Kampanya Bilgisi

Kurumsal müşterilerimiz numara taşıma ile mobilde kazanmaya devam ediyor!

3+12 ay ya da 3+24 ay taahhüdünüze, 4.5G hızında fiber güçlü internet, sınırsız konuşma, sınırsız mesajlaşma fırsatı çok avantajlı fiyatlarla cebinizde! Üstelik ilk 3 fatura dönemi cayma bedeli yok! ​

​​
SINIRLARI KALDIRAN
3 GB
SINIRLARI KALDIRAN
4 GB
SINIRLARI KALDIRAN
5 GB
SINIRLARI KALDIRAN
6 GB
SINIRLARI KALDIRAN
10 GB
SINIRLARI KALDIRAN LİMİTSİZ
(AKN'li)
İnternet* 6 GB 8 GB 10 GB 12 GB 20 GB LİMİTSİZ
Dakika** Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
SMS*** Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
3 + 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret 39 TL 49 TL 59 TL 69 TL 99 TL 129 TL
3 + 24 Ay Taahhütlü Fiyat 35 TL 45 TL 55 TL 65 TL 85 TL 115 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 75 TL 95 TL 115 TL 135 TL 175 TL 195 TL

*Tabloda gösterilen cepten internet faydası Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu müşterileri için geçerlidir. Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu müşterisi olmayan aboneler belirtilen cepten internet hakkından faydalanamayacak olup, bahse konu aboneler tabloda gösterilen cepten internet faydasının yarısı miktarında internet hakkından faydalanabilirler.​

**Şebeke içi sınırsız dakika + sabit hatlarla sınırsız dakika + diğer GSM operatörleri yönüne 3000 dakika

***Şebeke içi sınırsız SMS + sabit hatlar ve diğer GSM operatörleri yönüne 3000 SMS

​​​
​​​​

Denemesi Sizden Kampanyası, Sınırları Kaldıran Tarife Paketleri için geçerlidir.

Sınırları Kaldıran Tarife detayları için tıklayınız.

Numara taşıma ile ilgili paketlere gelmiş ve 30 gün içerisinde kampanya katılım talebini iletmiş Kurumsal müşterilerimiz kampanyadan faydalanabilir.

Türk Telekom ofis ve mağazaları, Kurumsal Satış Merkezi ya da SMS kanalıyla kampanyaya katılabilirsiniz.

SMS ile katılım için;

3+12 fatura dönemi taahhüt : DENEMESİ SİZDEN 12 - > 5555 SMS gönderilir.

3+24 fatura dönemi taahhüt : DENEMESİ SİZDEN 24 - > 5555 SMS gönderilir.

  • Kampanya, 7.04.2017 - 31.12.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan, kampanya tarihlerinde numara taşıma yolu ile İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife kapsamında sunulan paketlerden herhangi birine gelerek 30 gün içinde kampanya için talepte bulunan aboneler faydalanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayan aboneler Denemesi Sizden Kampanyası taahhütnamesi imzalayarak Türk Telekom ofis ve bayilerinden ya da SMS aracılığı ile 3 + 12 (toplam 15 dönem) ya da 3 + 24 (toplam 27 dönem) fatura dönemi kampanyanın geçerli olduğu tarifelerde kalma taahhüdü vermek suretiyle ilgili kampanya kapsamında ilk üç dönem cayma bedeli yansıtmaksızın iptal hakkı kazanabilecektir.
  • İlgili kampanyayı iptal etmek isteyen müşteriler müşteri hizmetleri aracılığı ile ilgili işlemi gerçekleştirebilecektir.
  • Kampanyaya katılan aboneler, ilgili tarifenin ilgili taahhütlü ücreti üzerinden ücretlendirilir.
  • 3 + 12 fatura dönemi taahhüt veren aboneler bulundukları tarifenin 12 fatura dönemi taahhüt için geçerli olan ücreti üzerinden, 3 + 24 fatura dönemi taahhüt veren aboneler ise bulundukları tarifenin 24 fatura dönemi taahhüt için geçerli olan ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.
  • İlk 3 dönem içerisinde kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden yararlanan hat/hatlardan herhangi birinin haberleşmeye kapatılması, başka bir operatöre taşınması, üçüncü kişiye devredilmesi, faturasız sisteme geçirilmesi, tarifesinin daha düşük aylık sabit ücretli bir tarife ile değiştirilmesi, kampanyanın geçerli olduğu tarifeler dışında herhangi bir tarife ile değiştirilmesi de dahil herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda, kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasız hatta geçirme/başka bir tarifeye geçişi halinde aboneden cayma ücreti alınmaz. İlk 3 fatura dönemi deneme süresi olup müşteri cayma bedeli yansıtılmaksızın vazgeçme hakkına sahiptir.
  • İlk 3 fatura sonrası cayma durumunda, ilk 3 faturada sağlanan indirim de ceza hesabına dahil edilir.
  • İlk 3 fatura döneminin sonlanmasına müteakip yukarıda belirtilen ücretler üzerinden yararlanılmaya devam edilecek olup, 4. Fatura dönemi itibariyle taahhüt süresi içerisinde kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden yararlanan hat/hatlardan herhangi birinin haberleşmeye kapatılması, başka bir operatöre taşınması, üçüncü kişiye devredilmesi, faturasız sisteme geçirilmesi, tarifesinin daha düşük aylık sabit ücretli bir tarife ile değiştirilmesi, kampanyanın geçerli olduğu tarifeler dışında herhangi bir tarife ile değiştirilmesi de dâhil herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda, kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasız hatta geçirme/başka bir tarifeye geçişi halinde ilk 3 fatura dönemi verilen indirimler de dahil olmak üzere taahhüt kapsamında sunulan indirimler ile taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen aylık taahhüt tutarının henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar aboneye yansıtılır.
  • Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından (3+12 fatura dönemi ya da 3+24 fatura dönemi) tarifenin güncel taahhütsüz aylık ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.

Denemesi Sizden Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayınız.

​​​​​​​