Şirketinizin sabit telefon giderlerini , Türk Telekom FCT tarifeleri ile düşürün!

Tarife Bilgisi

TÜRK TELEKOM FCT tarifelerinden şirket ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçerek, her yöne ve şirket içi özgürce konuşabilir; şirketinizin sabit telefon giderlerini düşürebilirsiniz.​​​​​​​​

​​
  FCT 200 FCT 350 FCT 750 FCT 1250 FCT 2250 FCT 5000
Aylık Sabit Ücret 19,38 TL 29,58 TL 49,98 TL 80,57 TL 151,97 TL 304,96 TL
Aylık Ücretsiz Görüşme Süresi ŞİRKET İÇİ LİMİTSİZ
Her Yöne 200 dk Her Yöne 350 dk Her Yöne 750 dk Her Yöne 1250 dk Her Yöne 2250 dk Her Yöne 5000 dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Şirket İçi, Türk Telekom ve Ev-İş Hatlarını Aramak 6,12 Kr/dk 6,12 Kr/dk 6,12 Kr/dk 6,12 Kr/dk 6,12 Kr/dk 6,12 Kr/dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Diğer GSM Yönlerini Aramak 25,50 Kr/dk 25,50 Kr/dk 25,50 Kr/dk 25,50 Kr/dk 25,50 Kr/dk 25,50 Kr/dk

Yurtiçi SMS ücreti 53,04 Kr/SMS'dir.

444 1 550 Türk Telekom Mobil Kurumsal Müşteri Hizmetleri aramaları; eğer tarifede, sabit hat yönüne veya her yöne dakika varsa; bu yönlerden düşülecek, eğer tarifede sabit hat yönüne veya her yöne dakika yoksa ya da paket aşımı söz konusu ise, sabit hat yönüne yapılan aramalar kapsamında ücretlendirilecektir.

Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.

2 Kasım 2011 itibariyle faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması, abone talebi üzerine hattın belirli süre için haberleşme hizmetleri kullanımından sınırlanması ve süre sonunda/abone talebi halinde tekrar aktive edilmesi durumunda son aya ait tarife aylık ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılacaktır.

15 Nisan 2012 tarihi itibariyle, kurumsal kobi faturalı hat aboneleri için geçerli olacak şekilde; abone talebi üzerine faturasız tarifelere geçiş yapılması durumunda hat başı 20 TL abonenin son faturasına yansıtılacaktır.

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​​
​​

Bilgi için ücretsiz arayın 444 1 550

 • FCT Tarifeleri Türk Telekom kurumsal aboneleri için geçerlidir.
 • Tarife kapsamındaki hatlar FCT cihazlarında kullanılmak içindir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım, KKTC dahil yurtdışında faaliyet gösteren operatörlerin abonelerine, Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bu aramalar ilgili arama ve/veya servis için belirlenen ve bu sitenin Servis Ücretleri kısmında yer alan fiyatlara göre ücretlendirilecektir.
 • FCT tarifeslerindeki dakikalar yurtiçi kullanım için geçerli olup, 3. şahıslara devredilmemektedir. Ay içinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar bir sonraki aya devretmez.
 • Türk Telekom, FCT 200, FCT 350, FCT 750, FCT 1250, FCT 2250, FCT 5000 tarifelerinin tüm mali ve sair koşullarını usulüne uygun olarak duyurmak kaydıyla değiştirebilir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Ücretsiz görüşme süresi bittikten sonra yapılan tüm aramalarda, yukarıda belirtilen konuşma fiyatları geçerli olacaktır.
 • Ay içinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar silinecektir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı yolu izleyerek taleplerini gerçekleştirebilir.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Kurumsal Tarifelerimizi kullanan ve tarife içeriğinde mevcut internet paketi olmayan ya da ayrıca internet paketi almamış kurumsal abonelerimiz, Kurumsal Standart İnternet Tarifesi ile mobil internet kullanabilirler. Standart İnternet Tarifesinde ücretlendirme, indirilen veri ve karşıya yüklenen veri toplamı olarak hesaplanmaktadır.

Tarifenin internet kullanım ücreti, internet ve (varsa) Kurum APN\‘lerini kapsayacak şekilde aşağıdaki gibidir:

Aylık Kullanım Ücret
0-1MB 4,08 TL
1-10MB 15,3 TL
10-50MB 15,3 + 1,2 TL/MB
50MB+ 56,1 + 0,51 TL/MB

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​​​​​​​​