Faturalı ek paketler ile konuşmalarınız kesilmesin, internetiniz hiç bitmesin! Üstelik hediyeli internet paketleri ile şimdi iki kat internet cebinizde!

Paket Bilgisi

Şimdi Türk Telekom Çağrı merkezimizi arayın, dilediğiniz ek paketten anında faydalanın.

Türk Telekom sabit hat ve sabit internet müşterilerine hediyeli internet paketleri ile cebinizde iki kat internetin keyfini çıkarın.​​​​​​​

10 Aralık 2019 tarihinde, Her Yöne 1000 Dakika, Her Yöne 2000 Dakika, Her Yöne 250 SMS, Her Yöne 500 SMS, Her Yöne 1000 SMS, Her Yöne 2000 SMS haricindeki paketler yeni müşteri alımına kapatılacaktır.

10 Aralık 2019 tarihi itibarıyla aşağıdaki paketlerin ücretlerinde güncelleme yapılacaktır.

 • Her Yöne 1000 Dakika: 19 TL, Her Yöne 2000 Dakika: 29 TL, Her Yöne 250 SMS: 3 TL, Her Yöne 500 SMS: 5 TL, Her Yöne 1000 SMS: 7 TL, Her Yöne 2000 SMS: 9 TL​​.​​
​​
​​
İnternet Paketleri Aylık Fiyat (KDV & ÖİV Dahil)
1GB Hediyeli 1GB Paketi* 25 TL
2GB Hediyeli 2GB Paketi* 35 TL
3GB Hediyeli 3GB Paketi* 50 TL
4GB Hediyeli 4GB Paketi* 60 TL
5GB Hediyeli 5GB Paketi* 69 TL
6GB Hediyeli 6GB Paketi* 89 TL
10GB Hediyeli 10GB Paketi* 125 TL
Limitsiz İnternet Paketi** 169 TL

*Hediye internet, Türk Telekom sabit hat ve sabit internet müşterileri için geçerlidir.

**Limitsiz internet paketinin adil kullanım noktası 30GB olup, 30GB'ı aşan kullanımlarda hız 128kbps'a düşürülür.

Tüm internet paketleri limitinde durmaktadır.

İnternet Paketleri
(30.11.2016 itibariyle geçerlidir)
Aylık Fiyat (KDV & ÖİV Dahil)
3GB İnternet Paketi 35 TL
4GB İnternet Paketi 40 TL
5GB İnternet Paketi 45 TL
İnternet Paketleri
(01.03.2017 itibariyle geçerlidir)
Aylık Fiyat (KDV & ÖİV Dahil)
1GB İnternet Paketi 19 TL
2GB İnternet Paketi 29 TL

*Paket kapsamındaki faydalar tükendiğinde ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da paket yoksa abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

ANLIK MESAJLAŞMA PAKETLERİ
(14.06.2017 tarihi itibariyle geçerlidir)
AYLIK FİYAT (KDV & ÖİV Dahil)
3 GB Anlık Mesajlaşma Paketi  30 TL
6 GB Anlık Mesajlaşma Paketi  45 TL
12 GB Anlık Mesajlaşma Paketi  84 TL
Dakika Paketleri Aylık Fiyat (KDV & ÖİV Dahil)
Türk Telekom Mobil ve Sabit Hatlarla Sınırsız 6 TL
Her Yöne 3000 Dakika 25 TL

*Paket kapsamındaki faydalar tükendiğinde ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da paket yoksa abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Dakika Paketleri
(30.11.2016 itibariyle geçerlidir)
Aylık Fiyat (KDV & ÖİV Dahil)
Her Yöne 2000 Dakika 6 TL
Her Yöne 1000 Dakika 4 TL
Diğer Operatörler Yönüne 5000 Dakika 10 TL
Diğer Operatörler Yönüne 3000 Dakika 8,5 TL
Diğer Operatörler Yönüne 2000 Dakika 6,5 TL
Diğer Operatörler Yönüne 1000 Dakika 4,5 TL
Diğer Operatörler Yönüne 500 Dakika 3,5 TL
Diğer Operatörler Yönüne 250 Dakika 2,5 TL
Sabit Hatlarla 5000 Dakika 4,5 TL
Sabit Hatlarla 3000 Dakika 4 TL
Sabit Hatlarla 2000 Dakika 3,5 TL
Sabit Hatlarla 1000 Dakika 3 TL
Sabit Hatlarla 500 Dakika 2,5 TL
Sabit Hatlarla 250 Dakika 2 TL
Şebeke İçi 5000 Dakika 4 TL
Şebeke İçi 3000 Dakika 3,5 TL
Şebeke İçi 2000 Dakika 3 TL
Şebeke İçi 500 Dakika 2,5 TL
Şebeke İçi 250 Dakika 2 TL
Esnafa Özel Tarifeleriyle Sınırsız Dakika* 5 TL

*Paket kapsamında yurt içinde Esnafa Özel 1000 ve Esnafa Özel 2000 tarifeleriyle görüşmeye yönelik sınırsız dakika sunulmaktadır.

