Kampanya Bilgisi

İlgili tarifelerden 12 ay yararlanmayı taahhüt eden ve belirtilen tarifeye; numara taşıma ve yeni hat alımıyla geçiş yapmış aboneler, 12 fatura dönemi boyunca tarifeler için sunulan indirimli fiyatlardan faydalanabileceklerdir.​​​

​​
Tarife Tarife İçeriği Tarifelere numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla gelen aboneler için taahhütlü ücret* Mevcut aboneler için geçerli taahhütlü ücret**
Esnafa Özel 1000 Tarifesi Her Yöne 1000 Dakika & Türk Telekom'lu Esnafla Limitsiz Konuşma & 1 GB interner 19 TL 25 TL
Esnafa Özel 2000 Tarifesi Her Yöne 2000 Dakika & Türk Telekom'lu Esnafla Limitsiz Konuşma & 2 GB internet 29 TL 35 TL

* 12 ay taahhütlü ücretlerdir. Tarifelere numara taşıma ya da yeni hat aktivasyonu ile gelindiğinde taahhütlü ücretlerden yararlanabilmek için, aktivasyondan sonra 60 gün içerisinde 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri veya Kurumsal İletişim Merkezleri aracılığıyla taahhüt verilmesi gereklidir.

** 12 ay taahhütlü ücretlerdir.

​​​​
  • Kampanya 31.12.2017 tarihinde sona erecektir.
  • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden uygulanmaya başlanacak olup, 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren tarifenin taahhütsüz aylık ücreti geçerli olacaktır. 
  • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için aktivasyon işleminin gerçekleşmesinin ardından ilk 60 gün içerisinde 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
  • Esnafa Özel 1000 tarifesinden, Esnaf 1200, Esnafa Özel 2000, Esnaf 2400, Süper Esnaf, Esnaf 5000, Uzman 3000 ve Uzman 5000 tarifelerine geçiş durumunda, hattın taahhüdü ve indirimi devam edecektir.
  • Esnafa Özel 2000 tarifesindeki aboneler ise, Esnaf 2400,  Süper Esnaf, Esnaf 5000, Uzman 3000  ve  Uzman 5000 tarifelerine geçiş durumunda, hattın taahhüdü ve indirimi devam edecektir.
  • Kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden birini kullanan müşterilerimizin satın aldığı ek sms, internet ve dakika paketleri, indirim kampanyasına dahil edilemez.
  • Kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden yararlanmış hatların herhangi birinin kampanyaya katılım tarihinden itibaren taahhüt edilen süre içerisinde haberleşmeye kapatılması, başka bir operatöre taşınması, üçüncü kişiye devredilmesi, faturasız sisteme geçirilmesi, tarifesinin daha düşük sabit ücretli bir tarife ile değiştirilmesi, tarifesinin kampanya kapsamı dışındaki herhangi bir tarife ile değiştirilmesi de dahil herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda, kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasız hatta geçirme/başka bir tarifeye geçiş tarihine kadar aboneye sağlanan toplam indirim bedelleri ile tarafımızdan tahsil edileceği belirtilen ancak henüz tahakkuk etmemiş toplam tarife sabit ücret bedellerinin karşılaştırılarak, bu karşılaştırma sonrasında düşük olan abone lehine miktar TÜRK TELEKOM tarafından abonenin son faturasına cezai bedel olarak yansıtılacaktır.

Kampanyaya katılmak isteyen bireysel müşterilerimizin aktivasyon işleminin gerçekleşmesinin ardından ilk 60 gün içerisinde 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri veya Kurumsal İletişim Merkezleri aracılığıyla taahhüt vermesi gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak isteyen kurumsal müşterilerimizin ise aktivasyon işleminin gerçekleşmesinin ardından ilk 60 gün içerisinde Kurumsal İletişim Merkezleri veya 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt vermesi gerekmektedir. 

Kurumsal İletişim Merkezleri aracılığı ile taahhüt verildiği durumda, kampanya taahhütnamesi imzalanmalıdır. 

Esnafa Özel Fırsat Kampanyası Kurumsal Taahhütnamesi için tıklayınız

​​​