıya geçiş, numara taşıma ya da yeni abonelik alarak gelen, 24 fatura dönemi boyunca tarifede kalma taahhüdü veren aboneler fatura dönemi boyunca kullanabilecekleri 34 ülkede geçerli 1 GB yurtdışı cepten internet hakkı kazanacaklardır. Data faydası 12 fatura dönemi boyunca tekrarlanacaktır.

Cepte Prestij Tarifeleri detayları için tıklayınız.

Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Avusturya, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Danimarka, Estonya, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsveç, İtalya, Kanada, Karadağ, Katar, Kuveyt, Letonya, Litvanya, Macaristan, Malezya, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Suudi Arabistan, Tayland, Yunanistan

​​​​​​​​​​​​​