**Paket kapsamındaki faydalar tükendiğinde ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da paket yoksa abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Dakika Paketleri
(01.03.2017 itibariyle geçerlidir)
Aylık Fiyat (KDV & ÖİV Dahil)
Şebeke İçi 1000 Dakika 2 TL

*Paket kapsamındaki faydalar tükendiğinde ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da paket yoksa abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

SMS Paketleri Aylık Fiyat (KDV & ÖİV Dahil)
3000 SMS Her Yöne + Türk Telekom Mobil Hatlarla Sınırsız SMS 16 TL

*Paket kapsamındaki faydalar tükendiğinde ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da paket yoksa abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

SMS Paketleri
(30.11.2016 itibariyle geçerlidir)
Aylık Fiyat (KDV & ÖİV Dahil)
Her Yöne 5000 SMS 4 TL
Her Yöne 3000 SMS 3,5 TL
Her Yöne 2000 SMS 3,25 TL
Her Yöne 1000 SMS 3 TL
Her Yöne 500 SMS 2 TL
Her Yöne 250 SMS 1,5 TL

*Paket kapsamındaki faydalar tükendiğinde ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da paket yoksa abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Paketlerden Kontrolü S.E.Ç. Tarifeleri, Ortak Tarife, Kontrollü Esnaf Tarifeleri ve Kontrollü Esnaf Dostu tarifeleri haricindeki tüm Şirketimiz kurumsal faturalı tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir. Paketlere Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilecek ve iptal edilebilecektir.

Bir fatura dönemi içerisinde paketlerden sadece bir kez faydalanılabilecektir. Bir fatura dönemi kullanılmayan paket kapsamındaki faydalar ilgili fatura döneminin sonunda silinecektir. Paket kapsamındaki faydalar başka bir hatta transfer edilemez veya 3.şahıslara devredilemez. Paket kapsamındaki faydalar tüketildiğinde tarifedeki standart ses, sms ve internet ücretlendirmeleri geçerli olacaktır.

Paketler iptal edildiğinde paket kapsamında kalan faydalar ilgili fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecektir. Paketler iptal edilip paket kapsamında kalan faydalar ilgili fatura döneminde kullanılmaya devam edilirken aynı paket tekrar satın alınamayacaktır. İlgili fatura döneminin sonunda paket kapsamında kalan faydalar silindikten sonraki fatura döneminde paket tekrar satın alınabilecektir. Faturasız hatta geçiş durumunda paketlerin aboneliği sonlanacaktır. Paket aboneliğinin sonlanması durumunda kalan faydalar, ilgili fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecektir. Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar paketin tamamı kullandığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamı kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 • İlgili paketlerden Kontrolü S.E.Ç. Tarifeleri, Ortak Tarife, Kontrollü Esnaf Tarifeleri ve Kontrollü Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki tüm kurumsal faturalı tarifelerinde bulunan  müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Anlık Mesajlaşma Paketlerinin içerikleri aşağıdaki gibidir: 
  • 3 GB Anlık Mesajlaşma Paketi: Paket kapsamında yalnızca Whatsapp, BİP, Wirofon uygulamalarında kullanılabilecek yurt içi 3 GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 30 TL'dir.
  • 6 GB Anlık Mesajlaşma Paketi: Paket kapsamında yalnızca Whatsapp, BİP, Wirofon uygulamalarında kullanılabilecek yurt içi 6 GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 45 TL'dir.
  • 12 GB Anlık Mesajlaşma Paketi: Paket kapsamında yalnızca Whatsapp, BİP, Wirofon uygulamalarında kullanılabilecek yurt içi 12 GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDVÖİV dâhil 84 TL'dir.
 • İlgili hatta tanımlı farklı bir data faydası yada data paketi olmaması halinde Whatsapp, BİP, Wirofon uygulamaları dışında yapılacak data kullanımları mevcut tarifesi kapsamında ücretlendirilecektir. Paket kapsamında sunulan faydanın tükenmesi halinde ilgili hatta tanımlı farklı bir data faydası ya da data paketi yok ise belirtilen yönlere yapılacak kullanımlar 100MB/6TL üzerinden ücretlendirilecektir. İlgili hatta tanımlı farklı bir data faydası ya da data paketi olması halinde Whatsapp, BİP, Wirofon kullanımları için öncelikli anılan paket kapsamında sunulan data hakkı kullanılacaktır.
 • İlgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler, Müşteri Hizmetleri aracılığı ile talepte bulunabilecektir. Paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paketler kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paketlere kayıt işleminin başarısız olması durumunda da abonelere SMS ile bilgi verilecektir. Paketleri iptal etmek isteyen müşterilerimiz Müşteri Hizmetleri aracılığı ile iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.

  Paketleri satın alan müşteriler, faturalı müşterilere yönelik başka bir pakete kayıt olabilirler. Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar ilgili bu süre sonunda silinecektir. Bir fatura dönemi içerisinde paketlerden sadece bir kez faydalanılabilecek olup, paketler aynı anda satın alınabilecektir. Paket geçerlilik süresi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise paket otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir.
 • Abonelerin herhangi bir VPN (Virtual Private Network – Sanal Özel Ağ)  uygulaması ile sağlayacakları internet bağlantısı ile yapılacak mesajlaşma hizmetleri kullanımları, ilgili paketler kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir. Paket kapsamında belirtilen uygulamaları üzerinden yapılan mesajlaşma hizmetleri için kullanılan cepten internet ücretsiz olacaktır. Belirtilen uygulamaların mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve ilgili uygulamaların desteklediği bütün dosya gönderimleri mesajlaşma hizmetleri içerisindedir. İlgili uygulamalar üzerinden yapılacak konuşma hizmeti (sesli aramalar) kampanya kapsamında değildir.
 • Paketler iptal edildiğinde paket kapsamında kalan faydalar ilgili fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecektir. Paketlerin iptal edilmesi halinde paket kapsamında sunulan faydalar geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabilecek olup, aynı fatura dönemi içerisinde aynı paket tekrar satın alınamayacaktır. İlgili fatura döneminin sonunda paket tekrar satın alınabilecektir.

  Hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, faturasız ve/veya paket kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler paketten yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • Müşterinin paketini iptal etmesi ve hattın aktif olması durumunda, faydaların bitip bitmediğine bakılmadan tam ücret alınır ve kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir. Paket yenilenmesinin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır. 
 • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
​​​​​​